Sinan Çetin 2019

Sinan Çetin 2019 Sinan Çetin

Sinan Çetin

Sinan Çetin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sinan Çetin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.851 Sinan Çetin haberi bulunmuştur.

Sinan Çetin 1 Mart 1953 yılında, Van'da doğdu. Türk film yönetmeni. Kendi filmlerini çektiği Plato Film adlı bir şirketi bulunmaktadır.

 

Sinan Çetin Haberleri

Bir açıklama da Sinan Çetinden

Bir açıklama da Sinan Çetin'den

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına özel açıklama yapan Sinan Çetin, Cem Özer hakkında ilk kez konuştu.

29.01.2019Magazin
Kavga büyüyor Sinan Çetinin açıklamalarına Cem Özerden yanıt geldi

Kavga büyüyor! Sinan Çetin'in açıklamalarına Cem Özer'den yanıt geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına özel açıklama yapan Sinan Çetin, 'Cem Özer'i oyundan attık' dedi. Çetin'in açıklamalarına Özer'den yanıt geldi: 'Sinan Çetin markası 40 bin liraymış.'

29.01.2019Magazin
‘Berlin in Berlin’e saygı duruşu

‘Berlin in Berlin’e saygı duruşu

‘Berlin in Berlin’ filminden uyarlanan ‘New York in New York’ filmi 8 Şubat’ta beyazperdede olacak. Filmin yapımcısı Rafael Cemo Çetin ile yönetmenleri Muammer Koçak ve Serdar Gözelekli, yapımla ilgili merak edilenleri anlattı.

29.01.2019Keyif
Cem Özer: Sinan Çetin hastanenin parasını bile ödemedi

Cem Özer: Sinan Çetin hastanenin parasını bile ödemedi

Önceki akşam "Üçüncü Türden İlişkiler" adlı oyunu eşi Pınar Dura ile izlemeye gelen Cem Özer, Sinan Çetin'e sert çıktı.

23.01.2019Magazin
Rüzgar şansı: Cezaevine sabah girdi akşam çıktı

Rüzgar şansı: Cezaevine sabah girdi akşam çıktı

Karıştığı olaylar ve hakkında açılan davalarla bir dönem gündemden düşmeyen yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in ‘kasten yaralama’ suçundan 1 gün cezaevinde kaldığı ortaya çıktı.

30.12.2018Gündem
‘Hollywood estetiği kullanma bilinci popüler sinemayı düzlüğe çıkaracak’

‘Hollywood estetiği kullanma bilinci popüler sinemayı düzlüğe çıkaracak’

Ünlü sinema yazarı Kerem Akça’nın ilk kitabı, ‘h2O kitap’ etiketiyle raflara girdi. Akça, ‘Yerli Sinemada Hollywood Kuşağı’ adlı kitabında 2000-2016 arasında Amerikan ana akım sinemasının dekupajını uygulayarak bir kuşağa dönüşen yönetmenlerin filmlerinden bahsediyor. Kitap için Kasım’da TÜYAP Kitap Fuarı’nda bir de imza günü yapıldı.

28.12.2018Keyif
Flaş açıklama Halis Karataş artık at binmeyecek...

Flaş açıklama! Halis Karataş artık at binmeyecek...

At yarışlarında 20 Aralık’ta Resmi Gazete’de yayımlanan yeni yönetmelikle jokey kazanım paylarının tabelanın tüm dereceleri için yüzde 10’dan birincilikte yüzde 10, ikincilikte yüzde 7, üçüncülükte - dördüncülükte ve ikramiye varsa beşincilikte yüzde 5 olarak düzenlenmesi üzerine jokeyler grev kararı aldı. Kararla kazançları önemli ölçüde tırpanlanacak jokeyler imzalı basın açıklaması yaparken Türkiye’nin önde gelen jokeyleri Halis Karataş, Selim Kaya, Ahmet Çelik, Özcan Yıldırım ve Gökhan Kocakaya’nın da bu karara uyacak isimler arasında olması dikkatleri çekti.

