Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 2019

Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 2019
21.08.2019

Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 51

Supra M727G'nin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç

Bazı cihazlar uyarlanmış olarak üretilmiştirsadece belirli bir operatörün altında. Bu "bütçe" Supra M727G idi. Kullanıcı sadece ucuz bir cihaz değil, aynı zamanda MTS ağına da bağlanır.

dizayn

Supra M727G

Ucuz bir tablette bir vurgu bulmak zor. Ne yazık ki, Supra M727G tüm "bütçe işçileri" gibi olduğu ortaya çıktı. Diğer cihazlar arasında, yalnızca arkadaki logo ile tanımlayabilirsiniz.

Cihazın durumu plastikten yapılmıştır. Düşük maliyet göz önüne alındığında, iyi malzeme için umut buna değmez. Vücudun üzerinde hızlıca cihaz çekiciliği eklemez küçük çizikler, görünür. Ayrıca, sesli gişe tıklandığında.

Dış parçalar her zamanki yerini aldı.tablet Supra M727G. Ekranın ön tarafında sensörler, bir hoparlör ve bir ön uç korunur. Güç düğmesi ve ses kontrolü sağ yan duvarda. Tabletin arkasında ana kamera, hoparlör ve tabii ki logo bulunuyor. Üst uç, USB ve kulaklık için konektörlerin altına alındı.

Daha az çekici bir görünüm renklerin eksikliğiyle tamamlanır. Cihaz sadece siyah versiyonda üretilmiştir.

ekran

Supra M727G Tablet

Supra M727G standart bir diyagonal aldıyedi inç. Üretici dikkat ve izin verdi. 1024 x 600 pikseldir. Doğal olarak, böyle bir özellik çok çekici görünmüyor, ama bir "bütçe" için bu mükemmel bir çözüm.

Ekranın kötü değil, ama her şey görünebilirMatrisi bozar. Ekran Supra M727G eskimiş TFT teknolojisine kurdu. Bu tür bir matris büyük ekran parlaklık ve renk doygunluğunu azaltır. Buna ek olarak, tablet güneşte "kaybolur".

Ekranın izlenimi iki yönlüdür. Gibi ve iyi özellikleri modası geçmiş matris tarafından tamamen mahvetti. Ayrıca, ekranın parlaklığının olmaması genel izlenimi artırmaz.

kamera

Supra M727G'deki eşsiz zayıf noktaonun kamerası. Üretici, yavrularını 0,3 megapiksel bir gözle donattı. Tabii ki, iyi bir kamera için umuyor değdi, ama aynı başarı ile tamamen terk etmek mümkün oldu.

Bir cephe olarak, benzer bir "göz" de kullanılır - 0.3 mp. Ön kamera video görüşmeleri ile başa çıkacak ve büyük bir ihtiyaç duyulmayacaktır.

donanım kısmı

Supra M727G fiyatı

Biraz daha iyi "doldurma" aparatı. Tablet, birçok görevle başa çıkabilen favori bir MTK işlemcisini aldı. Cihazı ve her biri 1,3 GHz frekansı olan iki çekirdeğin varlığını memnun edecektir.

Donanım parçası da kusurlu olmamıştır. Üretici RAM'e kaydedildi ve sonuç olarak, cihaz en az 512 megabayt aldı. Bu bellek genel performansı önemli ölçüde azaltır.

Başka eksiklikler var. Örneğin, cihaz sadece 4 GB doğal bellek aldı. Neyse ki, 32 GB'a kadar bir flash sürücüye genişletme olasılığı var.

sistem

Tablet iyi bir rehberlik altında çalışırAndroid 4.4. Doğal olarak, bu son sürüm değil, ama "bütçe işçisi" için oldukça yeterli. Sistemin üstündeki kabuk yüklenmemiş, bu nedenle kullanıcı temiz sürümle çalışacaktır.

Bazı kullanıcılar zorluklarla karşılaştıcihazı yanıp söndüğünde. Sistemin daha yeni bir sürümünü yükledikten sonra, cihaz başlatmayı reddeder. Belki de yakın bir gelecekte benzer bir sorun düzeltilecektir.

fiyat

Üretici çok demokratik talep ediyorSupra M727G'nin maliyeti. Fiyat oldukça kabul edilebilir olan yaklaşık 5 bin ruble dalgalanıyor. Kullanılabilirlik ve işlevsellik bu cihazı çok çekici hale getirir.

özerklik

M727G'de, çoğu tablette olduğu gibi, batarya topal. Cihaz sadece 2000 mAch kapasiteli bir batarya aldı. Buna göre, cihazın şarj çalışması sadece 3,5 saat sürmektedir.

kilit açma

Supra M727G kilidini aç

Tablet sadece MTS kartlarını kabul eder, ancakBenzer bir sorun kolayca düzeltilebilir. Uzmanlara başvurabilir ya da Supra M727G'de kendinizin eksikliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Kilit açma, cihaz ayarlarında IMEI'yi belirleyerek başlar.

Her cihaz yuvası için sayıları belirledikten sonra,Kodun ilk ve son altı rakamını eklemek gerekir. Böylece, altı basamaklı bir sayı almalısınız, bu kilit açma şifresidir. Her bir yuvanın kendine ait bir kodu vardır.

Sonra, "zil" de numarayı aramanız gerekiyor* 29305652 # * # *. Böylece mühendislik menüsü denir. Sonra Simme Lock sekmesini ve içinde - Network Personalization'ı buluyoruz. Ardından Kilit aç'ı tıklayın ve kodu girin. Her bir yuva için şifre ayrı ayrı girilir. Sonuçta, cihazı yeniden başlatın.

Olumlu geri besleme

Her şeyden önce, cihazın maliyeti memnun. Böyle bir "bütçe" İnternet ile çalışmak için mükemmel bir seçim olacaktır.

Hoş bir an, iki SIM kartın varlığıdır. Yuvaları açarsanız, herhangi bir operatörün hizmetlerini kolayca kullanabilirsiniz.

Devlet çalışanının nispeten iyi "doldurulması" da memnun. Cihaz hemen hemen tüm gerekli uygulamalarla çalışabilmektedir.

Negatif geribildirim

Cihazın ana problemi onun ekranı. Matrisin eski teknolojisi, ekranla çalışma izlenimini tamamen bozar.

Sürprizler ve kötü bir kamera. Üreticinin 0.3 MP'yi terk etmesi ve başka bir işlevi iyileştirmesi gerekiyor.

Şaşkın ve bir flash sürücü çalışması. Tabletin sahipleri karttan ana belleğe sürekli geçiş konusunda şikayet ediyorlar.

Sonuç

Model M727G, fiyat pahasına çok caziptir. Bu web üzerinde çalışmak ve internette gezinmek için mükemmel bir seçimdir, ancak daha fazlası için kesinlikle uygun değildir. Diğer "bütçe" arasında Supra sadece fiyat, ancak özellikleri kazanır.

Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 2019

Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 2019

Related news

 • Ünlü mucize çalışma simgesi Skoroposlushnitsa
 • Karda Kışta Cildinizi Korumanın 12 Yolu
 • Kaptan Apaçık: Nereden geldi ve kim o
 • POFIDIK POĞAÇA
 • Başbakan Her Gün Gerçeklikten Biraz Daha Kopuyor

 • Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 54

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç


  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 17

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 55

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 42

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 28

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 44

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 38

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 12

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 85

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 24

  Supra M727Gnin gözden geçirilmesi. Özellikler, yorumlar, kilidini aç 29