Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 2019

Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 2019
20.09.2019

Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 1

Smartphone "Lumiya 640": Değerlendirmeler, ipotek ve referansları

Smartphone "Microsoft Lumiya 640" özellikleriiyi durumda. İletişim için bu model idealdir. Her şeyden önce, akıllı telefon "Microsoft Lumiya 640" ın çok işlevliliğini not etmek önemlidir. Farklı mağazalardaki fiyat önemli ölçüde değişebilir.

Akıllı telefonun tasarımı standart, özellikle güçlüvücut tahsis edilmemiştir. Modelin boyutları şunlardır: yükseklik - 141,3 mm, genişlik - 72,2 mm ve sunulan cihazın kalınlığı - 8,8 mm. Ekranın boyutu 5 inç ve çözünürlük 1280 x 720 pikseldir. Video çekimi için belirtilen model kullanılabilir. Bugünkü 9500 ruble'lik akıllı telefon "Microsoft Lumiya 640" (piyasa fiyatı) değerindeydi.

microsoft lumiya 640 spesifikasyonları

Cihazı doldurma

Sunulan telefonun doldurulması yüklenirciddi, bu nedenle "Microsoft Lumiya 640" özellikleri yüksektir. Öncelikle, nitel tiristor blokundan bahsetmek önemlidir. Bu modelde bir çift travers üzerine monte edilmiştir. Uzmanların geri bildirimine inanıyorsanız, kapasitör yüksek bant genişliği ile kullanılır, bu nedenle "Microsoft Lumiya 640" incelemeleri iyi.

Dönüştürücü standart tiptedir. Sistemin yüksek performansı, iki bağlantılı bir modülatör kullanılarak sağlanmaktadır. Yarıiletkenlerde "Microsoft Lumiya 640 XL" aygıtındaki diyot köprüsü.

İletişim araçları

Arkadaşlarınızın akıllı telefonu ile rahat iletişim kurmak için"Microsoft Lumiya 640 XL" uygun. İçindeki araçlar üreticinin mesaj gönderdiği için epeyce sağlar. İnternette cihazı kullanmak için birçok tarayıcı var. Bunlar hemen hemen her tür desteklenmektedir. Yer imlerini yönetmek için genel ayarlara gitmeniz gerekir. Bu modelde, ana menü üzerinden standart mesajlar gönderebileceğiniz de belirtilmelidir.

Değişiklik yaparken dil veya yazı tipi boyutuBasit. Mesajdaki nesneler farklı ekleme yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak, bu akıllı telefon, veri aktarımı için çok uygun olan Bluetooth'a sahiptir. Kullanıcı ayarlarını özelleştirin, donanım sekmesinden bir seçenek var.

ms lumiya telefon 640

Hangi kamera takıldı?

Bu cihazdaki kamera özellikleriİyi. Bu durumda, gürültü azaltma fonksiyonu mevcuttur. Ayrıca, sunulan modeldeki video dosyalarının çözünürlüğünün ayarlanabileceği de belirtilmelidir. Doğrudan, video kodlama seçeneği erişilebilirlik sekmesi aracılığıyla yapılandırılır. Belirtilen aygıta otomatik odaklama kuruldu. Deklanşör sesi ana menüde ayarlanır. Gerekirse, ayarlar sıfırlanır. Fotoğraf makinesine geçiş, ana menü üzerinden yapılabilir. Ayrıca, bu modeldeki kameranın yüksek kaliteli bir yakınlaştırma ile donatılmış olduğuna dikkat edilmelidir.

microsoft lumiya 640 xl

Kamera hakkında ne diyorlar?

Kamera aygıtı hakkında "Microsoft Lumiya 640" incelemeleriçok farklılar. Biz eksiklikleri hakkında konuşmak ise, 30 cd düşük parlaklık ayarını dikkat etmek önemlidir. Buna ek olarak, söz konusu aparatta parlama bazı sorunlar bulunmaktadır. Ancak kontrastı artırarak ayarlayabilirsiniz. Bu durumda, karartma parametreleri ayarlanır. Sunulan modifikasyonda beş mod vardır. Belirtilen modeldeki sepya etkisi ana menü üzerinden etkinleştirilir. Resmi hizalama hem yatay hem de dikey olarak gerçekleştirilir.