27.12.2018Diğer
Emel Müftüoğlu kimdir, kaç yaşında

Emel Müftüoğlu kimdir, kaç yaşında?

Emel Müftüoğlu, konuk olarak katıldığı programlar ve sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla zaman zaman magazin sayfalarına konu oluyor. Emel Müftüoğlu’nun hayatı özellikle genç nesil tarafından merak ediliyor. Peki, Emel Müftüoğlu kimdir, kaç yaşında?

21.12.2018Magazin
Paris Hilton varmış gibi çek

Paris Hilton varmış gibi çek

Sinan Çetin, 2012’de çektiği ama beğenmeyip vizyona sokmadığı ‘Yarmani Moda Gurusu’nu yeniden kurgulama kararı aldı. Paris Hilton ve Erkan Köse’nin başrolünü paylaştığı filmin yeni versiyonunda rol alan Şafak Sezer, bazı sahnelerde karşısında Hilton varmış gibi oynadı.

19.12.2018Magazin
Cem Özer: Sinan Çetin sigorta yapmadı

Cem Özer: Sinan Çetin sigorta yapmadı

Sinan Çetin’in yönettiği ‘İstasyon’ filminin çekimleri sırasında rol gereği çukura atladığı sahnede sağ ayağı üç yerinden kırılan, Afyon’da geçirdiği kaza sonrası oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakıma alınan 60 yaşındaki Cem Özer, Posta'dan Suna Akyıldız'a konuştu.

1.12.2018Magazin
Cem Özer: Sağlık durumum iyi (2)

Cem Özer: Sağlık durumum iyi (2)

23.11.2018Merkez
Metin Arolat kimdir, kaç yaşında İşte Metin Arolat biyografisi

Metin Arolat kimdir, kaç yaşında? İşte Metin Arolat biyografisi

Metin Arolat, projeleri ve konuk olarak katıldığı programlarda söyledikleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Karavan, Yine Bir Başıma, Kabul Et, Ayrılık Olmaz, Çok Daha Ötesi gibi albümleriyle tanınan Metin Arolat, Sinan Çetin ,Rezzan Tanyeli, Ömer Vargı, Turgay Çokuludağ gibi ünlü isimlere asistanlık yapmıştı. Peki, Metin Arolat kimdir, kaç yaşında? İşte Metin Arolat biyografisi

21.11.2018Magazin
Sahil turu

Sahil turu

Sinan Çetin ile oğulları Cemo ve Rüzgar, önceki gün Arnavutköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi.

24.10.2018Magazin
Mehmet Ali Erbilin sağlık durumu nasıl Doktorundan açıklama geldi...

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Doktorundan açıklama geldi...

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, dün akşam evindeki banyoda düşerek yaralandı. Erbil, yardımcısının haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaburgasında kırıklar olduğu tespit edilen Mehmet Ali Erbil ameliyata alındı. Erbil'in sağlık durumuyla ilgili açıklama doktorlarından geldi.

18.10.2018Magazin
Ünlü oyuncu korkuttu Hemen hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu korkuttu! Hemen hastaneye kaldırıldı

Afyonkarahisar’da, Sinan Çetin’in yönettiği ’İstasyon’ filminin çekimleri sırasında rol gereği setteki çukura düşen Cem Özer’in sağ ayağı iki yerinden kırdı.

12.10.2018Magazin
Cem Özer korkuttu Hemen hastaneye kaldırıldı

Cem Özer korkuttu! Hemen hastaneye kaldırıldı

Afyonkarahisar’da, Sinan Çetin’in yönettiği ’İstasyon’ filminin çekimleri sırasında rol gereği setteki çukura düşen Cem Özer’in sağ ayağı iki yerinden kırdı.

12.10.2018Magazin
Sette düşen Cem Özerin ayağı kırıldı

Sette düşen Cem Özer'in ayağı kırıldı

AFYONKARAHİSAR'da, Sinan Çetin'in yönettiği 'İstasyon' filminin çekimleri sırasında rol gereği setteki çukura düşen Cem Özer'in sağ ayağı iki yerinden kırdı.

