Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 2019

Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 2019

Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 72 22.01.2019, 19:26

Skype'ta bir kişi nasıl eklenir? Kısa talimat

Bu yazılım tarafından desteklenen bir video görüşmesi"Skype" gibi, bugün birçok insanın popüler. Ve bunun kendi açıklaması var. Sonuçta, bir bilgisayar aracılığıyla bir insan ile iletişim kurmaktan daha uygun ne olabilir ve sadece duymak değil, aynı zamanda görmek? Bu fırsatlar, farklı ülkelerde veya hatta farklı kıtalarda bulunan akrabalar, arkadaşlar, sınıf arkadaşları, iş arkadaşları vb. Tarafından iyi karşılandı.

skype'a nasıl kişi eklenir

Bu durumda, basit bir telefon iletişim maliyetiçok pahalı ve birbirlerini göremiyorlar. Ve "Skype" sadece tam işlevsellik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda neredeyse hiçbir şey yapmıyor, çünkü bu durumda sadece internet trafiği ödeniyor. Genel olarak, bazı avantaj ve dezavantajlar vardır.

Henüz bunlardan biri değilsenizKullanıcılar, Skype programında mümkün olan en kısa sürede kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Bir hesap oluşturmak sizin için zor değil. Yükleme dosyasını indirin ve bu basit prosedürü takip edin. Bunu yaptığınızda, arkadaşlarınızı nasıl bulacağınız ve Skype'a nasıl bağlanacağınız hakkında bir sorunuz olacak. Şimdi size ayrıntılı olarak anlatacağız.

rehber skype

Bilgisayarınızda yüklü olanları açınuygulaması. Kimlik bilgilerinizi uygun alanlara girin ve indirmeyi bekleyin. Her şey başladıktan sonra, Skype kişileri seçin. Bu sekme, arayüzün sol üst köşesinde bulunur. Etkinleştirdiğinizde, sizden önce ek bir menü görüntülenir. İçinde yeni bir kişi eklemek için sekmeyi seçin. Bu eylemler, gerekli insanları bulmamızı ve eklememizi sağlayacaktır.

Nasıl ekleneceğini anlamaya devam ediyoruzSkype'ta iletişim kurun. Arkadaş bulabileceğiniz aşağıdaki pencereyi göreceksiniz. Takma adlarını biliyorsanız, girerseniz, bir e-posta adresi veya soyadı içeren bir yer ve aynı zamanda konumu girin. Kural olarak, bu veya o kişi için hangi takma adın veya e-posta kutusunun kullanılabileceğini az bilin. Bu nedenle, kişisel veri girme yöntemi daha gerçekçi görünüyor.

skype bir hesap oluştur

Peki, Skype'a nasıl bir kişi ekleyebilirim? Ad ve soyad alanına ilgili arkadaşlarınızın verilerini girin ve enter tuşuna basın. Sağ tarafta, bu tür kişisel verileri olan kişiler görüntülenecektir. Önizleme düğmesine tıklamanız gerekir. Hemen bundan sonra başka bir pencere açılacaktır. Bulunan tüm insanları yansıtacaktır. Bu verileri dikkatli bir şekilde inceleyin ve istediğiniz kişiyi bulduğunuzda, Skype rehberinize ekleyin. Bu, ilgili tuşa basılarak yapılır, bundan sonra bir sonraki pencere açılır. Sonra gönderme isteği düğmesine tıklayın. Hepsi bu kadar. Gönderildiğini belirten bir mesaj göreceksiniz.

Şimdi bu kişiye kadar beklemek gerekiyorEvde size yetki verir. Bundan sonra, onu kolayca arayabilir ve ayrıca ondan çağrı alabilirsiniz. Bir sonraki tanışmayı aramak için, aynı şeyi yapmalısınız. Böylece, kişi listeniz doldurulacak. Arkadaşlarınız size benzersiz takma adlarını söylerse görev çok daha kolay olacaktır. Bu durumda, aynı ada sahip tüm kişilerden seçim yapmak zorunda değilsiniz. Artık Skype'a nasıl kişi ekleyeceğinizi biliyorsunuz.

Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 2019

Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 2019

Related news

 • Suriyede yaşananlar, Japon Go oyunu gibi
 • Renkli Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Tek Yürek Osman kimdir (İbrahim Yıldız Kimdir Kaç Yaşında

 • Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 61

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat


  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 23

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 39

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 27

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 27

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 75

  Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat 80