Kullanıcı ayrıca yapılandırma yeteneğine sahiptir.doygunluk. Minimum video çözünürlüğü, cihaz ayarları sekmesinden ayarlanır. Gürültü azaltma modu varsayılan olarak etkinleştirilir. Işık hassasiyeti, maalesef bu modelin bir tercihi yok. Gece, bu kamera iyi iş çıkarıyor. Modeldeki flaş iyi çalışıyor ve nadiren başarısız oluyor. Ayrıca "Microsoft Lumiya 640 Dual" aygıtında bantların yumuşatılması için bir seçenek olduğunu belirtmek gerekir. Böylece, görüntüdeki bulanıklık temizleme seçeneğidir.

microsoft lumiya 640 lte

Medya Oynatıcı Özellikleri

"Microsoft Lumiya 640" telefonunun sahip olduğu telefonoldukça yüksek kalite. Dinlenmek için mükemmel uyum sağlar. Bu durumda, kullanıcı ses parametrelerini oldukça doğru bir şekilde ayarlama olanağına sahiptir. Bu durumda, "stereo" ve "mono" modları üretici tarafından sağlanır. Sistem tarafından çalınacak cihazlar için arama otomatiktir. Oynatıcıya video klip ekleme işlevi mevcuttur. Ayrıca, sunulan modelin MP4 formatındaki melodileri çalabileceği de belirtilmelidir.

Bu durumda kullanıcı arayüzüdeğiştirmek için. Arka plan görüntüsü, galerideki herhangi bir fotoğrafta değişir. Kontrol hakkında konuşursak, düğmeler standarttır ve en üstte bulunurlar. Aynı zamanda müzik parçası ortalanır. İsme göre arama, seçenekler sekmesinden yapılır. Telefonda görsel imgeler "Microsoft Lumiya 640" oldukça yüklendi.

Microsoft Lumiya 640 fiyatı

Medya oynatıcı hakkındaki incelemeler nelerdir?

Akıllı telefonu kullanan oyuncu hakkında "Microsoft Lumiya 640"İncelemeler de farklıdır. Bu durumda müzik durur nadirdir. Bununla birlikte, büyük parçaların frenlenmesi gerçekleşir. Müzikçalarda melodiyi tekrarlama işlevi vardır. Bu davadaki düğmeler basmak oldukça rahat. Tüketicilerin gözden geçirmelerine inanırsanız, albümler güzel görünüyorsa, ekranda onlar hakkında çok fazla bilgi var.

Kitin içinde ne var?

Belirtilen cihaz kullanıcısı grubundaoldukça yüksek kaliteli kulaklıklar bulabiliyor. "Microsoft Lumiya 640" davası kitap türü olarak sunuluyor. Bu durumda, setteki flash sürücü 20 GB kadar yüksektir. Yedek batarya, maalesef eksik. Kurulum için bir sürücü bulunan bir disk mevcuttur. Şarj işlemi uzun bir kablo ile yapılır. Sahiplerine göre, kullanımı rahat ve yuva asla ayrılmıyor. Ayrıca unutulmamalıdır ki birçok kişi "Microsoft Lumiya 640" davasını ayrı olarak satın alıyor. Genel olarak, görünümdeki model kutusu güzeldir.

