Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 2019

Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 2019

Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 75 22.02.2019, 15:25

Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler

1938 yılında StavropolBu alanda yüksek vasıflı uzmanların eğitimi için Tıp Akademisi. Şimdi bu eğitim kurumu, üniversite öncesi eğitimden doktora çalışmalarına kadar çok düzeyli sürekli eğitimi ile ünlüdür.

Stavropol Tıp Akademisi

İlk adımlar

Katılımcılar saflara katılmaya teşvik ediliyorÖğrenciler, bu amaçla, Dokuzuncu sınıf öğrencileri, bir doktor mesleği ile tanışma yanı sıra, araştırma çalışmalarının ilk becerilerini alırlar fakültenin temelinde bir Küçük Tıp Akademisi vardır. Burada bilim ile uğraşan tanınmış klinisyenlerle buluşuyor, sandalyeleri ziyaret ediyor, müzeler, eğitim koşullarına uyum sağlıyorlar.

Stavropol Tıp Akademisi (şimdiStavropol Devlet Tıp Üniversitesi), tüm temel konularda (Rusça, biyoloji ve kimya) hazırlık kurslarına girme fırsatı sunmaktadır. Üniversite öncesi eğitim, başvuru sahiplerinin, mesleğin doğru olarak seçilip seçilmediğini, ilacın gerçekten meslekleri olup olmadığını anlamalarına yardımcı olur. Doğru seçmiş olanlar için, bu unutulmaz öğrencilerine sonsuza dek hatırlanacak ve Stavropol Tıp Akademisi tarafından sunulacak.

Stavropol Devlet Tıp Akademisi

fakülteler

Üniversitenin yapısı dört temel içerireğitim fakültesi: pediatrik, tıp, diş ve tıp, biyolojik ve insani eğitim fakültesi. Toplamda, bir kerede üniversitede dört buçuk binden fazla öğrenci çalışıyor.

Stavropol'de insani eğitimTıp Akademisi 2011 yılından beri teklif vermektedir. Altı alan, iki seviyeli eğitim, lisans ve yüksek lisans dereceleri vardır: biyoteknoloji, ekonomi, uyarlanabilir beden eğitimi, biyoloji, özel defekoloji eğitimi ve sosyal çalışma. Buradaki eğitimi alan personel, ilaç, medikal sektör, tarım sektörünün yanı sıra yönetim ve ekonomi alanlarında çeşitli sektörlerde oldukça profesyonel ve çok aranan bir görevdir.

Stavropol Tıp Akademisi

Teori ve uygulama

Öğrencilerin bilgi ihtiyaçları yardımcı olurDerginin dörtten fazla bin adet süreli yayın ve tıp kitaplarının bulunduğu güzel kütüphaneyi tatmin etmek için, ayrıca elektronik bir ders kitabı ve binlerce elektronik ders kitabına erişim sağlayan bir okuma odası bulunmaktadır. Burada birçok ders kitabı ve öğretim yardımları StSMU'nun öğretmenleri tarafından oluşturuldu. Tüm öğrencilerin klinik eğitim yoluyla gelecekteki meslek için pratik.

Bunun için Stavropol EyaletiTıp Akademisi, öğrencilerin uzmanlık sınıfında mankenler ve fantomlarla çalıştığı en son teknoloji ile donatılmış bir Pratik Beceriler Merkezi'ne sahiptir. Bu merkez Rusya'nın güneyindeki tek değil, en modern donanımlı olarak kabul edilir. Stavropol şehrinde 28 tedavi ve önleyici klinikler temelinde öğrencilere klinik eğitim verilmektedir. Buna ek olarak, Stavropol Devlet Tıp Akademisi dört kendi departmanına sahiptir. Göz mikrocerrahisi, diş kliniği, borderline kliniği ve minimal invaziv ve endoskopik cerrahi için bir kliniktir.

Stavropol Tıp Akademisi kabul komitesi

Uluslararası Faaliyetler

Yüksek Mesleki Eğitim Stavropol Eyaleti Devlet EnstitüsüTıp akademisi her zaman dünya eğitim alanına entegrasyonun peşinden koşmuştur. Birkaç yıl boyunca yabancı dil eğitimi fakültesi yabancı ülkelere doktor yetiştirdi - otuzdan fazla ülke yüksek vasıflı uzmanları aldı. Üniversite yabancı öğrencilerin hazırlık için akredite edilmiştir.

Ile ticari olmayan bir işbirliği varSağlık alanında yükseköğretim yabancı eğitim kurumlarının deneyimlerinin uluslararası değişim programları çerçevesinde çalıştığı on dört tıp üniversitesini birleştiren Ulusal Tıp Öğrencileri Birliği.

Stavropol Tıp Akademisi Essentuki şubesi

Lisansüstü eğitim

Üniversite yapısında en büyüğü varRusya'nın güneyinde iki fakültenin bulunduğu ek ve lisansüstü eğitim enstitüsü. Stajda, otuz üç içinde, on dokuz uzmanlık alanında, konutta çalışıyorlar. İleri eğitim ve profesyonel eğitim için döngüleri pedagoji, bilişim, ilgili ve uygulamalı disiplinler programları ile uygulanmaktadır.

