Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmekStalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek

23.05.2019

Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 51

"Stalker: Pripyat'a giden yol": oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek

Bugün, "Stalker: Pripyat'a giden yol" oyunundan bahsedeceğiz, geçişi daha sonra ayrıntılı olarak ele alacağız. Gerçekleştirilecek ana nüansları ve görevleri özetleyeceğiz.

uyanış

Pripyat geçişine giden yol takipçisiOyun pasajı "Stalker: Pripyat'a giden yol ", kahramanımızın uyanmasını ve sağ elini kaybetmiş bir adamı görmesiyle başlar. Onunla konuşacağız. Konuşmadan, Pripyat'a gitmemiz gerektiğini öğrendik. Diyalogları dikkatle okuyoruz, çünkü içinde pek çok ipucu var. Sırt çantasını kontrol ediyoruz. Dikkatle dışarı çıkın. Kendimizi inceliyoruz. Yeni başlayanlar için köydeyiz. Sidorovich'e gidiyoruz. O değil. Köyden ayrılıyoruz. Köprüye kuzeye gidiyoruz. Geçitte stalkerlerle tanışırız. Onlarla konuşuyoruz.

onur

Pripyat'a ilerlemeyi takip etmekGeçişi tanımlamaya devam ediyoruz. "Stalker: Call of Pripyat - Pripyat'a Yol", dizinin diğer temsilcileri gibi öğeleri araştırmaya dayanan bir oyundur. Tüccar'a gidip ona soracakları bütün eşyaları veriyoruz. Ona yeni bir görev aldık. Teknisyene geçiyoruz. Onunla konuşuyoruz. Araçları veriyoruz. 30 bin ruble alıyoruz. Bir görev daha yapıyoruz. Tabandan ayrılıyoruz. Birlikte gösterime geçiyoruz. Sağdaki mağara. Bir amir var. Onu yok ettik.

Bölüm 3: Yiyecek

Pripyat yolunu Pripyat'a götüren stalker çağrısıBöylece, son bölümde, görevleri tamamladık,Bu bizim için Teknisyen ve Tüccar tarafından "Stalker: Pripyat'a giden yolda" hazırlandı. Gerekirse, silahın onarımı ile geçiş devam edilebilir. Devam ediyoruz. Ürünleri topluyoruz. Gelecekte ekmek lazım - korunması gerekiyor. Binaya giriyoruz. Kendimizi inceliyoruz. Sağdaki şenlik ateşi görüyoruz. Stalkerler'in çevresinde. Ateşle oturmak için izin istiyoruz. Bundan sonra uyumaya başlıyoruz. Sonra iki kişi ile buluşuyoruz - Şef ve Cerrah. Her biriyle konuşur ve görevlerini yerine getiririz.

şirket

karanlık pasajda Pripyat yolunun takipçisi çağrısıBir sonraki bölümde şunları yapmamız gerekiyor:"Stalker: The Way to Pripyat" modifikasyonunda bulunan oyun fabrikasının birçok taraftarını tanıdık. Bu aşamanın geçişi girdi aramayla başlamalıdır. Ağaçta. Paralı askerleri eleyin. Geçişi buluyoruz. Kullan ve Shard'a git. Portalı takip ediyoruz. Geçişte kendimize geliyoruz ve sağda hafif bir eğimle doğrudan doğruya yol boyunca ilerliyoruz. Zulümden kurtulup Shard'a varıyoruz. Bilim adamlarının sığınağına uyuyoruz.

