Son Moda: Hırka Kombinleri 2019

Son Moda: Hırka Kombinleri 2019
Son Moda: Hırka Kombinleri


Son Moda: Hırka Kombinleri

Son Moda: Hırka Kombinleri

Son zamanlarda trendlerin hızla değişmesi ve her gün yeniliklerin gelmesi ile birlikte son zamanların en iddialı ve en çok talep görecek olanhırka kombinleridikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hırkalar hem sıcak tutması ile hem de şık görünmenizi sağlayacağı için iddialı bir parça haline gelecek. Şık ve muhteşem kombinler ile hırkalar 2019 yılı için vazgeçilmez bir parça haline gelecek. Aynı zaman da bu parçalar ilkbaharda da akımını devam ettirecek. İlkbaharın verdiği serinlikten sizleri korurken şık bir hava içerisine girmenizi sağlayacak. Tabi ki burada önemli olan unsur sizlerin yaptığı kombinler olacak. İşte tam da bu anda biz sizlere muhteşem bulduğumuz kombinleri derleyerek sizlere sunduk.

Kazak Hırka Kombinleri

Hırkalar günlük yaşamda kurtarıcı olarak görülen ürünler olsa da son zamanlarda moda akımı ile hırka kombinleri dikkatleri çekecektir. Kazak hırka kombinleri konumuzda hırkaları kazak olarak kullanabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz kombinde gri kazak eteğin üzerinde şık bir görünüm vermişken aynı zaman da model olarak düşük omuz ile kıyafete şıklık katılmıştır. Tabi ki sizlere fikir olarak sunduğumuz bu kombinde Jean ilekazak hırka kombiniyapabilirsiniz. Ya da renkleri farklı yaparak güzel bir moda akımı yakalamanız mümkün olacaktır. Ayrıca salaş bir kombin için ideal bir fikir olacaktır.

Uzun Hırka İle Yapılan Kombinler

Uzun hırkalar 2019 yılında bir akım halinde büyümüş olup, özellikle kapalı bayanların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. 2019 yılında bu moda akımı büyürken açıklar için deuzun hırka ile yapılan kombinlerdikkat çekecektir. Özellikle Jean pantolonlar ile yapılan kombinler dikkat çekerken sonbahar ve ilkbahar için de ideal bir kombin olacaktır. Aynı zaman da bayanların dar tayt veya dar pantolonlar ile kombinleyeceği uzun hırka modelleri hafif topuklu spor ayakkabılar ile şık bir sokak modasını yansıtacaktır.Uzun hırka modellerinde renk seçenekleri oldukça fazla olup, istediğiniz renkleri kullanarak kombininizi yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kombinde yırtık Jean ile kombinlenmiş olan uzun hırka oldukça salaş bir görünüm oluştururken sokak modası için de ideal bir kombin seçeneğidir.


Son Moda: Hırka Kombinleri 2019

Son Moda: Hırka Kombinleri 2019

Related news Son Moda: Hırka KombinleriSon Moda: Hırka Kombinleri


Son Moda: Hırka Kombinleri


Son Moda: Hırka Kombinleri


Son Moda: Hırka Kombinleri


Son Moda: Hırka Kombinleri