Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 2019

Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 2019
21.07.2019

Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 76

Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması

Son yıllarda büyük beğenibilgisayar oyunları "kum havuzları" türünde. Bu projelerde genelde hikaye yoktur, bunun için çabalamanız gereken belirli bir bitiş yoktur. Benzeri görülmemiş bir ölçekte etkileşime girebileceğiniz geniş kapsamlı bir oyun dünyası var ve ana göreviniz hayatta kalmak. Bu yöndeki ilk projelerden biri "Maynkraft" idi - modaya "kum havuzları" istedi. Ve eğer üç boyutlu oyunların lideri olsaydı, o zaman iki boyutlu evrende bu türdeki en iyi oyun "Terraria" idi. Proje ilkesi aynı kaldı, ancak yalnızca görüş ilk şahsa değil yan tarafa döndü. Doğal olarak sonraki yıllarda çok sayıda proje yayınlandı. Bunların arasında - Starbound, bu yazıda göreceğiniz inceleme. Bu "Terraria" bir kopyasıdır, ancak bu durumda bir fantezi dünyasında yaşamak değil, ve fantastik - sen keşif ve kolonizasyon için tehlikeli yaratıklar ve engin fırsatlar bekleyecek uzak bir gezegene, gidin. Starbound projesi çok iyi mi? İnceleme tüm sorularınıza cevap vereceksiniz.

Oyunun versiyonları

yıldız incelemesi

Resmen, oyunun kendisi nispeten yayınlandıson zamanlarda, piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç ay geçti. Bununla birlikte, daha önce Starbound oynayamayacağınız anlamına gelmez. Bu projenin alfa ve beta sürümleri daha önce mevcuttu - ve bu özellik oyuncular arasında ciddi öfkeye neden oldu. Hayır, birçok geliştirici (özellikle geniş bir bütçeye ve geniş bir popülerliğe sahip olmayan) oyunlarını beta testinde bırakarak oyuncular oyunu deneyebilir ve onlardan neyi sevdiklerini ve ne yapmadıklarını bildirsin. Sonuç olarak, geliştiriciler tüm eksiklikleri düzeltme fırsatı buluyorlar, böylece nihai proje en yüksek kalitede çıktı. Fakat bu oyun söz konusu olduğunda, beta testi oldukça uzun sürdü, Starpon'un farklı türde ve doğada olduğu, yani yeni öğeler, canlılar, yerler vb. Sürümleri oyuna eklendi. Ve serbest bırakılma zamanına geldiğinde neredeyse hiçbir şey değişmedi. Aslında, geliştiriciler, test döneminde istedikleri her şeyi zaten ekledikleri için, yaratılışları üzerine herhangi bir özel çalışma yapmadılar. Elbette, oyuncular proje üzerinde daha etkileyici çalışmalar yapılmasını istediler; ancak burada herhangi bir şeyi çözemezsiniz - geliştiriciler kararlarını verdi. Ve şimdi, bu "kum havuzunu" denemek isteyip istemediğinize karar vermek için incelemeyi inceleyebilirsiniz.

tanıtım

 başlangıç ​​sürümü

Kendinizi bu oyun dünyasında bulursanızprojesinde yanlışlıkla "Terraria" yı başlattığınızı düşünebilirsiniz. Ve bu şaşırtıcı değil - bu iki benzerlik projesi çok fazladır ve bunun nedeni, incelemeyi okuduğunuz Starbound oyununun ana geliştiricisinin "Terraria" nın yaratılışına katılmış olması gerçeğidir. Böylece, orijinal projeden çok şey öğrendi ve oyuna aktartı. Ama aynı zamanda, doğal olarak, büyük ölçüde modernize etti - tamamen farklı bir ortam yarattı, "Terraria" da olmayan merkezi bir fikir ekledi. Bu oyunda bir arsa, yıldızlararası uçuş olasılığı ve çok daha fazlası var - projede çok sayıda benzersiz cips var. Ama büyük bir dezavantajı var - aslında, ikincil eklemeler, oysa bunları oyunda çıkardığınız gibi aynı şekilde harcayabilirsiniz. Basitçe ihtiyaç duyulmazlar: oyunda varolmalarına karşın, ilk bakışta "Terraria" nın tam bir benzerine, bağımsız ve benzersiz bir Starbound oyununa dönüştürdükleri için yararsız olduklarından dolayı oyun dünyasında doğru yazılmazlar. İnceleme, bu sorunun daha ayrıntılı bir şekilde ele alınacağından, bunun ne hakkında olduğunu hayal edebiliyorsunuz.

