Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 2019

Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 2019

Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 55 09.03.2019, 20:20

Türkiye, "Porto Azuro Delta" - Akdeniz'in eşsiz ruhu!

Anlaşılmaz ve eşsiz bir atmosferAkdeniz, güzel gün batımları, mükemmel organize dinlenme - tüm bu muhteşem Türkiye'nin, otel "Porto Azuro Delta". Otel kompleksinin pencerelerinden deniz veya yakındaki Alara nehri harika bir manzarasına sahiptir. Yerel personel her zaman güleryüzlü, otel altyapısı iyi düşünülmüş, ferah odalar, animasyon programı çok çeşitli - tatil unutulmaz olacak!

Türkiye, "Porto Azuro Deltası". Genel açıklama

türkiye porto azuro deltaOtel Antalya hava alanına 95 km,Alanya'ya 35 km, Okurcalar'a 5 km uzaklıktadır. 23 000 m2 alana sahiptir. Mahallede iki tane daha beş yıldızlı otel var. MasterCard ve Visa kredi kartlarını kabul edin. Tatilciler, akşamları canlı müzik eşliğinde kapalı ve açık havuzlarda, SPA merkezlerinde vakit geçirmek için davetlidir. Çocuklar "Kurbağa Kulübü" kulübünde rahatlayabilirler. Buradaki eğlence, çiftler için idealdir.

Türkiye, "Porto Azuro Deltası". konaklama

Otel, 213 oda bulunan beş katlı tek bir binadan oluşmaktadır.

 • türkiye otel porto azuro delta 165 standart (maksimum 3 kişi, 30 metrekare).). Restorasyonun 2011 yılında son yapıldığı tarihtir. Tüm standart 3 engelli insanlar için tasarlanmıştır. Bu odaların her birinin zemini halı ile kaplı, yalnızca bazı lamine. Bir banyo, balkon, tuvalet, klima, telefon, uydu TV, güzel mini bar bulunmaktadır. Bir kasa, bir ücret karşılığında temin edilebilir. Odaların her gün ekstra ücret ödemeden iki şişe su teslim edilmektedir. Odalar günlük olarak temizlenir ve çarşaf haftada üç kez değiştirilir.
 • İki Junior Süit Oda (maksimum 4 kişi, 54Metrekare). Oda kanepeli bir oturma odasından ve iki otel yataklı bir yatak odasından oluşur, zemini halı kaplıdır. Benzer odalar, 5. katta yer alan çarpıcı deniz manzaralı balkon, banyo, tuvalet, merkezi klima, uydu TV, telefon, kasa (ekstra) ile donatılmıştır.
 • 44 Aile odası (maksimum 4 kişi, 40 m²).). Aile odaları, iç kapılı iki ayrı odadan oluşmaktadır. Yatak odalardan birinde bir ranza, diğeri çift kişilik bir yatak içerir. Pencereler bahçe manzaralıdır. Konuklar, saç kurutma makinesi, banyo, tuvalet, klima, telefon, mini bar, yüksek kaliteli uydu TV, kasa (ücretli) kullanabilirler.

Türkiye, "Porto Azuro Deltası". Güç kaynağı

porto azuro delta turkey yorumAna restoran İsveç sistemine göre çalışırtablo ". Ayrıca tatilciler, "a la carte" işletmelerinde uluslararası ve yerel Türk mutfağının lezzetlerini tadabilirler. Tesis bünyesinde çeşitli pişmiş ürünler ve kekler içeren bir atıştırmalık-restoran bulunmaktadır.

Ücretli hizmetler

Taze sıkılmış meyve suları, kuaför,ithal içecekler, tenis dersleri, araç kiralama, internet, çamaşırhane, tenis kortu aydınlatması, raketler ve toplar, fotoğrafçı hizmetleri, faks, doktor.

"Porto Azuro Deltası", Türkiye. Yorumlar ve plaj

Otelin kendine ait kum ve çakıllı plajı vardır. Çakıl sığ - yüzmek için özel ayakkabıların bulunması önerilir. Otelin özel plajı 150 metre, iskelenin yanı sıra su sporları merkezi bulunmaktadır. Otel konukları ücretsiz şemsiye, minder, şezlong ve iyi plaj havlusu kullanabilirler. Turistlerin çoğu, Türkiye'nin "Porto Azuro Deltası" nın özellikle paranızın karşılığını verdiğini belirtiyor.

Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 2019

Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 2019

Related news

 • ÇİÇEK MOTİFLERLE TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE MOTİF ÖRNEĞİ
 • Tavuk Kapaması Tarifi
 • Amerikan soyadları ve isimleri
 • Myasoedov Grigory Grigoryevich: biyografi, resim sergisi
 • Aziz Baysal

 • Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 81

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu


  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 42

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 84

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 27

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 16

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 49

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 94

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 13

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 41

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 94

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 42

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 34

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 67

  Türkiye, Porto Azuro Delta - Akdenizin eşsiz ruhu 47