Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 2019

Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 2019

Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 98 24.02.2019, 21:08

Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık

Bugün Svetlana'nın kim olduğunu konuşacağızBezrodnaya. Biyografi, kişisel hayat ve bu adamın yaratıcı yolunun özellikleri aşağıda açıklanacaktır. Sovyet ve Rus kemancı ve şefiyle ilgili. Devlet Oda Vivaldi Orkestrası'nın sanatsal direktörüdür.

Svetlana, Rusya Halk Sanatçısı ünvanını aldı. Kemancının kızlık soyadı Levina'dır.

biyografi

svetlana bezrodnayaBugünün kahramanı Svetlana Bezrodnaya. Biyografisi bu bölümde ele alınacak.

Bir kadın 1934'te 12 Şubat'ta doğdu. Bu sanatoryum "Barvikha" topraklarında oldu. Gelecekteki kemancı babası Stalin'in kişisel doktoru olan bir adamdı ve SSCB parti yönetimi üyelerinin tedavi ediyordu. Adı Boris Solomonovich Levin'di. Annesi şarkıcı Irina Shepshelevich-Lobovskaya'ydı.

Svetlana Bezrodnaya Merkez Müzik Okulu'nu ziyaret ederekDM Tsyganov ve AI Yampolsky sınıfındaki Moskova Konservatuarı. Konservatuardan mezun olduktan sonra "Mosconcert" in solisti oldu. Yirmi yılı aşkın bir süredir, kahramanımız Merkez Müzik Okulu'nda öğretmendi. Yazarın bir keman gibi bir enstrüman çalma yönteminin yaratıcısıdır. Sınıfının bir çok öğrencisi bir dizi büyük uluslararası yarışmanın ödülüne layık görüldü.

Merkez Müzik Okulu'nda Svetlana topluluğun kurucusu oldukendi sınıfının öğrencilerinden yaratılan kemancılar. Kolektif, yurtdışında ve ülke çapında kapsamlı bir geziye çıktı. 1989'da, kız "Vivaldi Orkestrası" odasının yaratıcısı oldu. Bunun yanında solist olarak çalıştı. Bizim kahraman Dennis Mazhukov, M. Iashvili, Feigin, V. Tretyakov, N. Petrov Igor Oistrakh Yu Milkis Yuri Bashmet gibi çeşitli müzisyenlerle çalışmıştır. Orkestra aktif turlarla meşguldür. Kolektif repertuarda binlerce eser bulunmaktadır. Bunların arasında klasikler, caz ve hatta pop müziği var.

Herkese Açık Pozisyon

Svetlana yasli bir özel hayatMart 2014'te Svetlana Bezrodnaya cumhurbaşkanının mevcut politikasını desteklemek için Rusya'nın kültürel figürlerine itirazını imzaladı. V. Putin, Kırım ve Ukrayna'da. DA Medvedev, müzik sevgisine sahip parlak bir yeteneğin, kahramanlığımızın müzik yeteneği düzeyine ulaşmasına yardımcı olduğunu kaydetti. Ünlü "Vivaldi Orkestrası" nın performanslarının her zaman sürekli alkış ve başarı ile eşlik ettiğini vurguladı. Ayrıca DA Medvedev, bu kolektifin çeşitli repertuarının (senfonik ve oda çalışmaları, çağdaş bestecilerin kompozisyonları ve klasikleri) güzelin gerçek hayranlarına neden olduğunu söyledi.

Aile ve ödüller

svetlana evsiz biyografiYaratıcı etkinlik hakkında çoktan konuştuk,hangi Svetlana Bezrodnaya nişanlandı. Kahramanımızın kişisel hayatı daha sonra açıklanacaktır. İlk kocan Igor Bezrodny idi - bir halkın sanatçısı ve kemancı. Bu konuda biraz daha aşağıda konuşacağız. Svetlana Bezrodnaya'nın oğlu Sergey. O bir piyanist, yanı sıra, "Moskova'nın Virtuosos" grubunun solistidir.

Kemancının ikinci kocası VT Spivakov'du. Moskova'nın Virtuosos'unun şefidir.

Üçüncü kez, kahramanımız, uluslararası bir gazeteci olan "Sovyet Kültürü" isimli bir gazeteci muhabiri Rostislav Black ile evlendi.

Şimdi Svetlana Bezrodnaya'nın ikramiyeleri hakkında konuşalım. Rusya'nın Halk Sanatçısı olarak tanındı. Bu başlık 1996 yılında kendisine verildi.

Svetlana Bezrodnaya'nın ilk kocası

Svetlana evsiz bir biyografiSvetlana Bezrodnaya, yukarıda belirtildiği gibi,birkaç kez evlendi. Biz de kimin adını taşıdığı ilk kocası, konuşmalıyız. Köksüz İgor Semenovich bir Sovyet kemancı, kondüktör, öğretmen, Moskova Filarmoni, Profesör MGK Çaykovski, uluslararası rekabet "Prag Baharı" ve Bach ilk ödülü kazanan solist oldu. Ayrıca, RSFSR'nin Halk Sanatçısı ünvanını aldı. Aynı zamanda Stalin Ödülü'nü de kazanmıştır. Bu yaratıcı kişi 7 Mayıs 1930'da Tiflis'te doğdu. Igor Bezrodny keman öğretmenleri ailesinden geliyor. Bir keman Svetlana gelecekteki kocası gibi böyle bir müzik aleti Oyun çocukluktan beri okumaya başladı. Moskova Konservatuarı'ndaki müzik okulunda okudu. Sonraki MGK Çaykovski ve AI Yampolski onun sınıfıyla mezun oldu.

Bu yüzden sana Svetlana Bezrodnaya'nın kim olduğunu ve ilk kocasını kısaca bildirdik.

Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 2019

Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Çikolata Soslu Muhallebili Kadayıf
 • YILDIZ YATAĞINDA ÇİÇEKLER BANYO LİFLERİ TARİFİ
 • Tolcott Parsonsun yapısal işlevsel analizi
 • Pasaport skotu: özgürlük ve bağımsızlık tadı
 • Bir köpeğin sıcaklığının nasıl ölçüleceği: enstrümanların yolları ve versiyonları

 • Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 27

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık


  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 43

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 46

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 77

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 28

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 16

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 73

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 31

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 20

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 73

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 55

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 31

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 39

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 3

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 23

  Svetlana Bezrodnaya: biyografi ve yaratıcılık 26