12.10.2018Magazin
Sette düşen Cem Özerin ayağı kırıldı

Sette düşen Cem Özer'in ayağı kırıldı

12.10.2018Afyonkarahisar
Murat Şeker kimdir

Murat Şeker kimdir?

Murat Şeker, son günlerde adının gündemde yer alması dolayısıyla merak edilen isim oldu. Çakallarla Dans, Arkadaşım Max, Hayat Sana Güzel gibi emek sarf eden Murat Şeker, biyografisi ile sorgulanıyor. Peki, Murat Şeker kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

17.09.2018Magazin
Avrupa Yakası’nın babası Tahsin Sütçüoğlu’nun gerçek ismi ne

Avrupa Yakası’nın babası Tahsin Sütçüoğlu’nun gerçek ismi ne?

Avrupa Yakası’nın babası Tahsin Sütçüoğlu’nu canlandıran usta isim, bir yarışma programıyla gündeme geldi. Baş karakterler Volkan ve Aslı’nın babasını canlandıran bu isim, Kaynanalar dizisinin kadrosunda yer alıyor. Peki, Avrupa Yakası’nın babası Tahsin Sütçüoğlu ve Kaynanalar dizisinin Hüsnü Kuruntu’yu canlandıran oyuncunun gerçek ismi ne?

15.09.2018Gündem
Cem Özer kimdir Yer aldığı diziler

Cem Özer kimdir? Yer aldığı diziler

Oyuncu Cem Özer, yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir süredir dizi dünyasından uzak olan Cem Özer, Melekler Adası, Aşkın Dağlarda Gezer ve O Hayat Benim gibi pek çok dizi projesinin kadrosunda yer almıştı. Peki, Cem Özer kimdir, kaç yaşında?

13.08.2018Magazin
Son dakika KHK açıklaması: İhraçlar olacak

Son dakika! KHK açıklaması: İhraçlar olacak

 Başbakan Binali Yıldırım, bu gece olağanüstü hal (OHAL) kapsamında bir KHK yayınlanacağını, içinde Emniyet ve TSK ağırlıklı ihraçların yer alacağını bildirdi.

6.07.2018Gündem
Taş Yapı’dan Sinan Çetin’e haciz

Taş Yapı’dan Sinan Çetin’e haciz

İNŞAAT sektörünün önemli oyuncularından Taş Yapı’nın, ünlü yönetmen Sinan Çetin’in şirketi Plato Film’e karşı icra takibi başlattığı ortaya çıktı. Önceki gün Sabah gazetesinin duyurduğu dava sonucu sonrasında, Çetin’in şirket merkezinde haciz işlemi yapıldı.

28.05.2018Ekonomi
Ünlü işletmeci son yolculuğuna uğurlandı

Ünlü işletmeci son yolculuğuna uğurlandı

8 İstanbul, Bird, Flamingo ve Fenix gibi birçok popüler mekanın yaratıcısı, işletmeci Aliye Turagay, dün son yolculuğuna uğurlandı.

23.05.2018Magazin
Romantik yürüyüş

Romantik yürüyüş

Sinan Çetin, önceki akşam eşi Rebekka Haas ile Arnavutköy’de görüntülendi.

22.05.2018Magazin
Korkunç Bıçak tehdidiyle inşaata götürüp tecavüz etti

Korkunç! Bıçak tehdidiyle inşaata götürüp tecavüz etti!

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde lise öğrencisine bıçak zoruyla cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan sanık, 53 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

17.05.2018Gündem
Rüzgar Çetin için mahkemeden flaş karar

Rüzgar Çetin için mahkemeden flaş karar

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, 2011 yılında bir barda karıştığı kavga nedeniyle hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı, denetim süresi içinde başka bir suç işlediği gerekçesiyle kaldırıldı. Mahkeme, Rüzgar Çetin hakkında daha önce verdiği 1 yıl 8 aylık hapis cezası hükmünü açıkladı.

