Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 2019

Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 2019
18.08.2019

Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 76

Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, "Zdravitsa"

Hastalarda tanıdık popülerlik sahiptirNovosibirsk tıbbi merkezi "Zdravitsa". Bugün, bu tıp kurumunun, şehrin Orta ve Oktyabrsky ilçelerinde iki bölümü vardır.Novosibirsk sağlık tesisi

"Zdravitsa" kliniğinin özellikleri

 • Faaliyetin asıl amacıEn erken zamanda hastalıkların teşhisi. Klinik dar uzmanlık doktorlarına danışır. Hastaların hizmetlerinde teşhis ve tedaviyi kolaylaştırmak için tasarlanmış en gelişmiş yenilikçi ekipman.
 • Aynı şehirdeki diğer birçok klinikten farklı olarak (ve hatırladığınız gibi, Novosibirsk) "Zdravitsa" haftada yedi gün hastalara yardım etmeye hazırdır.
 • Merkezin kolektifi haklı olarak anadomain. Bir profesyonel doktor ekibi, iş meraklıları toplandı. Uyumlu ekip, hastaların sağlığı olan ana hedefe ulaşmak için çalışır. Bu, birçok bölgelerarası ödül kazanmasına izin verdi.
 • Bununla birlikte, ayrı ayrı belirtilmelidir.Novosibirsk'in diğer şehirlerindeki benzer klinikler (özellikle Zdravitsa), sadık bir fiyat politikasına bağlı kalmakta ve bu da herkes için sağlık açısından uygun maliyetlidir. Merkez, sigorta şirketleri ile aktif olarak işbirliği yapmakta, düzenli müşteriler için özel bir indirimler sistemi geliştirmektedir.

Novosibirsk tıbbi merkezi sağlık tesisi

Novosibirsk Şehri, "Zdravitsa": Kliniğin avantajları

 • Bir sağlık kuruluşu sağlarbireysel bir yaklaşım. Eşsiz teşhis tabanı sayesinde, merkezin doktorları her hasta için bireysel bir tedavi planı yapabilir. Klinikteki uzmanlar arasındaki koordinasyon ve etkileşim için, özel bir elektronik hasta kartı yönetim sistemi uygulandı - "Medialog".
 • Profesyonellik. Merkez, son derece üst düzey uzmanlar tarafından yönetiliyor. Buna ek olarak, klinik yönetimi personelin mesleki becerilerinin sürekli iyileştirilmesine önem vermektedir. Klinik çalışanları düzenli olarak bilimsel konferans ve seminerlerde yer almaktadır.
 • Güvenlik. Klinikte hastaların güvenliği için, tek kullanımlık gereçlerin kullanımı sağlanmış ve yeniden kullanılabilir cihazlar modern sterilizatörlerde dikkatle işlenmiştir. Merkez, Anti-AIDS ve Anti-hepatit programlarının bir katılımcısıdır.
 • Rahatlık. Hastaların rahatlığı için, merkez ofislerinin her biri binaların birinci katında yer almaktadır. Ayrıca girişler, engelli insanların hareketlerini kolaylaştıran özel rampalarla donatılmıştır. Merkezde, hastaneden mümkün olduğunca uzak bir atmosfer yaratmaya çalışıyorlar. Hastaların konforu için klinikler, yumuşak ve ılık renklerle dekore edilmiş, ışık ve sıcaklık ile doldurulmuştur. Egzotik balıklar, sessiz müzik, güler yüzlü yöneticilerle akvaryumlara bağlı atmosferi rahatlatın.Novosibirsk tost

Klinik programlar

Yani ünlü adres: Novosibirsk şehri, "Zdravitsa". Klinik, müşterileri için en geniş servis yelpazesini sunmaya hazırdır. Çocuklar ve yetişkinler, gönüllü sağlık sigortası katılımcılar için bir program için gebelik ve doğum takibi programın bir program yapmak. Klinik "Tost" (Novosibirsk), yorum evde çağrı üzerine çocuk doktoru veya diğer dar çocuk uzmanına sağlamaya hazır, bir yıl doğumdan itibaren ve yukarı çocukları izlemek için programlara özel önem önerilir.

Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 2019

Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 2019

Related news

 • Cinsler. Nasıl geçilir ve onlar için nasıl hazırlanılır
 • Kilidi iç kapıya nasıl kıracağınızı öğrendik
 • Bayatlamayan Kek
 • Evcen ve Özçivit Eskişehire yerleşti
 • Defne Koryürek

 • Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 51

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa


  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 20

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 67

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 59

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 86

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 59

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 61

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 68

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 74

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 89

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 34

  Tıbbi aile merkezi. Novosibirsk şehri, Zdravitsa 26