Bugün Stavropol Tıp AkademisiMümkün olduğunca eğitim programları listesini genişletir: ileri eğitim, ikinci yüksek eğitim, doktora çalışmaları, lisansüstü eğitim, yüksek lisans programı, lisans, uzmanlık ve şimdi ikincil uzmanlık eğitimi. Burada, doktorlar başarılı bir şekilde hazırlanmakta, neredeyse seksen yıllık bir süredir, üniversite Rusya Federasyonu'ndaki en iyi tıp okullarından biri haline gelmiştir, dolayısıyla en üst düzeydeki doktor ve bilim adamlarından birkaçıdır.

stavropol devlet tıp akademisinde gbou

kolej

2012 yılında, Yessentuki şubesi kurulduStavropol Tıp Akademisi. Bu, hemşirelik ve tıbbi işler konusunda uzmanlık programlarının uygulandığı tıp fakültesidir. Mezunlar, yüksek eğitim düzeyindeki hemşireler ve sağlık görevlileri olmakta, bölgenin sanatoryumu ve sağlık merkezlerinde istihdamı garanti etmektedir.

Mezunlar diploma verilirÖrneğin, tıbbi alanın otuz spesiyalitesinde uzmanlaşmayı geliştirmek ve geçmek için bir fırsat ve bir sertifika almak. Ayrıca, üniversiteden başarıyla mezun olan öğrencilerin Stavropol Tıp Akademisi olan baş üniversiteye girme avantajı vardır.

sandalye

Onlara fakülte ve profil bölümlerinin açılmasıStavropol ve tüm Kuzey Kafkasya bölgesi için yüksek nitelikli tıbbi personel yetiştirmek amacıyla bir eğitim üssünün oluşturulması için temel teşkil etmektedir. Sandalyeler aynı zamanda oluşturulmamış ve kademeli olarak güçlendirilmiştir. Örneğin, Dnepropetrovsk Tıp Enstitüsü Stavropol'e tahliye edildiğinde İkinci Dünya Savaşı sırasında Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı kuruldu. Artık sağlam bir malzeme ve teknik taban, modern ekipman ve ekipman var, çok fazla bilimsel çalışma yapılıyor.

Şimdi fakültelerde yetmişden fazla sandalye var.Her biri kendi olağanüstü geçmişi, kalıcı gelenekleri ve en yüksek kalitede eğitim uzmanları için arzu ile. Stavropol Tıp Akademisi Katılımcılar seçim komitesi uzmanlık, lisans, yüksek lisans, st Mira'nın Stavropol lisansüstü ders, ev 310, ana binanın ikinci katında başvurusunda sunuyor.

Stavropol Tıp Akademisi fakülteleri

Öğrenci Yaşamı

Tıp akademisi sadece bir teori değildir.uygulama ve bilimsel araştırma. Her şey burada yapılır, böylece öğrenciler ahenkli bir şekilde gelişir ve sağlığını korurlar. Bunun için üniversitede yüzme havuzu, spor salonları, basketbol sahası ve sağlık merkezi bulunmaktadır. Üniversitedeki tüm öğrencilerin fiziksel ve ruhsal sağlığı ile ilgili sürekli izlemenin yapıldığı Öğrenci Sağlığı Merkezi işliyor.

Ayrıca bir Eğitim Merkezi var.Gönüllü hareketini, dans ve müzik stüdyolarını, KVN ekibini, vatansever yetiştirmeyi denetleyen çalışma. Öğrenciler vokal, sahne sanatı, koreografi, folklor toplama, spor bölümlerine katılma, çok popüler bir turist kulübü. Bu, öğrencilerin ders dışı zaman geçirdiği yerler değildir. Üniversite çok daha fazlasını sunuyor. Ayrıca dinlenme odaları, bilgisayar dersleri ve spor salonları bulunan dört konforlu hostelde bir çok etkinlik düzenlenmektedir.

Bilimsel faaliyet

Üniversitedeki eğitimin ana bileşenlerinden biri -Öğrenciler için daha ileri eğitim ve gelecekteki kariyer olasılıkları olasılığı olan bilimsel araştırma. StSMU, altı laboratuvarın bulunduğu bilimsel ve yenilikçi gelişim merkezidir: Nano teknolojiler, deneysel cerrahi, hücresel teknolojiler, farmakoloji laboratuvarı, endotel fizyolojisi, farmakogenetik çalışmaların laboratuvarı.

Üniversitede dört bilimsel okul başarıyla faaliyet göstermektedir. Çeşitli uluslararası ve Rus medikal sergilerinden ve forumlarından getirilen otuzdan fazla ödül, öğrencilerin ve öğretmenlerin bilimsel çalışmalarına açıkça tanıklık ediyor. RUSNANO ile işbirliği ve ülke için önemli bilimsel gelişmelerin pratik uygulaması da kendileri için konuşuyor.

Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 2019

Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 2019

Related news

 • Sütlü İrmik Helvası Tarifi Videosu
 • Kelar
 • Değişik ve İlginç Bir Yumurta Haşlama Yöntemi
 • 3G Kyivstar: Kapsam, tarifeler, en büyük Ukraynalı operatörün koşulları
 • Beton blok: tipleri ve özellikleri
 • Leyla ile Mecnun Ekibinden Yeni Dizi

 • Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 9

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler


  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 20

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 88

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 23

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 11

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 60

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 1

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 36

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 16

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 85

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 47

  Stavropol Tıp Akademisi: kabul komitesi, fakülteler, bölümler 90