Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 2019

Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 2019
11.05.2019

Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 19

Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler

Explay geçenlerde yeni bir sürüm yayınladı4.7 inç ekrana sahip bir Vega akıllı telefon, dört çekirdekli işlemci ve IPS matrisi. Bu tür özellikler, iletişimcinin pahalı modellerinde daha doğaldır. Ancak, Explay Vega 5000 ruble için satın alınabilir bütçe sürümünde piyasaya sürüldü.

explay vega yorumlar

Üreticiler birkaç akıllı telefon ürettirenk çözümleri, böylece her kullanıcı kendi tercihlerine göre bir gadget'ı alabilir. İş adamları, siyah ve beyaz versiyonu iletişimciler sığacak ancak gençlik ve çekicilik tarzı hayranları için yeşil, turuncu, mavi, kırmızı ve sarı modellere bakmak için tavsiye edilebilir.

Bu mobil cihazı ile karşılaştırırsanızDiğer üreticilerin bütçe modelleri, daha sonra teknik özellikleri ile arka planlarına karşı çok karlı görünecektir. Buna ek olarak, piyasada sadece pahalı akıllı telefonların bir kopyası olarak piyasaya sürülen pek çok düşük kaliteli model vardır, bunlar kullanım için çok elverişsizdir ve işlevsellik çok istenen şekilde ayrılır. Şimdi değerlendireceğimiz Explay Vega telefonu, kullanıcı yorumları ve özellikleri, mobil cihazlar için norm haline gelen ve 21. yüzyıldaki kullanıcılar için gerekli olan tüm modern teknolojilere ve cipslere sahip.

Kullanım kolaylığı

Ana bütçede bütçe mobil cihazlarplastikten yapılmış, ancak bu malzemenin kalitesi çok farklı olabilir. Görünümde Smartphone Explay Vega, bu cihazdan 15-20 bin ruble daha pahalı olan ünlü üreticilerin pahalı modellerini andırıyor.

telefon explay vega yorumlar

Gadget'ın arkasıkaliteli plastik. Explay Vega'ya dokunmaktan duyulan duyumlara gelince, referanslar dokunuşun hoş olduğunu gösteriyor. Ekranın altındaki akıllı telefonun "Android" deki cihazlara aşina olması 3 dokunma düğmesine sahip. Telefonu tek elle kullanmak daha uygun olur. Bu, güç düğmesinin ve kilidin başarılı konumunun yanı sıra ses seviyesini ayarlama tuşlarıyla da kolaylaştırılır.

Üst yan panel için konektörler vardırMikro USB kablosunu ve kulaklığı bağlayın. Akıllı telefon kullanımı sırasında, başparmak mobil cihazın herhangi bir köşesine kolayca ulaşabilir, iletişimciyi her zaman ikinci eliyle tutmanıza ve sürekli olarak durdurmanıza gerek yoktur.

Explay Vega telefon: ekranın kalitesiyle ilgili incelemeler

Bütçe modelleri genellikle kullanılırTN-matrisler, görüntüyü soluklaştırırlar, ancak bu teknik özelliklerin maliyetine göre maliyet çok düşüktür. Explay üreticileri, pahalı mobil cihazlarda bulunan akıllı telefon IPS'yi piyasaya sürerken, akıllı telefonun fiyatı kabul edilebilir durumda kaldı.

explay vega 4 7 yorumlar

Ekranın çözünürlüğü 480x800 pikseldir.Tabii ki, en yüksek oranlar değil. Çoğu zaman bu parametrenin görüntünün keskinliği üzerinde çok az etkisi vardır. Bazı bütçe telefonlarında çok daha büyük bir ekran çözünürlüğü var, ancak resim daha az net görünüyor. Explay Vega ekranına gelince (4.7), yorumlar birkaç olumlu özellikten bahsediyor: yüksek renk oluşturma, iyi görüntüleme açıları ve iyi kontrast. Akıllı telefonu test ederken, ekran çok iyi bir izlenim bıraktı, bunun için özel bir iddia yok.

