Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil

Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil


Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 52 24.02.2019, 09:00

Sol-Iletsk'te Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil

Yetmiş kilometre mesafede step bozkırOrenburg, küçük nehirlerin rivuletleri olan yol boyunca, küçük Sol-Iletsk kasabasıdır. Orenburg bölgesinin idari merkezinin tren istasyonundan tesise yolculuk süresi, toplu taşıma araçlarıyla bir buçuk saatten fazla sürmez.

Illetsk'de tuz balıkçılığı

Oraya nasıl gidilir?

Zengin balık avı ile yılda bir kez çekilenlerSol-Iletsk, onaylanacak: Orenburg'dan her otuzdan kırk dakikaya kadar servis otobüsleri. Bu parçalara ulaşmak gece bile sorun değil. Geç gezginlerin hizmetlerine, sizi arzu edilen yere götürecek bir taksidir.

balık tutma

Şehrin yakın çevresinde bulunurBir çok nehir ve perçin, yanı sıra tuzlu göller. Sol-Iletsk'de balıkçılık, cömert avı ile ünlüdür. Şansınız varsa, bir pike, levrek, sazan alırsınız. Ziyaretçiler bir olta ile yakalanır, ancak yerel insanlar saçmalamayı tercih eder. Sol-Iletsk'te böyle bir araçla balıkçılık yapmak bir ritüel. Geniş bir balık ağı alır. Yatağa doğru çeker. Zaman bekledikten sonra, ağlar bankalardan birine dönmeye başlar. Burada, kadınlar ve çocuklar yardım için başvururlar, balığa ulaşmaya ve yakalamayı kolaylaştırmaya yardımcı olurlar.

şehir tuzu

Tuzlu Göller

Sol-Iletsk'te Balık tutma ziyaret olarak kabul edilirRusya'nın dört bir yanından yüzlerce turisti ve çekici balıkçıları çeken ve sadece Orenburg'un bu rezerve edilmiş yerlerine çeken bölgenin ana turistik cazibe merkezi. Sol-Iletsk'e hoş geldiniz! Bir profesyonel tarafından derlenen tahmini ısırma, balıkçılık için en uygun zaman ve yeri seçmenize yardımcı olacaktır.

Popüler inanışın aksine, tuzlu göllerSol-Iletska'nın doğal değil yapay bir kaynağı vardır. Aslında, tuz ekstraksiyonundan sonra su ile dolu kalan huni gibi bir şey değildir. Konukların hizmetine taze, hydrosulphuric, tuz ve hatta şifalı çamur gölleri vardır.

tuz ve rüzgar esintisi tahmini

Paha biçilmez kristaller

Tesisin çevresinde bulunan tuz, kelimenin tam anlamıyla her yerdedir. Kum ve kil ile karıştırılmış kar beyazı kristallerle zeminde hareket eder. Göllerden birinin kıyısında, bütün Rusya'yı saflaştırılmış tuzla besleyen bir fabrika var. Rezervuarlar, sularının yoğunluğunun muhtemelen Ölü Deniz'ininkini aşacak kadar tuzla doyuruldu.

Bu sularda yüzmek imkansızdır. Maksimum oturmaktır. Tuzlu suda kendilerini çok fazla satın alan tatilciler, taze göllerden birine taşınıyor, ardından çamur banyolarının dönüşü geliyor. Yerel çamur kötü yıkanmış. Ciltte belli bir gri-mavi ton bırakır. Hidrojen sülfür göllerinin yakın çevresinde, hoş ve hatta nötr olarak adlandırılamayacak kalıcı bir kokuyla tanınabilir.

Illetsk'de tuz balıkçılığı

Turizm sezonu

Sıcak bir yaz başlangıcından sonra Sol-Iletsk tercih ediyorher gün yaklaşık otuz bin yolcu! Ve bu tatil köyü nüfusu sadece yirmi beş ila yirmi dokuz bin nüfusa sahip olmasına rağmen. Bundan dolayı mevsimin yüksekliğindeki şehir sokaklarında trafik sıkışıklıkları oluşuyor. Sol-Iletsk'te turist altyapısı yok.

Kasaba yavaş yavaş yerleşiyor, ama hala değilpopülaritesine ayak uydurur. Dinlenme gölü arasında en popüler olanı, litre su başına iki yüz gramdan fazla saf tuz içerir. Küçük boyutuna ve belirgin illere rağmen, Sol-Iletsk ile Rus turizm endüstrisinin Anapa ve Minvody gibi mastodolarıyla rekabet etmek mümkündür.

Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil

Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Bir Fransız Zerafeti Tadında Belki de Hiç Duymadığınız 13 Sufle Tarifi
 • TELDEKİ KUŞLAR ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

 • Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 23

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil


  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 41

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 44

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 5

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 64

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 30

  Sol-Iletskte Balık tutma - tüm aile için harika bir tatil 61