Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 2019

Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 2019

Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 54 20.02.2019, 14:33

Sivilce için krem ​​"Saf Hat": kompozisyon ve incelemeler

Akne, ya da birçok kişi, akneBirçok kadında sık görülen bir fenomen. Tabii ki, bu çok fazla sorun ve rahatsızlık getiren büyük bir kozmetik kusurdur. Akne ile savaşmak için tasarlanmış birçok kozmetik ürün var. Sivilce "Temiz Hat" krem ​​kremi bunlardan biridir. Daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Döküntü nedeni

Bunun bileşimi hakkında konuşmadan önceBu lekelerin ve hangi nedenle yüzün bir boynunda ve boyunda göründüklerini hatırlayacağız. Kural olarak, birkaç nedeni vardır. İlk olarak hormonal başarısızlık. Bu fenomen ergenlerde ve birçok yetişkinde görülür. Böyle bir sorun ile, ilaç ve hormonal restorasyon gereklidir, bu durumda "Pure Line" sivilce kremi sadece ek bir çare olarak yardımcı olacaktır.

sivilce kremi temiz hattı

Herkesin sağlığı için bir başka meselesipariş ve sivilce şimdi ve en uygunsuz yerlerde açılır. Bu durumda, neden yüzün uygunsuz cilt bakımı olabilir: yağ bezleri aşırı miktarda yağ üretmeye başlar, gözenekler tıkanır. Bütün bunlar bakteriler için mükemmel bir üreme alanıdır. Deri altı tabakasında çok sayıda mikroorganizma inflamasyona ve sonuç olarak aknenin oluşumuna neden olur.

Cilt Bakımı

Akne oluşumunu en aza indirmek içinBazı önemli kurallara uyulmalıdır. Sivilce için "Clean Line" kremi, ancak cilt uygun şekilde tedavi edildiyse, sık görülen döküntülerle başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Buna ek olarak, güçlü bir döküntü ile, bir diyet izleyin, alkol ve nikotin önlemek önerilir. Kozmetik prosedürler için, öncelikle gözenekleri temizlemek için (cildin nefes almasını sağlayan delikler) özel dikkat gösterilmelidir.

saf akne krem ​​hattı

Kremayı gözeneklerin kapattığı gözeneklere uygularsanız, o zamanBu aracı kullanmanın etkisi tersine çevrilebilir. Cilt mutlaka nefes almalıdır ve bu olmazsa, krem ​​yardımcı olmaz, ancak durumu daha da kötüleştirecektir. Gözenekleri yıkama, maske ve yüz fırçaları için özel jellerle temizleyin. Estetik açıdan hoş görünmeyen derin siyah noktalar ile yönetiyorlar. Özellikle bu yüz bakım ürünlerinde, genişlemiş gözeneklere sahip ciltlere ihtiyaç vardır. Dermisin iyice temizlenmesinden sonra, sivilce "Temiz çizgisi" için bir krem ​​de kullanabilirsiniz. Temizlenen cilde nüfuz etmek, bu ürünün yararlı bileşenleri onu tedavi edecek ve nemlendirecektir.

Şirketin "Temiz Hattı" nın kremine ne vaat ediyor?

Bu kozmetik ürün üreticileriyüz için bir tonik, temizlik, yatıştırıcı ve mat krem ​​olduğunu iddia ediniz. Bileşiminden dolayı, zarar görmüş cildi iyileştirir, sivilce izlerini temizler, gözenekleri daraltır. Ayrıca, araç etkili siyah noktalar ile yüzey muamelesi parlaklık ortadan kaldırır ve bu şekilde yağ bezleri normalleştirir. Sivilce için "Pure Line" kremi, döküntülerle baş etmede yardımcı olan sadece doğal içerikler içerir. Ürün günlük kullanım için çok uygundur ve bağımlılık yapmaz. Buna ek olarak, döküntü mevcut olmasa bile, takım akne karşı mükemmel bir korunma olacak ve makyaj için temel olarak kullanılabilir.