Ordu ambarları

Pripyat'ın takipçisi son çağrı"Stalker" ın geçişini tanımlamaya devam ediyoruz."Pripyat'ın yolu." Bölüm 5, bizi tüm çevikliğini göstermek için gerekli olduğu çok sayıda misyona hazırlar. Ordu depolarına varıyoruz. İleriye gidiyoruz. NPC ile konuşuruz. Görevi alıyoruz. Kontrol noktasını geçiyoruz. Çatala ulaşırız. Düşmanın önüne geçin. Gelecekte, kan emici kadınları yok etme görevini üstleneceğiz, ancak şimdi bunu yapabiliriz ve daha sonra ödülü toplayabiliriz. Ondan sonra, köye gidiyoruz. Yol boyunca düşmanları yok et. Sonra Özgürlük tabanı için gidiyoruz. Bölüm'e gidiyoruz. Konuşuyoruz. İletilen haberler için bir ödül aldık. Ayrıca, yeni sitelerde ilerlemek gereklidir - Putevodov ve Hastanedir. Bölüm, ekipman ve silahlarla ilgili bize yardım sözü verdi, ancak bunun için bir gaz kutusu bulmamız gerekiyor. Birinci kattaki bekçi ile görüşürüz. Aç. Ona bir somun ekmeği vereceğiz. Ödülü aldık. Gaza yöneldik. Tabanı terk ediyoruz. Sola dön. Bahçedeki yolu takip ediyoruz. BTR'yi atlıyoruz. Shard'daki sığınağa ulaşırız. Gerekli ekipmanları alıyoruz. Fabrikaya gidiyoruz. Zindana iniyoruz. Tüfeği Akulov'a teslim ediyoruz. Bir bomba fırlatıcısı ve diğer gerekli şeyler şeklinde ödül aldık.

Diğer gelişmeler

Stalker'ın geçişi Pripyat'a giden yolu 5Bulunduğu yerlerde saklanan yerleri bilmelisiniz.oyun "Stalker: Pripyat'a Giden Yol". Passage bunlardan birini aramaya devam edebilir. Önbellek binanın metro girişinde bulunmaktadır. Çıkış yolunda sol nişte bulunan balona ulaşıyoruz. Sığınağa geri dönüyoruz. Çitlerdeki kırılmaya gidiyoruz. Borç Komutanı'nı buluyoruz. Başarılı görevler hakkında rapor veriyoruz. Bunkerleri takip edip kendimizi tam savaşa hazır hale getiriyoruz. Bilim adamıyla konuşuyoruz. Görevi alıyoruz. Depolara gidiyoruz. Tabana gidiyoruz. Kutuya geri dönüyoruz. Birkaç tane yeni görev alıyoruz. Tüccar'ı takip ediyoruz. Bir güç kaynağı bulmamı ister. Binayı terk ediyoruz. Tanka gidip sağa dönüyoruz. İki barakaya rastlıyoruz. Doğru bir başka tüccarla buluşuyoruz. Hekime ve hastalara git. Ona iki görev alıyoruz. Çıkışa devam ediyoruz. Yolda sağdaki standı ziyaret ediyoruz. NPS ile konuşuyoruz. Dişi kanlı çocuğun ortadan kaldırılmasıyla ilgili bir görev alıyoruz. Zaten bunu yaptık, bu yüzden hak ettiği bir ödül alalım. Tabanı terk ediyoruz. Biz tepecik hakkını takip ediyoruz. Bataklığı ve evi de görüyoruz. Bir çiçek ararız Sağa gidiyoruz. Arabaları görüyoruz. Onları takip ediyoruz. Bir kamyon buluyoruz. Bir güç kaynağı içeriyor. Alıyoruz. Düz gidiyoruz. Bir helikopter buluyoruz, yanında da bir kara kutu var. Alıyoruz. Bataklığa geri dönüyoruz. Evin önünden geçiyoruz. Daha önce bunu yapmak mümkün olmasaydı, soldaki ağaç yakınında suda çiçeği alırız. Tabana geri dönüyoruz. Üç misyonun uygulanması hakkında rapor veren ilgili tüm maddeleri dağıtıyoruz. Medikal adamın barakalarında bir adam buluyoruz - Hasta. Çiçeği sahibine devrettikten sonra onunla beraberiz. Bir arkadaş bulma görevini alıyoruz. Komisyonun icrası için bir pusula alacağız. Teknisyene geçiyoruz.

