Sivex Losyon 2019

Sivex Losyon 2019 Sivex Losyon

Sivex Losyon

Sivex Losyon; İlacın içerdiği etken madde; Sodyum sülfasetamid olarak belirlenmiştir.Sivex losyoncildinizde yer alan bakterilerin oluşturduğu cilt enfeksiyonlarını ortadan kaldırma da oldukça fazla etkiye sahiptir. Genel olarak blue çağı gençlerinde, kıl kök çevresinde bulunan bakterilerin, yerinde durmayıp etrafı kolaçan etmesiyle meydana gelen pembe kabarcıklar görüntülü sivilcelerin tedavisinde kullanılmaktadır.Sivexçok etkili bir sivilce losyonu olmasından dolayı doktorların sıklıkla tedavi amacı ile yazdı ilaçların başında gelmektedir.Sivexlosyonun bazı yan etkilerinin bulunması ve kullanımı hakkında bilgi vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Sivex Losyon Nedir?

Sivex losyon sivilcetedavisinde, sivilceli bölgeye sürülerek kullanılan etkili bir üründür.Sivex losyon kremşeklide değilde sıvı halde bulunur ve etken maddesi Sodyum sülfasetamid adlı antibakteriyel etkisi yoğun olan içeriği sayesinde kısa sürede sivilce ve sivilce oluşumu engelleyerek yok eder.Sivex losyoniçeriğinde her 1 gramda 100 mg Sodyum sülfasetamid bulunur. Sadece sivilce tedavisi için kullanılır.

sivex losyon, sivex sivilce kremi

Sivex Losyon

Sivex Losyon Nasıl Kullanılır

DoktorunuzSivex Losyonne şekilde reçete ettiyse, uygulamalı ve o uygulamanın dışına çıkmamalısınız. Tedavi boyunca doktorunuzun söyledikleri dışına çıkmayınız. Uygulamaya başlamadan evvel tedavi edilecek bölgeyi bir sabun ile iyice temizlemeli ve kurutup losyonu masaj yaparak cildinize yedirin. Ellerinize az miktarda Sivex dökün ve sivilceli bölgeye baskı yapmadan uygulayın.Sivex losyonkullananların yaptıkları en büyük hatalardan biride sivilceler azaldığında kullanmayı bırakmalarıdır. Etkili sonuç almak için tedavi sonuna kadar düzenli kullanımı önemlidir. Günde iki kere; sabah-akşam uygulayın.

Sivex losyon kullananlar‘ın merak ettiği sorulardan biri iseSivex losyon sürdükten sonra yüz yıkanır mıyadasivex losyon kullandıktan sonra yüz yıkanır mısorusudur.Sivex losyongünde 2 defa sürülür, sabah ve akşam olmak üzere akşamsivexsürdükten sonra yüzünüzü yıkamayın ve sabah kalktığınızda yüzünüzü iyi bir sabunla yıkayım sivex losyonu tekrar sürün. Sabah sürdüğünüzSivex losyonise yüzünüzde 1 saat kadar kalması yeterlidir.

Sivex Losyon Hakkın Bilmeniz Gerekenler

 • İlacın içerisinde fazla miktarda bulunan kimyasal maddelere, cildiniz alerjik tepkiler veriyorsa bu tedavi şeklini kullanmamalısınız.
 • Böbrek yetmezliği, kronik astım rahatsızlığı yaşıyorsanızSivex Losyon ile sivilcetedavisine başlamanız tavsiye edilmez.
 • Göz ve göz çevreniz, dudaklarınız ve çevresine temasından sakınınız. Temas etmesi durumunda bölgeyi bol su ile yıkamalısınız.
 • Sivex sivilcelosyonunu cildinizde açık yaralı, sıyrık, tahriş ya da yanık bulunduğu takdirde kullanılmaması gerekmektedir. Bunlara ek olarak henüz teşhis edilmemiş bir cilt hastalığınız varsa Sivex Losyon kullanmaktan kaçının.
 • Kesinlikle geniş yüzeylere Sivex Losyon sürmeyin.
 • SivexLosyon tedavisini düzenli bir şekilde uyguladığınız halde, herhangi bir iyileşme belirtisi görmüyorsanız, durum daha da vahim bir hal alıyorsa, tedaviye ara verip derhal doktorunuza görünün.
 • Sivex’in kıyafetlerinizle temasından sakınınız. Açık renkli kıyafetlerinize Sivex Losyon bulaşması halinde losyon hafif sarı renkli bir leke bırakacaktır.
 • Tedaviye başladığınız günden itibaren Sivex Losyon cildinizdeyken güneş ışınları ve yapay UV ışınlarının cildinize temasından kaçının. Losyon cildinizi bu ışınlara karşı hassas hale getirebilir.
 • SivexLosyon’un 12 yaş altı çocukların kullanmasına uygun değildir.
 • Hamile bayanların ve emzikli annelerin kullanmadan evvel doktora görünmeleri gerekir.
sivex losyon, sivex sivilce kremi