19.04.2018Gündem
Denetim şartlarını ihlal eden Rüzgar Çetine yeniden 1 yıl 8 ay hapis cezası

Denetim şartlarını ihlal eden Rüzgar Çetin'e yeniden 1 yıl 8 ay hapis cezası

19.04.2018İstanbul
8. Gün oyuncuları arasında kimler var 8. Gün oyuncu kadrosu

8. Gün oyuncuları arasında kimler var? 8. Gün oyuncu kadrosu

8. Gün oyuncuları, Atv ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan diziyi izleyen vatandaşlarca araştırılmaya başlandı. 8. Gün oyuncuları arasında Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy ve Burcu Biricik başta olmak üzere birçok önemli isim yer alıyor. Peki, 8. Gün oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, dizinin merak edilen konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgiler

26.03.2018Televizyon
Şahsiyet dizisi oyuncuları kimdir Şahsiyet oyuncu kadrosu

Şahsiyet dizisi oyuncuları kimdir? Şahsiyet oyuncu kadrosu

Şahsiyet dizisi yayın hayatına başlıyor. İnternet dizisi furyasının yeni üyesi olan Şahsiyet, oyuncu kadrosu içerisinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere gibi önemli isimleri barındırıyor. Peki, Şahsiyet dizisi oyuncuları arasında başka kimler yer alıyor? İşte, dizinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında detaylı bilgiler

14.03.2018Televizyon
Evrim Akın kimdir, kaç yaşında Avrupa Yakası ile adından söz ettirmişti

Evrim Akın kimdir, kaç yaşında? Avrupa Yakası ile adından söz ettirmişti

Son günlerde Çocuktan Al Haber’i programıyla adından söz ettiren Evrim Akın’ın özel hayatı merak ediliyor. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Evrim Akın’ın yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular sorgulanıyor. Peki Evrim Akın kimdir, kaç yaşında?

15.02.2018Magazin
6 bin TL ceza aldı

6 bin TL ceza aldı

YÖNETMEN Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in, dört yıl önce bir gece kulübü çıkışı karıştığı kavgada İhsan Ahmet Tigrel’i muşta ile yaraladığı iddiasıyla 10 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada karar çıktı.

26.12.2017Gündem
Rüzgar Çetine muşta cezası

 Rüzgar Çetin'e "muşta" cezası

26.12.2017İstanbul
Rüzgar Çetin için karar çıktı

Rüzgar Çetin için karar çıktı

Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, 2013‘de bir gece kulübü çıkışı Ahmet Tigrel’i muşta ile yaraladığı iddiasıyla 10 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada “Kasten yaralama” ve “SMS ile tehdit” suçundan toplam 6 bin TL adli para cezasına çarptırıldı. Ahmet Tigrel’e ise Rüzgar Çetin’i “Kasten yaralama” suçundan bin TL adli para cezası verildi. Mahkeme Çetin ve Tigren hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına yer olmadığına karar verdi. 

26.12.2017Gündem
Sinan Çetin ağlayarak anlatmış: Beni DHKP-Cye öldürtmek istiyorlar

Sinan Çetin ağlayarak anlatmış: 'Beni DHKP-C'ye öldürtmek istiyorlar'

Sinema Yazarı Tunca Arslan'ın yeni kitabında ünlü yönetmen Sinan Çetin ile ilgili oldukça ilginç bilgiler yer alıyor. Arslan, Çetin'in Bay E filmine yönelik eleştirilerden sonra ağlayarak "Beni DHKP-C'ye öldürtmek istiyorlar" dediğini aktarıyor...

14.12.2017Gündem
Adli Tıpdan Rüzgar Çetin’e kötü haber

Adli Tıp'dan Rüzgar Çetin’e kötü haber

Dört yıl önce karıştığı bir kavga sonrası “Yüzümde iz kaldı” diyerek mahkemeye başvuran Rüzgar Çetin’e kötü haber! Adli Tıp, Çetin’e ‘Sabit iz yok’ raporu verdi.

