Su filtresi nasıl seçilir 2019

Su filtresi nasıl seçilir 2019 Su filtresi nasıl seçilir

Su filtresi nasıl seçilir?

Musluğu açın ve büyük bir keyifle içebilirsiniz.Hayatı ve sağlığı için korkusuz bir bardak su, bugün gerçeklerden çok bir efsanedir. Ne yazık ki, genel olarak tüm ekoloji gibi su arıtma sistemlerinin doğal işlevleri, insanın mantıksız faaliyetleri tarafından rahatsız edilmekte ve gezegenin su kaynakları giderek tükenmekte ve bu felaket dünya çapında bir ölçek kazanmaktadır.

Çevrenin kirlenmesi,bugün, özel arıtma olmadan su sadece kullanılamaz. Bu problemde ulusal ve coğrafi sınırlar yok, kesinlikle herkese dokundu, bu nedenle bugün her insan, temiz ve güvenli su elde etme problemlerini çözerek, kişisel sağlığı izliyor.

Borularımızda akan suyun kalitesi değil.yıldan yıla daha iyi olur, su ısıtıcılar üzerinde, sığınakta kalan bu baskınlarda görülebilir. En üzücü şey, zararlı kirlerin insan vücudunda birikmesidir. Ayrıca, bu su çok sert ve aşırı derecede klorludur.

İyi kaliteye sahip olmanın en kolay yoluEvde içme suyu - özel cihazlar ve aletler kullanarak temizlemektir. Bu nedenle bugün su filtresi seçimi önemli konulardan biri haline gelmiştir. Bu cihaz, kendinizi istenmeyen sonuçlardan korumanızı ve ilk yemekleri, kahveyi, çayı doğru tadı vermenizi sağlar.

Bir su filtresinin doğru seçimi işe yaramayacaktırSadece zararsız su kullanın, aynı zamanda daha yumuşak hale getirin. Bunu seçerek, bu göstergelere dikkat edin: verimlilik, verimlilik, çalışma prensibi ve mutfağa sığması gereken boyutlar ve elbette makul maliyet.

Bir su filtresi seçmek içinHangi modellerin mevcut olduğunu ve nasıl farklı olduklarını bilmek gereklidir. Bazı türler vinç, iki ve üç parçalı temizleme sistemi ve ultrafiltreler ipuçları, bir sürahi olarak vardır. Ayrıca popüler durağan modeller, zar "şofben" (örneğin, Geiser Biyo şofben ya da 3), ve bir genel hat.

Su için hangi filtre daha iyidir? Bu soru pratik ve dayanıklı bir temizlik cihazı satın almak isteyen kişiler tarafından sorulmaktadır. Sadece bakarsanız, gövdenin hangi malzemeden yapıldığını ve kartuşları sorun. Filtre, öncelikle bakterilerin çoğalmasını desteklemeyecek güvenilir ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmalıdır.

Ayrıca bir kişinin ne içtiği tarafından yönlendirilmelidirgünde yaklaşık 2.5-3,5 litre temiz su. Evde yaşayan toplam insan sayısını dikkate alın, üç ile çarpın - bu, su arıtma tesisinin en az bir gün su vermesidir.

Çoğu zaman evlerde ve evlerde kullanılırtaşınabilir sürahi-filtre ve en popüler model Brit tarafından tanınır. Onun eksiklikleri küçük bir kaynağı içerir. Depodaki su hacmi 1-3 litredir ve kartuşun her 1.5-2.5 ayda bir değiştirilmesi gerekir. İçinde çok uygun bir fiyat çeker. Evler için bir sürahi şeklinde su için bir filtre seçimi en uygun seçenek olacaktır.

Musluktaki nozullar kartuş ömrünün üzerindeVinçin herhangi bir modelinde bir sürahi ve elbiseden daha uzun. Sık kullanılan masaüstü filtreleme sistemleri, 4 kişilik bir aile için uygundur. Dezavantajları sadece bir - orta ölçekli konteynerler içerir.

Su için hangi filtre daha iyidir? Birçok uzman en iyi model kartuş önemli bir kaynak ile karakterize edilir çoklu sistem temizliği dahil inanıyoruz. Tipik olarak, bu tür sistemlere "lavabonun altında" denir ve lavabonun arıtılmış suyun kullanılması ayrı bir musluğa monte edilir. Ultrafiltrelerin modern sistemleri, bakterilerin% 99'unu yok eder ve popüler şişelenmiş su üreticileri tarafından kullanılır. Günlük yaşamda, RAIFIL ve PICOGRAM modelleri yaygın olarak kullanılır, bu da derin temizlik sağlar.

Su için ana şebeke filtresi, örneğin, Gayzer1P 3/4, suyu temizler ve yumuşatır, böylece çamaşır makinelerinin ve bulaşık makinelerinin ömrünü uzatır. Klor, bakteri ve zararlı bileşenleri ortadan kaldırır. Başka bir kullanışlı işleve sahiptir - demiri giderir ve hoş olmayan kokuyu giderir, bu nedenle ana su filtresi evinize giren suyun temizliği için en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilir.

Su filtresi nasıl seçilir 2019

Su filtresi nasıl seçilir 2019

Related news

 • Gazı olan bebeğe nasıl masaj yapılır
 • Erkek Çocuk Kıyafet Modelleri
 • Yenidoğanda Sakral Gamze
 • İleri Yaşta Anne Olmanın Riskleri
 • Spor öncesi ve sonrası beslenme nasıl olmalıdır ile Etiketlenen Konular

 • Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir


  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir

  Su filtresi nasıl seçilir