Genel ayarlar

Melodi "Microsoft Lumiya 640" olarak nasıl ayarlanır? Bu ve diğer birçok soru, telefonun kullanıcılarını heyecanlandırır. Aslında, bu modelin yapılandırmasında oldukça basittir. Kullanıcıyı aramak için melodi, herhangi bir ana menüden yükleme yeteneğine sahiptir. Titreşim parametreleri de ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Bellek izleme, cihaz sekmesinden değerlendirilir. Ayrıca, bu modeldeki temasların ayrı ayrı düzenlendiğine dikkat edilmelidir. Söz konusu araçta yerel gruplar oluşturulabilir. Modlar ilgili sekmede seçilir.

ulaşabilme

Diğer modellerden Smartphone "Lumiya 640"Gelişmiş ayarları farklıdır. Bu durumda, kullanıcı cihazın şifrelerini bile yönetebilir. Aynı zamanda, iş raporları ana menüden görüntülenebilir. Telefondaki ekran alanı ayarlanabilir. Ayrıca, kullanıcı bağımsız olarak geçiş ölçeklerini ayarlamaya davet edilir. Gerekirse, ekran sekmeleri donanım sekmesinde seçilir. Ekran boyutu ana menüden ayarlanabilir. Kukla dosya konumlarını belirlemek için, uygulama koruma işlevini başlatmanız gerekir.

Ekran ayarları

Bu akıllı telefondaki ekran güzelbasitçe ve bu üreticinin fonksiyonları çoktur. Her şeyden önce, belirtilen modelde bekleme modunu ayarlayabileceğinize dikkat edilmelidir. Yazı tipi boyutu, kullanıcı tarafından Genel Ayarlar sekmesinden ayarlanabilir. Sahiplerin yorumlarına inanıyorsanız, o zaman uyku modundan zaman atayabilirsiniz. Bu akıllı telefon için sınır hizalama özelliği mevcut. Ayrıca, sunulan modelin hızlı erişim panelinin görünüşünün basitleştirilmiş ayarları ile ayırt edildiğine dikkat edilmelidir. Bu durumda, uygulamalar istediğiniz gibi ekrana aktarılabilir (genellikle kullanıcılar en çok kullanılanları kullanırlar).

microsoft lumiya 640 için kılıf

Hangi uygulamalar var?

Bunun uygulamalarını tanımak içinakıllı telefon, ana menüye gitmeniz gerekiyor. Varsayılan olarak, bu aygıtın yüklü birkaç farklı programı vardır. Her şeyden önce, cihazın sistem güvenliği için uygulamaları vardır. Modelin anti-virüsü, Doktor Web dizisini çalıştırır. Buna ek olarak, akıllı telefon, cihazı test etmek için çeşitli programlara sahiptir, "Microsoft Lumiya 640" incelemeleri iyi olsun.

Telefon bir dosya yöneticisi kullanır. Sistem performansını arttırmak için gereklidir. Cihazdaki oyunlar çok yüklü. Özellikle, bir çok kart uygulaması not edilmelidir. Ayrıca çeşitli yarış ve arcade oyunları var. Sistemdeki yardımcı programların aranması için ayrı bir program sağlanmıştır.

microsoft lumiya 640 yorumlar

Aygıt Düzenleyici

Aygıtta Organizatör "Microsoft Lumiya 640LTE "takvim iyi oturuyor belirtilen iş toplantıları planlaması, bu durumda. Müşteri geri göre, bunu yapmak kolaydır belirtiyor. O çok fonksiyonlu takvim unutulmamalıdır Özellikle. Kaydedici oldukça ilginç kurmak ve cihazda bir zamanlayıcı da mevcuttur edilir. Kronometreyi modelinde," Microsoft Lyumiya LTE 640 "en yaygın olarak ayarlanır. dönüştürücü mevcuttur. müşteri geri göre, alarm oldukça basit olarak ayarlanır.

Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 2019

Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 2019

Related news

 • Yetersiz uyku, sağlık problemlerine yol açabilir
 • Uygulaması En Kolay Selena Gomez Saç Modelleri
 • Öldü denilen Mihraç Ural Soçide görüldü, Dışişleri Rusyadan izahat istedi
 • Yılın Moda Olayı: Fashion Awards
 • Erişte pilavı tarifi

 • Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 37

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları


  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 31

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 43

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 94

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 53

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 78

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 11

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 33

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 49

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 2

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 51

  Smartphone Lumiya 640: Değerlendirmeler, ipotek ve referansları 59