Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019 2019

Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019 2019
Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019

Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019

Sonbahar kış 2019 ayakkabı modelleri neler ?2019 ayakkabı modası,2019 bayan ayakkabı modelleri ve ayakkabı trendleri..Yeni sezon ayakkabı trendlerini merak edenler için sonbahar kış sezonunda en trend olacak olan birbirindenşık 10 ayakkabı trendigalerimizde sizleri bekliyor. 2019 – 2019 sonbahar kış sezonunda en çok merak edilenler arasında hangi ayakkabıların ön plana çıkacağı soru idi , işte 2019 – 2019 sonbahar kış trend ayakkabımodelleri ..

Modayı yakından takip edenler kadınlar , sonbahar kış ayakkabı trendleri merak edilenler arasında yer alıyor , ayakkabı tutkunları için hazırladığımız galerimizde2019 – 2019 sonbahar kış ayakkabı trendlerifarklı ve ilginç tasarımları ile oldukça dikkat çekici tasarımlardan oluşuyor.. Ünlü modacıların sonbahar kış sezonu için hazırladığı ayakkabı tasarımları ile fazlasıyla dikkat çeken modeller diyebiliriz , ünlü modacılar yeni ayakkabı tasarımlarında adeta sınırları zorlayan , farklı ve iddialı tasarımlara imza atmış durumdalar. Son bahar kış alışverişlerini yapmadan sonbahar kış ayakkabı trendlerini mutlaka incelemenizi öneriyoruz…

Tüylü Ayakkabılar

Tasarımları oldukça dikkat çekensonbahar kış ayakkabı modelleriarasında yer alan tamamı tüylü ayakkabılar sezonun trend tasarımları arasında yer alıyor. Ayakkabıyı tamamen saran farklı renk alternatifleri bulunan sonbahar kış tüylü ayakkabı modelleri sezonun en fazla ses getirecek tasarımları arasında yer alıyorlar..

Tayt Çizmeler

Bildiğiniz gibi geçen sezon diz üstü bayan çizmeler oldukça trend ve rağbet gören tasarımlar arasında yer alıyordu ,2019 sonbahar kış ayakkabı trenleriarasında daha dar ve tayt vari tasarımları ile ile dikkat çeken diz üstü bayan çizmeler farklı renk seçenekleri ile sonbahar kış sezonunda öne çıkacak modeller arasında yer alıyorlar.. Daha çok deri yerine rugan ve parlak malzemelerin öne çıkacağı tayt çizme modelleri etkileyici ve dikkat çekici tasarımları ile büyük ilgi görecek ayakkabı modelleri arasındalar.

Kadife ayakkabı modelleri

Son dönemlerde hızlı yükselişi ile dikkat çeken kadife trendi ,2019 sonbahar kış ayakkabı modasında kendini gösterecek gibi görüyor. Hemen her renk bayan ayakkabılarında kadife modeller 2019 sezonunda trendler arasında yer alıyor. Çizmeler , botlar ve topuklu ayakkabılarda renk renk kadifeler kış sezonun öne çıkan bayan ayakkabı modelleri arasında yerlerini aldılar..

Yılan derisi tasarımlar

Yılan derisi çanta modellerinden sonra sonbahar kış sezonunda öne çıkan trend bayan ayakkabıları arasında çok renkli yılan derisi tasarlanmış ayakkabılar oldukça dikkat çekici ve iddalı modeller arasında yer alıyorlar. Birden fazla desene ve renge yer verilen2019 ayakkabı modelleri, renkli tasarımları ile sezona renk katacak ayakkabı modelleri arasında yer alıyorlar.

Bunları da inceleyebilirsiniz, 5 Yeni Yaz Ayakkabı Modelleri 2019

Metalik ayakkabılar

İlk bahar yaz sezonunda görmeye alışık olduğumuz metalik ve parlak ayakkabılar 2019 sonbahar kış ayakkabı trendleri arasında yerini almış durumda. Metalik renklerin yanı sıra altın – dore rengi bayan ayakkabıları 2019 sezonunda sıkça göreceğiz..

Maskülen tarzlar

Son yıllarda maskülen modası fazlasıyla öne çıkan stiller arasında yer alıyor , klasik ayakkabıların modası hiç bir geçmeyecek gibi görünüyor , sonbahar kış sezonu için öne çıkan tasarımlar arasında maskülen bayan ayakkabılar yine farklı renk ve tasarımları ile kadınların ilgi gösterdiği ayakkabı modelleri arasında yer alacak.

Uzun bağcıklılar

Özellikle geçen sezonda öne çıkan ve sokak modasını etkisi altına alan bağcıklı ayakkabılar ve çizmeler 2019 ayakkabı trendleri arasında göze çarpan etkileyici tasarımlar arasında yer alıyor. Farklı renkleri ile daha çekici ve feminen bir tarza sahip olan bağcıklı topuklular 2019 sonbahar kış sezonu ayakkabı trendleri 2019 tasarımları arasında..

Erkeksi botlar

Sonbahar kış sezonunun en fazla ilgi görecek olan ayakkabı trendleri 2019 arasında şüphesiz bayan bot modelleri yer alıyor , ancak ünlü modacılar bayan botlarında daha kaba hatlara yer verdiler , feminen bir duruştan uzak , daha erkeksi ve kaba görünümleri ile dikkat çeken 2019 bayan botları farklı ve ilgi çekici ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Taşlı ayakkabılar

Zarif taş detayları , işlemeleri ve nakışları genelde kıyafetler üzerinde görmeye alışkınız , ancak 2019 sonbahar kış ayakkabı trendleri arasında büyük taşlar ile süslenmiş , nakış ve işleme detaylı bayan ayakkabıları büyük ilgi göreceğe benziyorlar.


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019 2019

Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019 2019

Related news Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019


Sonbahar Kış 9 Ayakkabı Trendleri 2019