Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 2019

Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 2019
17.05.2019

Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 2

Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri

Oyun endüstrisi hala uzak 1994 yılındaÇok gelişmiş değildi, "Arena" olarak adlandırılan The Elder Scrolls serisinin ilk bölümü yayınlandı. Bu rol yapma oyunu taklit için bir standart ya da bir örnek olmadı, ama bir sürekliliğe yol açan çok iyi bir proje olduğu ortaya çıktı. 1996 yılında, oyunun orijinal versiyonunu süsleyen "Daggerfall" adlı bir devam filmi daha modern hale getirildi. Ama her şey geliştiricilerin oyunun üçüncü bölümünün mahkemesine sunduğu "Morrowind" olarak değişti. Bu oyun zaten herkesin uzun süre hatırlayacağı bir başyapıt oldu. Geniş fırsatlar ve hareket özgürlüğü ile çok çeşitli yarışlar, beceriler, inanılmaz RPG. “Morrowind” o kadar başarılıydı ki, ona birkaç ekleme yapıldı ve 2006'da “Oblivion” serisinin dördüncü bölümünü lanse ederek başarıyı geliştirdiler. Başarısızlık hakkında bir konuşma bile yapılmadı - geliştirici başka güncellemelere de yer veren başka bir başyapıt aldı. Eh, 2011 yılında, ışık şu anda rol yapma oyunları en iyi temsilcilerinden biri olan "Skyrim" geldi. İçinde kesinlikle her şey var, pek çok yönüyle hayranlık duyuyor ve hayret ediyor, ancak yarışa özel dikkat gösterilmelidir. Skyrim zaten dokuz tane var ve bir karakter yaratırken bunlardan birini seçmek zorunda kalacaksın.

Skyrim Yarışları

Serideki ilerleme yarışları

Başlangıçta yarışların oynamadığı unutulmamalıdır.çok önemli bir rol. "Morrowind" e geri döndüklerinde, karakterinizin bileşenlerinden sadece bir tanesiydi. Bütün bunlar, karakterin özelliklerini birleştirdi ve etkiledi. Bu nedenle, çok önemli olmayan ırk seçimi oldu. Skyrim bu konuda biraz basitleştirilmiştir, çünkü bir karakter yaratırken oyundan itibaren tüm yan parametreler kaldırılmıştır. Zodyakta daha fazla işaret yok, şimdi her şey ırk tarafından belirleniyor, bu yüzden seçimi anahtar olacaktır. Bu harika oyunu oynamak isteyen herkes, Skyrim'in ne olduğunu daha dikkatli çalışmalıdır.

Skyrim 5: Yarış

insanlar

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, "Skyrim" desadece insanlar değil, aynı zamanda oynayabileceğiniz başka tür varlıklar da var, ama çoğu hala neyin daha yakından ve gerçekçi göründüğünü seçmeyi tercih ediyor. İnsan ırkını düşünün. Skyrim dört seçenek sunuyor: Imperials, Nords, Bretons ve Redguards. Emperyalizm, dövüşmekten hoşlanmayanlar için en uygun olanıdır, ancak bu türden temsilciler ideal olarak para ile muamele edildiği için, ticaretle uğraşmaktan zevk alırlar. İyi bir dövüşü tercih ederseniz, Nords tam da ihtiyacınız olan şeydir, çünkü ağır silahlarla uğraşmayan savaşçılar doğarlar. Ancak, herkes güçlü değil, ama yavaş savaşçıları sever, ve eğer savaşta hız ve el becerisine bahse girerseniz, o zaman Redguards size daha yakın olacaktır. Ayrıca, sihirle mükemmel şekilde tedavi edilen kahramanlar da var - bunlar Breton'lar. Ancak, Elder Scrolls: Skyrim 5 yarışları insanlarla sınırlı değildir. Fantazinin hayranları, gözlerini yukarıda sözü edilen Bretonlardan ziyade en kötü büyücüler olmayan elflere çevirmeye teşvik edilir.

Skyrim: Yeni Yarış

Orman bekçisi seçme

Bir sihirbaz olmak istiyorsan, ama yapmaBir insan için oynamak istersiniz, sonra elfler sizin seçiminizdir. iyilik destekçileri için Yüksek Elfler oluşturulur ve karanlığa yakın olanlar için - gece "kulaklı". Ve o ve diğer yarış - Şüphe bir damla olmadan gerçek büyücüler, bu nedenle bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Eğer uzun kulaklı oynamak istiyorum, ama kesinlikle döküm arzum yok Ama eğer okçulukta uzman olan bir orman elf alabilir. Ancak, belirli bir uzmanlığa bağlı olmadığınızı unutmayın. daha sonra o tam olarak oluşturduğunuz karakteri oynamak zorunda oyunda Skyrim yeni yarışta, mevcut olmayacaktır, ama mutlaka temel "tercihleri" sopa ve her zaman orman elf savaşçı yapmak ve kuzey rüzgardan olabilir - büyücü . Etkili olup olmayacağı başka bir konudur.

Elder Scrolls 5 Skyrim: yarış

Sıradışı yarışlar

İnsanlar ve elfler, oyun oynayan karakterlerdirneredeyse tüm fantastik projeleri görmek için kullanılır. Ama The Elder Scrolls 5'de: Skyrim yarışları standart set ile sınırlı değil - çok sıradışı bir Farsça seçebilirsiniz. Örneğin, burada bulunan ork, diğer oyunlardan farklı olarak, en güçlü savaşçı değil, kesinlikle eşsiz bir demirci olacaktır. Hacı'nın yarışı, bu hayvanların tüm özelliklerine sahip olan insansı kedilerdir. Karanlıkta mükemmel bir şekilde göreceksiniz, göze çarpmayan bir şekilde hareket edersiniz, bu da çekiciliğinizi ideal bir hırsız haline getirecektir. Ancak Argonyalılar insansı kertenkelelerdir ve büyülü enerjinin maliyeti olmadan suyun altında nefes alma yetenekleri onlara diğer ırklara kıyasla daha önce görülmemiş avantajlar sağlar.

Kavşaklarda ...

Daha önce belirtildiği gibi, hiç yarış yokbir sınıfa katı bir şekilde bağlıdır ve herhangi bir geliştirme yolunu seçebilirsiniz. Fakat yine de, bir karakter oluşturarak yönlendirilebileceğiniz bazı kurallar vardır. Örneğin, güçlü bir savaşçı "getirmek" planlıyorsanız, o zaman bir Nord, bir ork veya bir Redguard seçmelisiniz. Eğer harika bir sihirbaz olmayı düşünüyorsanız, koyu ya da yüksek elfler ve Bretonlar sizin için en iyi seçenek olacaktır. Eh, en iyi okçular, hırsızlar ve haydutlar orman elfleri, Imperials ve Khajiit'ten elde edilir. Bu size bağlı.

Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 2019

Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 2019

Related news

 • Yapboz Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Demet Akalın Ses Kes Şarkı Sözü
 • Hipotiroidim Var Nasıl Kilo Verebilirim
 • Rengarenk Kolay Yelek Nasıl Örülür. 3 yaş
 • Tektoniği dans etmeyi öğrenmek (elektro dans)

 • Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 51

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri


  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 67

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 27

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 59

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 80

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 17

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 22

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 35

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 73

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 4

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 90

  Tüm Skyrim ırkları ve onların eğilimleri 84