Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 73 27.02.2019, 09:15

Sorunsuz olarak CS GO'daki yazı tipini nasıl değiştirebilirim?

Birçok bilgisayar oyunları güzelkendileri - mükemmel grafikler, güçlü bir motor, heyecan verici bir hikayesi vb. Bununla birlikte, bu, oyunu daha da geliştirmek için fırsatınız olmadığı anlamına gelmez. Birçok proje iyileştirme fırsatı sunar ve bunu çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. Örneğin, değişiklikleri yükleyebilir, çeşitli eklentileri ve eklentileri indirebilir, böylece projeyi başlangıçtan daha da çeşitlendirirsiniz. En popüler çevrimiçi atıcı takımı bugün CS GO da bir tane en uygun bulabileceğiniz arasında özelleştirmek için yollar çok çeşitli vardır. Bununla birlikte, en popüler yazı tipi, ağda mevcut olacak herhangi bir yazı tipi ile kendiniz değiştirebilmenizdir. CS GO'daki fontu nasıl değiştirebilirim? Bu makale bunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

kaynaklar

cs'de yazı tipini nasıl değiştiririm

Yazı tipini nasıl değiştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız,CS GO, o zaman ihtiyaç duyduğunuz verileri bulabileceğiniz uygun bir site bulmaya başlamanız gerekir. Gerçek şu ki, işletim sisteminin yazı tipini alıp oyuna ekleyemezsiniz - eğer her şey bu şekilde olmuş olsaydı, prensip olarak bu sorunla ilgili herhangi bir sorun olmazdı. Fakat pek çok kişi bu oyunda yazı tiplerini nasıl değiştirebileceğiniz konusunda tematik forumlarla ilgileniyor. Yapmanız gereken ilk şey, arzu edilen yazı tipini indirebileceğiniz uygun bir kaynak aramaktır. Çoğu zaman bu sorun ortaya çıkmaz, çünkü bu siteler oyundaki bu yazı tiplerinin ekran görüntüsü ile birlikte en popüler fontlardan örnekler verir. İstediğinizi seçtikten sonra, CS GO'da yazı tipini nasıl değiştireceğinizi öğrenmek zorundasınız.

İndirme ve paketten çıkarma

cs konsolunda yazı tipi

İhtiyacın olan yazı tipini bulursan, o zamankesinlikle bilgisayarınızda olduğundan emin olmak için herhangi bir şekilde buna değer. Bunun için tabii ki indirmeniz gerekecek - yalnızca CS GO'daki fontu nasıl değiştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Burada, çoğu virüsün İnternet üzerinden yayılmış olduğu arşivlerde olduğu için, dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekir. Bu nedenle, indirildikten hemen sonra, arşivi kötü amaçlı yazılım için fontunuzla kontrol edin. Orada bulunmazlarsa, arşivin paketini güvenli bir şekilde açabilir ve içindeki dosyaları görebilirsiniz. Bir şey söylemeniz pek olası değildir, ancak çalışmalarınızın sonuçlarına bakmak hala hoşunuza gidecektir. Üstelik, CS GO konsolunda yeni bir fonta sahip olmak için bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

tesisat

cs'de yazı tipini nasıl artıracaksın

İhtiyacınız olan dosyaları zaten buluduğunuzdafontu kullanıyorsanız, bunu bir şekilde oyunun kendisine entegre etmeniz gerekecek. Ve burada kendiniz için ne amaçla belirlediğiniz önem taşımıyor - CS GO'da yazı tipini nasıl artıracağınız, nasıl renklendirileceğiniz vb. Bilgisayarınızda Tam olarak buhar klasörünün bulunduğu yeri bulmanız gerekir. Orada bu platforma yüklediğiniz tüm oyunları içeren klasöre gitmelisiniz. Bunların arasında tabii ki CS GO olacak - ihtiyaç duyduğunuz yer burası. İçinde kaynaklar içeren bir klasör seçmeniz ve "flash" a gitmeniz gerekiyor. İşte bu, indirdiğiniz dosyaları koymanız gerekecek. Klasörün, sisteminizin boyutuna bağlı olarak biraz değişebileceğini unutmayın. Ancak çoğu durumda yalnızca x86, Program Files klasörüne eklenir; aksi takdirde istenen dizinin yolu aynı kalır.

Ayrıntıları görüntüle

Yükleme işlemi sırasında,sistem halihazırda mevcut olan dosyaları yenileriyle değiştirmeniz gerekip gerekmediğini soracaktır. Oyuna olumlu olarak cevap vermeniz kesinlikle gerekir, çünkü oyunda yeni bir yazı tipi görüntülenmesini isterseniz eski olanın tamamen değiştirilmesi gerekecektir. Eğer değiştirmek zorunda dosyaların yedeğini yapabilirsiniz Ön - şey ters giderse, daha iyi tamamen oyun istemcisi bozmak hiç oynamak mümkün değil olabilmek için özgün verileri geri istiyorum. Bundan sonra bütün dosyaları güvenli bir şekilde değiştirebilir, oyuna girip yeni yazı tipinizin keyfini çıkarabilirsiniz.Related news

 • Ölene Kadar 13.Bölüm Final izle
 • İzsiz Göğüs Büyütme
 • Güzellik ürünleriyle daha genç görünmenin 5 yolu
 • PI raporlaması nedir (kurallar ve belgeler)
 • Fransız gazetesi Liberation, Dünya Kadınlar Gününde erkeklerden fazla ücret aldı
 • Thumbs db dosyası - bu nedir Nasıl başa çıkılır

 • Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 47

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim


  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 18

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 87

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 50

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 91

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 69

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 5

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 17

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 90

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 11

  Sorunsuz olarak CS GOdaki yazı tipini nasıl değiştirebilirim 11