Ayar ve arsa

starbound çatlak

Ana şeyle başlayın - yoksaİngilizce biliyorsanız, Starbound Russifier'ı oynamanız gerekecek. Türe, "Maynkraft" ve "Terraria" atalarının sen özellikle de ekrandaki metni okur anlamak gerek yoktu aslında. Güvenilir barınaklar, güçlü silahlar vb. Oluşturmak için bileşenler seçtiniz. Bu projeye gelince, göz önüne almanız gereken çok daha fazla ayrıntı var. İlk olarak, orijinal oyunların belirsizliği belli değildi - oyun dünyası veya başka ayrıntılar ve unsurlar hakkında herhangi bir açıklama yapılmaksızın fantezi. Starbound durumunda, ayar oldukça somut bir şekilde özetlendi - bu, bir uzay gemisinde seyahat edeceğiniz Evren. Burada, daha önce "sandbox" den bu projeyle daha seçkin arsa sözlerinden bahsedebilirsiniz. hikayede, bir askeri akademi Harbiyeli, ama tam teşekküllü asker bitirmek ve olunca o gün, gezegeniniz uzaylılar tarafından saldırıya. Sen gezegen toz uzaylılar tarafından silinmeden önce uzay gemisine kaçmak yönetmek - ve şimdi, farklı galaksilere dolaşmaya kolonize ve deneyim kazanıyor ve evinizi yoksun olan yabancılar, nihai savaşa hazırlanıyor, farklı gezegenler keşfetmek zorundayız. Gördüğünüz gibi, hikayenin inanılmaz derecede çarpık dönüşleri yoktur, benzersiz değildir ve size inanılmaz olanaklar sunmaz. Basitçe söylemek gerekirse, oyun "gösteri için" olmakla çok fazla veri başarıyla bu basit hikayeye taşımak amacıyla analiz edilmesi gerektiğinden hala daha iyi Starbound çatlak var.

Görevler

starbound hileleri

Bu projenin başka bir ayırt edici özelliğiStarbound'taki farklı karakterlerden hikayenin gidişatına girdiğiniz macera görevlerindendir. Hileler onlara geçmelerine yardım eder, ancak bunlarla sakin bir şekilde başa çıkabilir, çünkü onların karmaşık olduğunu söyleyemezsiniz. Daha doğrusu, onlar sıkıcı ve monoton çağrılabilir - Çok sık aynı görevler arasında gelecek, amacını güden herhangi bir nesne getirmek ya da herhangi bir canlıyı öldürmektir. Bu görevler oyuncu ciddi bir sorun "Maynkraft 've' Terraria 'oldu oyun dünyasını anlamak yardımcı olmalıdır gibi görünüyor - kader dünyanın merkezinde içine atar ve tek ipucu olmadan kendi başlarına hayatta davet nerede. Ve hayatta kaldınız - ya da size yardımcı olacak bazı bilgileri aramak için internete gönderildiniz. Burada, adım görevler adım oyun dünyasına tanıtacak varsayılmıştır - ve göreve sadece iğrenç yönetmek. Tabii ki, bazılarınız yardımıyla biraz daha iyi oyun anlamaya başlayabilir, ancak Starbound daha da ilerletmek için hile kullanmak zorunda çoğu durumda sadece görevler size, şaşkın ve kafa karıştırıcıdır.