Odaların

Arka kapağın altında çıkarılabilir bir bataryave iki SIM kart için yuvalar. Mobil cihazda sadece bir tane GSM modülü var. Bu, yalnızca bir SIM kartın arama alabildiği ve ikincisinin şu anda etkin olmayacağı anlamına gelir. Zamanın geri kalanında, her iki SIM kart aynı anda çalışacaktır. Mesajları ve çağrıları alabilirler. Verileri aktarmak için bir kart kullanabilirsiniz, hangisini bağlayacağınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Bazı akıllı telefonlar interneti kullanıyorsadece bir SIM kartla olabilir. Bazı durumlarda, sadece belirli bir kart 3G'yi destekleyebilir. Kullanıcı için, varsayılan olarak mesajları ve çağrıları kabul edecek olan ana SIM ayarlarına bağlanmak mümkündür. Ana numara seçilmemişse, cihaz her zaman bir istek seçecektir. Üreticiler, renk tanımlamalarını kullanarak Sims'i tanımlamak için çok uygundur. İlk harita mavi, ikincisi turuncu renktedir. Simdi, simslerden hangisinin belirli bir zamanda aktif olduguna dair kisitlanmayacaktir.

Explay Vega: yazılım hakkında yorumlar

explay vega siyah yorumlar

Smartphone Explay Vega ameliyathane ile çalışırsistem "Android 4.2.2". Yazılımın EXPLAY Vega Siyah özelliklerine dikkat etmek, kullanıcı yorumları hayranlıkla Google yerine makinede daha kolay internet ile çalışmak için yapım Yandex servisleri yerleştirilir vurguladı. Ancak, bu durum herkesin beğenisine değil.

Google’ı daha çok beğenirsenizMobil cihazınızda Play'i bağımsız olarak yükleyin. İndirdikten sonra, diğer hizmetlerin kullanımı kolaydır. Akıllı telefon yüklü uygulamalar, bazıları ücretsiz, bazıları ise satın almak zorunda. Explay Vega Yellow arayüzüne gelince, yorumlar olumlu yönde tepki gösterdi. Sonuçta, her şey standarttır, "Android" üzerindeki tüm mobil cihazlar gibi, sadece masaüstü arka planı ve bazı simgeler markalanır.

fotoğraflar

explay vega sarı yorumlar

Akıllı telefon kamera yüksek kaliteli yapmanızı sağlarresimler. Akıllı telefon Explay Vega'nın bu yönüyle ilgili konuşma yapan kullanıcı yorumları ve uzman görüşleri, fotoğrafların diğer bütçe cihazlarından çok daha iyi olduğunu ortaya koyuyor. En azından sosyal ağlarda kullanım için uygundurlar. Cihaz, görüntülü sohbetlerin kullanılması durumunda işe yarayabilecek 2 MP ön kameraya sahiptir. Pil etkin olduğunda, pil yaklaşık 6 saat sürer ve bekleme modundayken, akıllı telefon şarj edilmeden birkaç gün sürebilir.

Sonuç

Communicator Explay Vega, incelemeler vebugün dikkate aldığımız özellikleri ve şimdi özetleyeceğiz. Sadece 5000 ruble yüksek kaliteli matris, iyi tasarım, yüksek performans, geniş ekran ve iki SIM kart kullanma yeteneği ile bir akıllı telefon alabilirsiniz. Yeni model, bütçe komünistlerinin pazarında gerçekten rekabet edebilmektedir.

Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 2019

Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 2019

Related news

 • Hangi parmağın bir erkeğin yüzüğünü giydiğini biliyor musun
 • Kung Fu Panda 3, Animasyon Türünde Rekor Kırıyor
 • ABD hegemonyası
 • 8 Mükemmel Gelin Kolyesi
 • Post Tagged with: Şerbetli tatlılar

 • Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 17

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler


  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 34

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 44

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 96

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 14

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 31

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 30

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 47

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 67

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 8

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 89

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 50

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 15

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 76

  Smartphone Explay Vega: incelemeler ve özellikler 60