Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 2019

Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 2019
21.09.2019

Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 42

Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller

Bu makalede Sony Xperia hattının çeşitli modelleri açıklanmaktadır. Hepsi aynı şekilde çalışıraynı işletim sistemi. Bu ünlü "Android" hakkında.Akıllı telefonlardaki farklı sürümler sadece sürümleri yayınlar. Seçimi belirlemek için, bu üreticinin en popüler telefonlarındaki kısa incelemeleri okumayı öneriyoruz.

Sony Xperia serisi, tüm modelleri ünlüetkili tasarım ve gelişmiş doldurma - ilginç görünüm ve kaliteli malzemeler, uygun destek ve en son teknoloji karışımı. Çok sayıda akıllı telefon var, bu yüzden her kişi kendi zevkleri için bir seçenek bulabilecek.

ZR akıllı telefon

Ekranın çözünürlüğü 1280 x 720'dir. İşlemci dört çekirdekli, frekans 1,5 GHz'dir. RAM 2 GB, flaş 8 GB."Android 4.1" adlı bir dizi program üzerinde çalışıyor.Batarya çıkarılabilir, 2300 mAh kapasiteye sahiptir. Ön kamera sadece 0,3 Mp iken ana kamera, 13 Mp bir çözünürlük aldı. En fazla 140 g ağırlığındadır.

Sony Xperia ZR oldukça yeterliyditüketicilerin çoğunluğunu işaret eden mütevazı. Önceki modellerden birçok özelliği emdi, çıplak gözle bile fark edilebilir. Görünüşte arama yapmaz. Cihaz ağır, sıkıcı ve ilgi çekicidir. Bütün vücut plastikten yapılmış, metal yok.

Telefon sıvı girişine karşı korunmuştur (veyasıradan nem) ve toz. Tüm fişler kapalıysa, su içinde yaklaşık 30 dakika boyunca (1.5 metreden fazla olmayan) ya da nazik bir su akışında yıkanabilir.

Modelin dinamikleri korkunçtu, bu da tüm alıcıların incelemelerinde doğrulandı. Ses gerçekten tatsız, sesler duyuluyor.sony xperia tüm modeller

Sony Xperia XZ akıllı telefon

Sony Xperia hattının diğer temsilcileri gibi,Her model yüksek talep, bir sonraki - XZ - "Android" üzerinde çalışıyor. "Yeşil adam" versiyonu - 6.0, tanınmış "hatmi". Telefonun ekranı 5.2 inç’dir. Çözünürlük 1920 x 1080'dir.Dört çekirdekli bir işlemci kurulu. Saat frekansı 2.2 GHz idi.RAM 3 GB ikenFlash 32 veya 64 GB (telefonun değiştirilmesine bağlı olarak) aldı. Akıllı telefon, "nano" gibi bir veya iki sim kartla çalışır. Ana kamera 23 Mp, ön kamera 18 Mp. Pil çıkarılmaz tip, kapasitesi 2900 mAh'dir.

Sony'nin görünümü gibi akıllı telefonun görünümüEski çalışmaları temelinde kurulmuştur tüm derhal tanınabilir hangi modeli Xperia. Konveks yüzler ve sağ tarafta standart dikdörtgen bir düğme vardır. Telefonun köşeleri keskin oldu, ama uçları düz (biz üst ve alt hakkında konuşuyoruz), bu tüketiciler için hemen fark edilir. Değerlendirmelere göre değerlendirmek, tasarım en az basit, ama insanlar bunu sever. Standartlara göre, model, tozun nüfuzundan korunarak mümkün olduğunca su geçirmezdir.sony xperia c4

Smartphone Model C5 Ultra Çift

C5 Telefonu - Sony Xperia'nın cihazından bir cihaz,İkili - iki SIM kartla çalışmayı gösteren dizin. Bu konsol, akıllı telefonun biraz daha gelişmiş işlevselliğini söylüyor. Cihazın ekranı 6 inç büyüklüğündeydi. Telefonun yan çerçeveleri o kadar küçük ki, tüketiciler beğenip beğenmediklerine karar veremezler. Ancak, cihazın el altında tutulması ve dışarı kaymaması gerektiği söylenmelidir. Ana ve ön kameralar 13 megapiksel çözünürlük aldı. Sıklığı 1,7 GHz olan sekiz çekirdekli işlemci. RAM 2 GB'dir. Dahili sadece 16 GB. Batarya 2930 mAh kapasiteye sahiptir.

Ön kamera, daha önce uygulanmamış bir flaş ve küçük işlevler aldı. Selfie'yi daha da iyi hale getiriyorlar. Her iki kamera da otomatik netleme ile çalışır.

Sony Xperia hattının diğer cihazları gibi (hepsicihaz, tüketiciler gibi cihazı açıkladı, ev aletleri online mağazalarda yüksek reytingler işgal. Sistem fren yaparken nadiren çalışır, arızalar gerçekleşmez.sony xperia ikili

Akıllı telefon XA Ultra

Bu telefonun serbest bırakılması sunumlar olmadan gerçekleştive yüksek sesli konuşmalar. Cihaz oldukça güçlü bir ön kamera, bir fonksiyonellik kitlesi, iyi görünümlü bir tasarım ile karakterizedir. Ayrıca nitel birliği not etmek de gereklidir.

Ön kamera 16 megapiksel çözünürlüğe sahip. Otofokus ve stabilizasyon aldı. Sony Xperia serisinin tümünün "Ayarlar" da ikinci bir işlevle donatılmamış olduğu unutulmamalıdır. Orta fiyat kategorisinde bulunan telefona uygulanır.

Tasarım etkileyici. Minimal notalarla yapılır ve herhangi bir tüketicinin gözünden memnun olur. Akıllı telefon şık görünüyor ve müşterileri memnun edemez, uygun "doldurma" vardır. Cevaplarında sadece bu cihazı övüyorlar

Sony Xperia C4 akıllı telefon

Bu telefon modeli iki ile birlikte çalışırSIM kartlar. 2015'in yeniliği hemen tüm tüketicileri vurdu. Aygıtı biraz tartın - 150 g'dan fazla değil Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080'dir. İşlemci saat hızı 1,7 GHz'de çalışır, altı çekirdektir. Her tüketiciye en sevdikleri oyun için hoş bir eğlence sunmak için yeterlidir. Dahili bellek 18 GB, operasyonel - sadece 2 GB.sony xperia zr

Sony Xperia C4 cep telefonu kendine yeterli görünüyorHalihazırda var olan ve uzun zamandır bilinen cihazların birçok özelliğini emmiş olsa da. İyi bir aydınlatma ile mükemmel kalitede muhteşem fotoğraflar elde edersiniz. Ön kamera "hooray" üzerinde çalışıyor, bu tüketiciler tarafından belirtti. Yerleşik işlevlerle ilgili sorun yoktur.

Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 2019

Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 2019

Related news

 • Tüm Haberler
 • Alt klozların tiplerini inceliyoruz
 • Hastalığı yüzünden yılan gibi deri değiştiriyor
 • Tereyağlı katmer poğaça
 • Kelebek Örgü Modeli ile Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

 • Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 38

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller


  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 8

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 52

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 1

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 43

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 9

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 6

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 5

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 68

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 76

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 82

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 36

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 84

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 20

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 8

  Sony Xperia serisinin tanımı: saygı, özellik ve incelemeleri hak eden tüm modeller 80