Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 2019

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 2019

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 76 29.01.2019, 17:18

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar

İç mekan tasarımda renklerin önemi göz ardı edilemez, bu yüzden de en uygun rengi seçmek gerçekten çok önemli bir hal alıyor. Banyoda kullanılacak bir renk teması düşünüldüğünde akla ilk gelen mavi olur, fakat bu renk artık eskidi o yüzden de üzerinde düşünmenin anlamı yok. Bu makalede sizi büyüleyecek gerçekten stil sahibi ve yenileyici, yeşil renkte harika banyoların bir kolleksiyonunu paylaşacağım. Yeşil, banyoda harikalar yaratabilecek oldukça güzel bir renktir ve ev sahipleri eğer yenileyici bir banyoya sahip olmak istiyorlarsa da bu rengi tercih edebilirler. Banyoda kullanılan yeşil renk oldukça modern bir görünüm oluşturur ve evinizde sıcak bir hisse sahip olmanıza da yardımcı olur. Bana inanın, banyonuz çok daha sevimli bir hale gelecektir! Şimdi aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın ve siz de banyonuza yeşili nasıl kullanmak istediğinize karar verin!

sizi-buyuleyecek-yenileyici-yesil-banyolar

Eğer dramatik ve koyu renkler tercih ediyorsanız ve ambiyansı güzelleştirip monotonluğu bozacak bir renk arayışındaysanız, kesinlikle yeşili tercih etmelisiniz. Bu zıt renkler öyle harika bir etki bıracak ki, banyonuz lüks otellerdeki banyolara benzeyecek.
Tamamıyla beyaz olan banyo tasarımları oldukça temiz ve düzenli bir görünüme sahip, fakat aynı zamanda oldukça monoton bir görüntü de oluşturacaktır. Aynanızın karşı kısmına gelecek şekilde yeşil rengi kullanabilir bu sayede daha ilginç bir görünüm yaratmakla kalmaz, aynı zamanda banyonuzun daha geniş görünmesini de sağlarsınız.

Eğer alanda bolca açık yeşil kullanırsanız, oldukça kolay bir şekilde daha yenileyici bir ortama sahip olabilirsiniz. Bu renk aynı zamanda üzerinizde sakinleştirici bir etki de oluşturacaktır, bu etki de banyo gibi kendinizle vakit geçirdiğiniz, vücudunuzu ve zihninizi rahatlattığınız bir alan için harika bir renk yapar yeşili. Böyle canlı bir rengin kullanıldığı bir alanda banyo yapmak ya da duş almak size doğanın içinde olduğunuz hissini verecektir!

Yeşilin bu tonlarının kullanıldığı ufacık kısımlar bile banyonuzu anında değiştirerek büyük bir fark yaratabilir. Eğer banyonuzun şu anki renginden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız banyonuza biraz yeşil ekleyebilirsiniz, sonuca inanamayacaksınız!

Hepimiz biliyoruz ki bir odaya renk eklemenin en kolay yolu duvarları bu renge boyamaktır, bunun sizin durumunuzda da etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Tamamlanmış bir görünüm oluşturmak için birkaç yeşil aksesuar da kullanabilirsiniz.

Yeşil rengin bu tonları son zamanlarda iç mekan tasarımında oldukça popüler bir seçim haline geldi, bu yüzden bu rengi iç mekan tasarımınızda kullanmakla yanlış bir seçim yapmayacaksınız. Banyo sabah kullandığınız ilk oda olduğu için böylesine neşelendirici bir renkle güne başlayarak, gün içerisinde sahip olacağınız modu da yükseltmiş olacaksınız. Kendi banyonuzu yeşilin bu harika tonlarıyla düzenlemeyi düşündünüz mü? Umarım sizin için seçtiğim bu fotoğraflar size gerekli ilhamı verebilir ve umarım bu harika renk kısa zamanda sizin de banyo tasarımınızın bir parçası haline gelir!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Dikkat Çeken Benzer Konular
Küçük Bir Banyo İçin 31 Yaratıcı Organizasyon Fikri
Birçoğumuz küçük banyolarımızda yeterli alan oluşturmak zorundayızdır. Banyoda bulunması gereken çok fazla eşya vardır ve sıradan bir daire banyosu bütün bu malzemeleri bulundurmak için küçük kalır. Eğer bütün eşyalarınızı geleneksel bir dolaba sıkıştırırsanız da çok rahat kullanabileceğiniz söylenemez. Bu yüzden de size küçük banyonuzu organize etmeniz konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı edecek birkaç yaratıcı tasarım
10 Muhteşem Renkli Banyo Modelleri ve Fikirleri
Banyonun iç tasarımı fonksiyon açısından çok önemlidir, fakat biz çoğu zaman bunu alakasız buluyoruz. Biz size burada bazı fikirler sunarak banyonuzun size nasıl daha iyi hissettireceğini göstereceğiz. Çoğu banyolarda beyaz, gri, mavi ve buna benzer renkler kullanılmakta. Nötr olan renklerin temizlenmesi daha kolaydır fakat göz alıcılık konusunda hiç de ilginç değillerdir. Şimdi özellikle banyonuzun tasarımına
Birbirinden Farklı Duş Başlıkları
Tasarım fikirlerinin sonu yok, yaşam alanlarının her bölgesinde farklı tasarım fikirlerini görmek ve uygulamak mümkün. Banyo şıklığı ise değişen ve gelişen fikirler ile günümüzde kendini aşıyor. Yeni fikirlerin yansımaları banyolarda da kendini gösteriyor. Galerilerimizde yer verdiğimiz banyo fikirlerine bir yenisi duş fikirlerini ekliyoruz. Galerimizde bir araya getirdiğimiz birbirinden ilginç duş fikirleri yer almakta. 1. Modern
Küçük Banyonuzu Kocaman Gösterecek Büyük Yer Kazandıran Fikirler
Boş alanlar bir problem olurken, biz de bu alanların her santimini nasıl kullanılabileceği konusunda size yardımcı olmak amaçlı seçeneklere baktık. Bu özellikle o alanda sahip olduğumuz bir çok eşya için daha fazla depolama alanı gerektiği için önemlidir. Bugün bu alanlar çoğunlukla banyolar olmakla beraber biz size bir küçük banyonuzu kocaman gösterecek büyük yer kazandıran fikirleri
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 2019

Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 2019

Related news

 • Yıldız futbolcuyu taşıyan kayıp uçağın ilk parçaları bulundu
 • Kıvanç Tatlıtuğ iddialara yanıt verdi
 • İğne Oyaları Modelleri
 • 2019 Yılbaşı Ertesinde Tek Günlük Diyet

 • Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 21

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar


  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 97

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 99

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 69

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 12

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 100

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 24

  Sizi Büyüleyecek, Yenileyici Yeşil Banyolar 41