Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 2019

Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 2019
16.07.2019

Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 43

Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler

Explay şirketi kendini kurmuşucuz, ama oldukça fonksiyonel akıllı telefonlar üreticisi. Bu nedenle, araçlardan birinin üst kısımlara gitmesini beklemeye değmez. Ama bu şirketin bir akıllı telefon modelinin çok çekici ve özel bir modeli var. Ve ismi Explay Fresh.

Yeni Explay Fresh kullanıcı yorumlarıiyi olur. Bunun nedeni mükemmel performans göstergeleri, çok sıra dışı bir yenilikçi tasarım ve oldukça düşük bir maliyet. Ancak bu akıllı telefonu daha ayrıntılı olarak ele alalım ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak ortak bir sonuca varıyoruz.

taze explay yorumlar

görünüm

Görünüşte, Explay Fresh, rağmenDüşük fiyat, orta fiyat kategorisinin akıllı telefonlarına atfedilebilir. Evet, durum plastikten yapılmış olsa da, aracın ağırlığı 170 gramdan fazla değil. Kabul, bu beş inç ekrana sahip bir akıllı telefon için büyük bir artı.

Arka panel yumuşak plastikten yapılmışSoftToutch kaplama. Çıkarılabilir ve yedi farklı renkte olabilir. Bu plastik sayesinde, akıllı telefonun elinde tutması kolaydır ve baskılarla kaplanmaz. Cebinde uzun çoraplar geçtikten sonra bile, kaplama ovulmayacak ve satın alındığı zamanki gibi aynı kalmayacaktır. Plastikin akıllı telefonu küçük yüklerden koruyabileceğini unutmayın, ancak arıza durumunda garanti verilir.

Bir daha ilginç özellik var kiExplay Taze telefon var. Yorumlar, cihazı kapatmak ve bataryayı çıkarmak için prosedür olmaksızın SIM kartını değiştirme olasılığı konusunda heveslidir. Bu, aynı şekilde takılabilen bir flash sürücü için de geçerlidir.

Akıllı telefonun ön yüzüne gelincehemen 5 inç diyagonal büyük bir ekran çevirir. Yukarıdaki, görüntülü görüşmeler için bir hoparlör ve kameradır. Ekranın altında standart tuşlar "Ev", "Menü" ve "İptal" vardır. Ellerinin bulunduğu yere çabuk adapte olur. Ekranın etrafındaki daha büyük çerçeveye dikkat etmek gerekir. Her ne kadar biraz sıradan görünse de, akıllı telefonun görsel olarak arttırılması, ancak cihazın tutulması, sensörün yanlışlıkla dokunulmasından endişe etmemek.

telefon explay taze yorumlar

Üst kenar, bir PC ile şarj ve senkronizasyonun yanı sıra kulaklıklara bir çıkış için bir microUSB soketi ile donatılmıştır. Aşağıdan karşı tarafta mikrofon için sadece bir delik var.

Sol kenarda sadece bir çift ses kontrol düğmesi bulunur ve sağdaki bir güç düğmesi ve bir kilidi vardır. Görebildiğiniz gibi Explay Fresh, tuşlarla fazla dolu değil, ama bunu özel kılıyor.

Arkada (sol üst) yakın bir kameraflaşı söndürür. En altta, üreticinin ve onun altında basit görünümlü bir yazıt görebiliyorsunuz - Explay Fresh'ın çağrı dinamikleri tablosu. Bu gadget'ı kullananlar, iyi çağrı yaparken ses ve ses kalitesiyle ilgili incelemeler. Her şey açıkça ve gereksiz müdahale olmadan duyulur.

Genel olarak, alınan akıllı telefonun görünümüiyi notlar. Elinde rahattır, hiçbir şey engellenmez, işlev düğmeleri yanlışlıkla basılmaz. Explay'ın görünümü hakkında Taze yorumlar çoğunlukla iyidir. Tek yorum belli bir açısallıktır, ancak bu kalite sayesinde akıllı telefonun ellerinde oldukça rahattır.

smartphone explay taze yorumlar

Teknik özellikler

Bu akıllı telefon orta sınıfın klasik bir gadget'ı olarak adlandırılabilir. Özelliklerini daha ayrıntılı olarak ele alalım:

- İşletim Sistemi: Android sürümü 4.2.

- Ekran: IPS matris, diyagonal - 5 inç, çözünürlük - 1280x720 piksel, kapasitif sensör.

- Kamera: Ev - 8 megapiksel, flaş, otofokus, ön kamera - 2 megapiksel.

- İşlemci: 4 çekirdekli MTK6582 1.3 GHz, grafik işlemcisi - Mali-400 MP2.

- RAM: 1 GB

- Bellek: 4 GB.

- Bellek kartları desteği: 32 GB'a kadar microSD.

- SIM kart sayısı: 2.

- Pil: Li-Ion 2000 mAh.

- Diğer: 3G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0, FM radyo.

- Boyutlar: 138,4 x 74,3 x 10 mm;

- Maliyet: 6500 ila 8000 ruble.