Sivex sivilce kremi

Sivex Losyon Yan Etkileri

Sivex sivilce kremitedavisini uygulayan bireylerden herhangi bir yam etki bildirilmemiştir. Ancak Karın ağrısı, nefes darlığı, uygulama bölgesinde şişlik ve kurdeşen gibi belirtilere rastladığınız da doktorunuza bildirmelisiniz.
Buna ek olarak tedavi bölgesinde kızarıklık, kaşıntı, yanma ya da kuruluk gibi seyrek yan etkilere rastlayabilirsiniz.

Sivex Losyon Fiyatı

Sivex Losyondiğer adı ilesivex sivilce kremifiyatı reçete ile satıldığından bütün eczanelerde aynıdır. Bu kremi kullanmaya başladığını mutlaka doktorunuza danışarak reçete ile almalısınız.

SIVEX50 gr losyon 2019 YILI FİYATLARI
Etken Madde Sodyum Sulfasetamid 21.65 TL
Reçete Durumu Reçeteli Satılır 21.65 TL

Sivex Losyon Kullananlar

Sivex sicilce kremikullananlar ve yaptıkları yorumlar sizlerle paylaşmak istiyorum.Sivex losyonhakkında bilgi almak ve etkisi merak edenler için bu kremi kullananların yaptıkları yorumları sizlerle paylaşmak istiyorum.
 • Bu losyonu doktorum yazdı 1 ay kullandım biraz geçti bende kullanmayı bıraktım sivilcelerim tekrardan ortaya çıktı.
 • Sivexlosyonu ben de kullanıyorum, düzenli kullandığında gece sürüp sabah kalkınca yüzünü yıka çok iyi sonuç veriyor. Bende de çok sivilce vardı ama artık yok sayılır.
 • Sivexçok işe yaradı, sivilcelerimden kurtuldum onların sayesinde.ayrıcasivexcildi kurutmaz ben sivilce olduğunda arada sürerim hemen geçirir.
 • Doktorumsivex kremyazdı kullandım ama ilk hafta bende de sivilce çoğaldı ama sonra azaldı. sivexlosyonu sanırım çok düzenli, hiç aksatmadan kullanmak lazım. Çok daha etkili. onu da gece yatmadan sadece sivilce bölgesine sürüp yatıyorsunuz ve en geç 5 günde filan sonuç veriyor, azalma fark ediyorsunuz. eczanede bulabilirsiniz.
 • 3 gün kullandım sabah akşam… Yıkamadım. Beklettim yüzümde… Sivilce falan kalmadı. Gerçekten bende işe yaradı.

Sizlere bu yazımda sivox losyon nedir, sivex losyon nasıl kullanılır, sivex sivilcelere nasıl sürülür, sivox yüzde ne kadar kalmalı ve losyon hakkında bilgi vermeye çalıştın. Aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 Ayrıca diğer makalemizde  hakkında bilgi veren yazımızı okuyarak diğer sivilce kremleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Sivex Losyon 2019

Sivex Losyon 2019

Related news

 • Kemalpaşa Tatlısı Tarifi
 • Hanım Göbeği Nasıl yapılır
 • Diyette Lahmacun Yenir Mi
 • Genç yaşta aramızdan ayrılan ünlüler
 • Balgam ve Öksürük Nasıl Giderilir

 • Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon

  Sivex Losyon