temiz akne hattı kremi

"Temiz hattı" - sivilce karşı krem. yapı

Tam olarak ne kadar iyi olduğunu belirlemek içinKozmetik görevleriyle başa çıkabilir, bileşime hangi bileşenlerin dahil olduğunu bilmek gerekir. Üretici "Clean Line", bu kozmetik araçlarda çinko, çay ağacı yağı, aloe vera ve üzüm çekirdeği yağı gibi yararlı bileşenleri beyan eder. Kalan yardımcı maddeler de sadece doğal kökenlidir. Her biri hakkında ayrı ayrı konuşalım.

Organik Çinko

Çinko en popülerlerden biri olarak kabul edilirkozmetoloji ve tıpta kullanılan doğal bileşenler. Şirketin "Clean Line" ürününde, akneden gelen krem ​​iyi bir sebepten dolayı bu kimyasal elementi içerir. Çinko'nun iltihaplı deriye daldığı, yağ asitlerinin işlenmesine katıldığı, hormonal dengeyi düzenlediği, serbest radikallerin oluşumunu önlediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 1500 yılında, eski Çin'de yaşayan kadınlar yüzlerini çinko iyonları içeren özel incilerle ovuşturdu. Bu, cilde parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırdı. Bazı hastalık türlerinde, iyon biçimindeki bu element yutulabilir.

temiz akne önleyici krem ​​hattı yorumlar

Çay ağacı yağı

Bu madde çay yapraklarından ekstrakte edilir.Avustralya topraklarında büyüyen bir ağaç. Çok hoş bir kokuya ve açık sarı renge sahiptir. Birçok kremin akneye karşı dezavantajı, çay ağacı yağı yerine salisilik asidin bileşimlerinde bulunması ve cildi büyük ölçüde kurutmasıdır. "Temiz Hattı" şirkette akne karşı kozmetik hattı tamamen farklı bir kompozisyon. Birçok bilgi kaynağında bulunan anti-sivilce kremi, çay ağacı yağı içerir. Bakteri öldürücü özellikleri nedeniyle, döküntülere neden olan patojen bakterileri öldürür, fakat cildi kurutmaz, besler ve nemlendirir. Bu tüm cilt tipleri için çok önemlidir.

krem akne temiz hat karşı aktif

Bu şişman ve yanlış bir görüş varKombine dermis kurutulmalı ve nemlendirilmemelidir. Doz aşımı, karşıt etkiyi verir ve yağ bezleri daha da fazla deri altı yağ üretmeye başlar. Buna göre, akne miktarı sadece artar. Malzemelerin geri kalanı ile birlikte, çay ağacı yağı cildi nemlendirir ve yağ bezleri normal modda çalışmaya başlar.

Aloe Vera

Aloe (yüzyıl) gibi bir bitkiyi bilmeyen bir insanla tanışmak ve faydalı özellikleri ile karşılaşmak zordur. Bu bitki hakkında ilginç bir efsane var.

Hint Okyanusu'nun kuzeybatısındaki adadaSokotra, aloe ağacı büyüdü. Bu bitkinin yapraklarından gelen meyve suyu, orada yaşayan yerlilerin birçok hastalığından iyileşti. Bunu öğrenince, Büyük İskender bu adayı derhal fethetti.

Ve aslında, yüzyılın yapraklarıbirçok kullanışlı özellik. Anneler ve anneanneler çocuklara akut solunum yolu enfeksiyonları ve influenzadan korunmak için bu broşürleri çiğnemeye zorladılar. Vücudu sentezleyemeyen yaklaşık 20 farklı amino asit içerirler. saf çizgi krem ​​anti-akne ajanı yorumlar

Ayrıca aloe suyunda çok önemlidirallantoin adı verilen bir mikroelement. Cildi nemlendirir, mikroorganizmaları iyileştirir ve hücrelerin yapısını geri yükler. Çay ağacı yağı gibi, aloe, akneleri hızlı bir şekilde tedavi etmenizi sağlayan bakterisit özelliklere sahiptir. Bu bitkinin suyu, çeşitli besin takviyelerinde bulunabilir. Gastrointestinal sistemin çalışmasını normalleştirir ve insan bağışıklık sistemini güçlendirir.