Bu göstergelerden yola çıkarak, Explay Fresh incelemeleri cep telefonunun çok iyi olması gerekiyor. Ve onlara sahip. Para için değer sadece mükemmel.

ekran

Teknik özelliklerde belirtildiği gibiExplay Fresh, IPS matrisi temel alan beş inçlik bir ekrana sahip. Ekran çözünürlüğü iyi, 1280x720 pikseldir. Tüm orta fiyatlı araçların, bu gibi göstergelere sahip olmadığını, Explay Fresh'ı içeren bütçe satırlarından bahsetmemek gerektiğini belirtmek gerekir.

Bakış açıları gelince, buradakullanıcı şikayet yok. Her şey çok güzel, parlak ve zıttır. Ekranın yüksek çözünürlüğü nedeniyle, çok yakın bir incelemeyle bile pikselizasyon neredeyse algılanmaz. Smartphone Explay Ekran hakkında taze yorumlar çok iyi oluyor ve bu şirketin itibarı için büyük bir artı.

cep telefonu explay taze yorumlar

verimlilik

Akıllı telefonun temeli güçlü bir dört çekirdekli işlemci. Enerji verimliliği, otonom modda çalışma süresi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Smartphone Explay Fresh değerlendirmeleri negatif alırRAM hakkında. Bu hafıza sadece 1 GB'dir. Fakat yine de bu gösterge çoğu uygulamanın normal çalışması için yeterlidir. Ayrıca çok hoş değil depolama kapasitesi. Ancak mevcut 4 GB, flash sürücüyü 32 GB'ye kolayca genişletebilir. Ancak, tüm bu göstergeler bütçe aygıtı için çok yüksektir.

Tüm bilinen bir akıllı telefonmobil işletim sistemi Android sürümü 4.2. Bunun için hemen hemen standart uygulama eksikliği. Ancak Yandex'den birçok önceden yüklenmiş program var. Ek olarak satın almada hediye olarak kullanıcı EA Games'ten bonus alır.

taze siyah yorumları explay

kamera

Gelenek, akıllı telefon Explay Fresh iki varkameralar: ön ve ana. İlk 2 Mp matrisine sahiptir. Doğal olarak, ön kameradan herhangi bir özel sonuç beklemenize gerek yoktur, çünkü sadece video iletişimi içindir.

Ana kamera 8 megapiksel bir matrise sahiptir. Ayrıca otomatik odaklama ve flaş var. Bu fotoğraf makinesinin çektiği fotoğrafları inceledikten sonra, küçük dijital fotoğraf makinelerinde kalitenin düşük olmadığını söyleyebiliriz.

Explay ekranına ek olarak şunu söylemek isterimTaze yorumlar kamera sayesinde iyi oluyor. Tek kınama otomatik netleme hızıdır. Ancak, bütçe çizgisi için her şeyin sadece muhteşem olduğunu belirtmek gerekir.

Ambalaj ve paketleme

Telefon Explay Taze yorumlar iyidir veambalajı sayesinde. Üzerinde basılı akıllı telefonun görüntüleri, adı ve teknik özellikleri ile kalın bir karton kutu içinde gelir. Baskı renklidir.

taze siyah yorumları explay

Kapağı açmak, akıllı telefonun kendisini göreceksinizdarbeye dayanıklı bir filmde. Diğer boşluklarda yanında microUSB kablosu, adaptör, kullanım kılavuzu ve garanti bulunmaktadır. Genel olarak, gereksiz bir şey yok. Standart ekipman.

Kullanıcı Yorumları

Explay Fresh Black değerlendirmeleri, daha önce de belirtildiği gibi,oldukça iyi olur. Bir bütçe akıllı telefon için çok iyi ve fonksiyonel olduğu ortaya çıktı. Ekranın özellikle memnun kullanıcıları. Ve bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü HD kalitesinde videoları kolayca izlemenizi sağlayan iyi bir çözünürlüğü vardır. Ayrıca, ana kamera doğal renk sunumu ve mükemmel görüntü kalitesi ile hayal kırıklığına uğratmadı.

Pil oldukça güçlüdür ve akıllı telefonunuzu maksimum ayarlarla bir günden fazla şarj edilmeden kullanmanızı sağlar. Bu mükemmel dengeli bir enerji tüketimi sayesinde elde edilir.

Olumsuz taraflara gelince,neredeyse hiç yok. Kablolu bir formda önemli uygulamaların olmaması biraz üzücüdür. Ancak her zaman internetten indirilebilirler. Explay Taze siyah negatif yorumlar, Wi-Fi üzerinden bağlantı hızıyla ilgili. Neden olduğu belli değil, ancak bir akıllı telefon bir kablosuz ağa bağlandığında, normal süspansiyonlar başlıyor. Bir önemsememek gibi görünüyor, ama aynı zamanda biraz iç karartıcı.

Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 2019

Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 2019

Related news

 • Malatya Haberleri: Malatyada yolcu otobüsünün motoru alev aldı, durumu fark eden şoför, faciayı önledi
 • Alerjiyi bitirecek yöntem bulundu
 • Zarfların Yazım Denetimi
 • Milföy Hamurunda Sıcak Çikolata
 • Doğal Beslenme (Organik Beslenme) ile Sağlıklı Yaşam

 • Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 80

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler


  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 24

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 39

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 98

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 43

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 52

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 36

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 33

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 77

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 35

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 68

  Smartphone Explay Fresh: yorumlar, fiyatlar ve teknik bilgiler 23