Kuzeyde

Ayrıca "Stalker: Call of Pripyat "-" The Last Way ", kısaca onun geçiş düşünün. Bölgeye geri döndük. Paul ile konuşuruz. Aralık karı civarında. Yaklaşık bir kilometre geçeriz. Büyük kalıntılar görüyoruz. PDA'ya bakarız. Bir sürü eserin ve mutantların bulunduğu çöplükte olduğumuzu anlıyoruz. Eski durağı takip ediyoruz. Geceyi orada geçiriyoruz. Uyandıktan sonra, Paul adına geçişi sürdürüyoruz. Uyanırız. Barınağı çözüyoruz. Sıçanlarla başa çıkma. Birden, tapınağa bir silah koyduk. Bir yabancıyla konuşuyoruz. Ivan uyanır ve çavuş öldürür. Bundan sonra, harabeleri gizler. Sonra "Svobodovtsev" saldırısı geliyor. Yeni bölümde toprakları kan emicilerinden temizlemek için Limansk'a gönderiyoruz. Görev sırasında bilinmeyen bir kişiden bir mesaj gelir. Lenin heykeline katılmamız isteniyor. Orada ayrılığı takip ediyoruz. Bu noktada, bir sürü "Svobodovtsev" bekliyoruz. Takviye çağırır ve savaşmaya başlarız. Ivan ile tanışıp onunla konuşacağız. Bizi incitiyor. Bilinci kaybettik. Aniden ışığı ve bilim adamlarını görüyoruz. Bir iyileştirici eser elde ediyoruz. Ölü silahlardan birini alıp Ivan'ı aramaya gidiyoruz. Köprüde buluyoruz. Zafer kadar savaşa giriyoruz.

kefen

Stalker oyunu için de bir mod var: Call of Pripyat "-" Gloom'daki Yol ". Şimdi açıklayacağız. Oyuna Savan adında bir takipçisi olarak giriyoruz. Bölgeye girmemiz gerekiyor. Çevre üzerinde Borland'la tanışırız. Onunla konuşacağız. Askeri kontrol noktasına gidiyoruz. Shmatko ile konuşacağız. Ordu, Borland'u tutuklu olarak kabul ediyor; dövülmüş belgeler üzerine kurulmaya çalışılıyordu. Onun özgürlüğü için 30.000 ruble gerekir. Askeri müdürle konuşuyoruz. Kontrol noktasının garajına gidiyoruz. Araba UAZ'da silah OTS-33 Groza'yı çıkarıyoruz. Yeni başlayanlara gidiyoruz. Orada binanın çatısına gidiyoruz. IED'i alıyoruz. Çatıdaki borudadır. Wolf'dan görevler alıyoruz. Onlar infaz etmeden önce, binalardan birinin çatısında hafif bir ceket buluyoruz. 40 000 ruble toplarız. Kontrol noktasına gidip orduya para veriyoruz. Borland ile birlikte ATP'yi takip ediyoruz. Bir satıcı buluyoruz ve onunla konuşuyoruz. Biz görevini yerine getiriyoruz. Bir fare aramaya gidiyoruz. ÇKP'yi hedefimizden ve Svobodovtsa'dan alıyoruz. Dönüyoruz Asere gidiyoruz. Bilinci kaybettik. Uyandıktan sonra, yeni gelenlere gidin. Borland ile konuşacağız. Cordon'a ait olan zindana iniyoruz. Sidorovich ile konuşacağız. Bir boru ile ayrılıyoruz.

pripyat modası yolunu avukat çağrısı

Bugün "Stalker: Call of Pripyat" - "Pripyat'ın Yolu" modasının alışılmadık bir versiyonunu inceledik. Bu değişikliğin yanı sıra diğer ikisinin de geçişi yukarıda kabul edildi.

Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmekStalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek

Related news

 • Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi
 • Renkli Kurabiye
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Tokatlanmış yanak sendromuna dikkat
 • Kakao Soslu Kek

 • Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 7

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek


  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 69

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 84

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 50

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 38

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 94

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 56

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 94

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 18

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 90

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 96

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 28

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 12

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 20

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 82

  Stalker: Pripyata giden yol: oyun, açıklama, sırlar ve kılavuzları geçmek 86