Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 10 31.01.2019, 21:25

Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık

Stephanie Brown, DC Comics'ten kurgusal bir çizgi roman süper kahramanıdır. Yaratıcıları yazar Chuck Dixon ve sanatçı Tom Lyle idi. İlk komik Detective Comics No. 647'de yer aldı.

Yayınların Tarihi

Stephanie Brown bağlı hikaye çizgisinde tanıtıldıkötü adam Klyuchnik ile birlikte. Chuck Dixon bu kahramanı geçici bir görüntü olarak geliştirdi - yardımcı bir karakter. Babasının ceza planlarına müdahale etmek zorunda kaldı. Bununla birlikte, okuyanlar mükemmel bir şekilde yeni kahramanı kabul ettiler. Stephanie Brown ve Tim Drake yakında Robin dizisinde bir araya geldi. Bu konuda, sevgi ilgisini uyandırdı. 2004 yılının ortalarına kadar yayınlanan uzun çizgi roman serisinin ayrılmaz bir parçası oldu. Sonra kahraman Batman: Savaş Oyunları çiziminde öldü. 2008'de ölümün sahte olduğu ortaya çıktı. Sonuç olarak Stephanie Brown (Batgerl) 2009 yılındaki yeni çizgi roman dizisinde yer alıyor.

stephanie brown batgerl

biyografi

Stephanie Brown Arthur'un süpervizörünün kızıdır;Düşünen olarak bilinir. Tutuklandı. Bununla birlikte, daha sonra Düşünce özgürlüğüne geri döner ve yaşlıları alır. Stephanie babasından nefret eder ve yakalanmasında yardım etmeye karar verdi. Kız kendisi için bir takım elbise hazırlar ve Spoiler takma adını alır. Babasının planlarını aktif olarak engelliyor. Düşüncenin ele geçirmesiyle Robin'e aşık olurlar, o zamanlar Tim Drake'mişlerdi. Çok yakında Bat takımının resmi olmayan bir üyesi oldu.

stephanie brown

Not edilmelidir ki İngilizce'den çevirideSpoyler bir engel veya yolsuzluk. Bu nedenle, kız sık sık, şans eseri takma adları aklamaya zorlarken, daha doğrusu güç kuvvetlerine yardım etmekten daha engel teşkil eder. Stephanie ve Tim buluşmaya başladılar. Bununla birlikte, kısa sürede belirli bir süre ayrılmak zorunda kaldıklarında, Tim çalışmaya bıraktı. Stephanie, erkek arkadaşının geçmişinden hamile olduğunu keşfeder. Çocuğu terk edemedi, bu yüzden evlatlık edinmeyi bıraktı.

Batgirl

Tim, Robin'in görevini babasının iradesine göre bıraktı,oğlu kendi iradesine göre riske girmek istemeyen kimselerdi. Sonuç olarak, Stephanie Brown yeni dördüncü Robin'in yetkisini üstlendi. Ancak, görevden uzun süre dayanmıyor. Stephanie kuralları çiğnerken Batman, Robin'in manto'sunu terk etmesini emretti. Spoiler rolüne geri döndü ve Batman'ın güzel yerini iade etmek istedi ancak görevini yerine getirmedi ve daha sonra Kara Maskenin tutsağı oldu. Stephanie işkenceyle öldü.

Stephanie Brown ve Tim DrakeDaha sonra bunun doğru olmadığı anlaşılıyor. Bir süre sonra, Batman ve Robin eski Spoiler takımında bir yabancıyla tanışırlar. Sonuç olarak, yakalarlar. Bu Stephanie olduğu ortaya çıktı ve ölüm Leslie Tompkins tarafından tahrif edildi. Batman'ın ölümünden sonra Cassandra, Stephanie Brown'u Batgirl manto'suna geçirir. Bu karaktere adanmış çizgi romanlarda, çoğunlukla çok tartışmalı konular ortaya çıkar ve bu da bir takım eleştirel incelemelere neden oldu. Stephanie'nin arkadaşı Tim Drake'in 1989'dan 2009'a kadar Robin'in takma adını giydiğini ve üst üste üçüncü olan Batman'ın ortağı olduğunu unutmayın. İlk kez karakter, çizgi roman Batman No. 436'da çıktı. Drake, kendisine Red Robin takma adını kullandı. Daha sonra, DC Comics evreni yeniden başlatıldı ve bir dizi değişiklik yapıldı.

Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • Suriye: Kimyasal silah kullanıldığı iddiaları takılmış plak gibi tekrarlanıyor
 • Bir erkeğin gömlek kalıpları: tabanın yapımı, modeller
 • Mısır kedileri

 • Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 89

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık


  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 56

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 96

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 64

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 1

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 61

  Stephanie Brown: Biyografi ve Yaratıcılık 70