10.12.2017Gündem
Bitmeyen kavganın öyküsü “Eleştirmenleri Vurun” kitabı raflarda

Bitmeyen kavganın öyküsü “Eleştirmenleri Vurun!” kitabı raflarda 

8.12.2017Merkez
Kısa film festivali Bingöl’de iklim değiştirdi

Kısa film festivali Bingöl’de iklim değiştirdi

1. Uluslararası Bingöl Kısa Film Festivali'nde Bingöl, ilk kez gerçek anlamda sanat ve estetikle buluştu. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fırat Kalkınma Ajansı ve Bingöl Belediyesi’nin desteği ile 28 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Bingöl’de çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

8.12.2017Keyif
Bir günah keçisi: Eleştirmen...

Bir günah keçisi: Eleştirmen...

Yılların film eleştirmeni Tunca Arslan, ‘Eleştirmenleri Vurun’la yönetmenler, yapımcılar ve oyuncularla sinema yazarları arasındaki bitmez tükenmez mücadelenin tarihinden notlar düşmüş... Kitap, meselenin yazı-çizi kısmına ilgi duyan sinemaseverler için arşivlik bir çalışma.

8.12.2017Hürriyet Cumartesi
(Yeniden) - Rüzgar Çetinin muşta ile yaralama davası

(Yeniden) - Rüzgar Çetin'in muşta ile yaralama davası

21.11.2017İstanbul
Rüzgar Çetinin muşta ile yaralama davası

Rüzgar Çetin'in muşta ile yaralama davası

21.11.2017İstanbul
Yüzündeki iz incelenecek

Yüzündeki iz incelenecek

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, muşta ile yaralama davasında, söz konusu kavgada kendisinin yaralandığını ve yüzünde iz kaldığını öne sürdü. Hakim de, olay nedeniyle yüzünde iz kalıp kalmadığının belirlenmesi için Rüzgar Çetin'in Adli Tıp Kurumu'na sevk edilerek rapor istenmesine karar verdi.

21.11.2017Gündem
Rasim Ozan Kütahyalı kimdir, kaç yaşında

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir, kaç yaşında?

Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı’nın özel yaşamı merak konusu oldu. Kendine has üslubu ve yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Rasim Ozan Kütahyalı, Takvim ve Sabah gazetesinin Pazar ekinde köşe yazarlığı yapmaktadır . Peki Rasim Ozan Kütahyalı kimdir, kaç yaşında?

21.11.2017Televizyon
Sertab’ın baba acısı

Sertab’ın baba acısı

SERTAB Erener baba acısı yaşıyor. Ünlü şarkıcının babası avukat Nizamettin Erener, önceki akşam tedavi gördüğü Özel Balat Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

12.11.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Yeniden sahnede

18 yıl geçmiş üzerinden Akatlar Kültür Merkezi’nde Yosi Mizrahi, Doğa Rutkay ve Hakan Bilgin’in oynadığı “Üçüncü Türden Yakın İlişkiler” oyununu izleyeli...

24.01.2019

Ey erkek artık şu üç beyazdan uzak dur

ÜÇ günlük Floransa ziyaretimin sonucu şu: Artık Ali Esat gibi erkekler, âlemin güçlü adamı Polat Alemdar’ı dövüyor.

14.06.2018

Sporcu olamadı, spor fotoğrafçısı oldu!

Uğur Utku Sezer, çok istemesine rağmen sporcu olmak için girdiği sınavları kazanamadı ama spora olan merakı onun spor fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmasına neden oldu.

Sinan Çetin 2019

Sinan Çetin 2019

Related news

 • Rusyada ve Dünyada Sivil Havacılık Günü
 • İğne Oyası Kelebek Motifi Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Cecylia Maria Roszak
 • Lokma Tatlısı Nasıl Yapılır
 • Fırında Yumurtalı Erişte

 • Sinan Çetin

  Sinan Çetin


  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin

  Sinan Çetin