Kullanım talimatları

Her kozmetik ürün gereklisadece talimatlarına uygun olarak kullanın. Kremin yanlış uygulanması en iyi şekilde yardımcı olamaz ve en kötüsü - ters etkiyi verir. "Temiz Hattı" nın (akne karşıtı krem ​​aktif) bileşimi sadece doğal bileşenleri içerdiğinden, temiz bir yüze uygulanmaları çok önemlidir. Çare sabah ve akşam 2 günde bir kez kullanılmak üzere tavsiye edilir. Sabah, yüzün iyice yıkanması, tercihen yıkama için bir jel kullanılması gerekir.

saf sivilce kremi hattı sivilce

Bundan sonra, cilt kuru ve kuru olmalıdırKremayı "Temiz Çizgi" ile masaj yapın. Ürün emildiğinde, gerekirse kozmetik uygulamak mümkündür. Bu kozmetik ürünün büyük artığı, çabucak emilir, iz bırakmaz ve makyaj tabanı olarak kullanılabilir. Akşam makyaj yapmak için makyaj kalıbı çıkarırken, yıkandıktan sonra temiz ve kuru bir yüze krem ​​sürmeniz gerekir. Bu ürünün kalın bir tabakasını uygulamayın. Prensip üzerinde çalışmaz: daha çok, daha iyi. Biraz ama düzenli olarak uygulayalım.

Temiz Hattı Artıları ve Eksileri

Akne krem ​​kremi, temelde inceleyenOlumlu, çok fazla avantaj ve çok fazla eksikliğe sahip değil. Bu ilacı zaten kullanmış olanlara göre, onun görevleri ile başa çıkmak: cildi nemlendirir, iyileştirir, sağlıklı bir renk verir, akne ve sivilce yüzeysel izlerini giderir. Her organizma birey olduğundan, bu ilacın tüm döküntüler için her derde deva olmadığını belirten olumsuz tepkiler de vardır. Tabii ki, eğer yüzdeki seboreik süreçler ileri bir aşamada ise, hücrelerin beslenmesi bozulur, gözenekler tıkanır, hormonal arka plan çalınır, sonra bir krem ​​günler boyunca bunlarla baş etmez.

akne karşı aktif saf çizgi krem ​​yorumlar

Hastalığı daha fazla ihmal ettiklerini anlamalıyız.Bunu tedavi etmek daha zor. Döküntü gerçekten çok güçlü ise, öncelikle bir dermatoloğa başvurmak gerekir. Muhtemelen, nedeni tespit edip ilaç reçete edecektir. Güçlü döküntüler ile cildi nemlendiren ve besleyen mükemmel bir yardımcı araç, bakterisidal bir etkiye sahipken, sivilce karşı "Pure Line" kreminden aktif bir ürün olabilir. Bu kozmetik ürünle ilgili yorumlar gerçekten satın alma ihtiyacını düşünmenizi sağlar. Sivilce için bu krem ​​ucuzdur, yani herkes için kullanılabilir.

Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 2019

Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 2019

Related news

 • Close Grip Bench Press
 • Morluklar ile ilk yardım
 • ABD, YPGDSG’ye silah yardımını hangi şartla bitirebilir
 • Yemeklerde Pırasa Kullanımı
 • Grip Virüsü Tüp Bebek Tedavisini Etkiler mi

 • Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 77

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler


  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 45

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 95

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 58

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 28

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 39

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 27

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 13

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 68

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 57

  Sivilce için krem Saf Hat: kompozisyon ve incelemeler 73