Savaş sistemi

starbound 1 0

Starbound 1 sürümünde.0 mücadele sistemi "Terraria" nınkiyle aynıydı - en duyarlı olmaktan çok uzaktı, ama hareket özgürlüğü sayesinde tüm dünyayı silahın olarak kullanabilirsin. Ancak, daha yeni sürümlerde, geliştiriciler, yeteneklerinizi sınırlı olduğu patronları ve bazı özel seviyeleri eklemeye karar verdi. Sonuç olarak, proje periyodik olarak bir platform oluşturucuya dönüşür ve platformcu en iyisinden uzaktır. Neden bu yapıldı, kimse cevap veremez, ancak oyunun kalitesi bu nedenle keskin bir şekilde azalır.

Yeni bir şey yok

 net üzerinden starbound oyunu

Bu oyunun bir başka büyük problemineredeyse hiç yeni bir şey sunmuyor. Daha önce de belirtildiği gibi, tüm yenilikler ya görünmez ve anlamsızdır ya da sadece oyuna zarar verirler. Genel olarak, aynı "Terraria" sadece yeni bir sarıcıda kalır. Ve bu sizi şaşırtabilir ve hiç "Terraria" oynamadıysanız sizi şaşırtabilir. Ancak çoğu durumda "kum sandıklarının" gerçek hayranları bu klasik oyunda onlarca hatta yüzlerce oyun saatine sahip olduklarından, bu şekilde şaşırtmayabilirler. Sonuç olarak, Starbound'u farklı gezegen ve ırklarla tanıştırabilmeniz için ağdaki bir oyunu ve bazı çizim görevlerini çizebilirsiniz. Ancak tüm bu eğlenceler tek kullanımlıktır ve proje çok çabuk sıkılır.

Yaratıcı mod

oyun starbound

Ancak, oyunun Starbound olduğunu söyleyemeyizKötü - Onun görünüşü hoş, ancak yeni her şey, hatta tek kullanımlık bolluğu, çarpıcı. seçenekleri bu yönü "Terraria" birkaç kat daha fazla olduğu içinde - Sen böyle devam yabancıların yeni türleri çalışmadan, farklı gezegenler keşfetmek ve onlarla iletişim yanı sıra seçenekleri aracınızın düzenlenmesinde, gezegenlerde yaşayan ve keyfine varacaksınız.

şekerleme

Eh, özetleme zamanı. Bu oyunun avantajları, parlak ve etkileyici görünümünün yanı sıra sizin için mevcut çeşitli aktivitelerin bolluğunu da içerir - bilinmeyen uzaylı medeniyetlerinin araştırmasına kadar. Ve tüm bunlar ekranda neler olup bittiğini mükemmel bir şekilde tamamlayan harika bir müziğin altında.

eksileri

Eksiklikler gelince, oldukça az varçok. Bunların en büyüğü şu şekildedir: kesinlikle işe yaramaz ve gereksiz olan eşsiz unsurların bolluğu; Çok sıkıcı olan hikaye, sadece bir kene için yapılan şey hakkında çığlık atıyor; "Terraria" ile inanılmaz benzerlik.

Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 2019

Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 2019

Related news

 • 23 Şubata kadar Havlu veya bir erkeğe orijinal hediye nasıl yapılır
 • Rusya: Türkiyeyle görüşmelerimiz sonucunda domates alımını azaltabilir ya da artırabiliriz
 • Kadınların ve erkeklerin ikinci evliliklere bakış açısı farklılık gösteriyor mu
 • Açık Saçlılara Harika Bir Ombre Örneği
 • Çok İzlenen Videolar

 • Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 72

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması


  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 73

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 82

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 48

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 40

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 76

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 29

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 66

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 92

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 28

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 29

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 17

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 52

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 23

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 36

  Starbound: oyunun gözden geçirilmesi, versiyonu ve açıklaması 43