Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 2019

Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 2019

Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 95 31.01.2019, 06:33

Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri

Uzak geçmişte, insanlar ne türkontrasepsiyon için en iyi yol. Bilim adamları tarafından keşfedilen ilk silikon yaş 400 yaşındadır. Her ne kadar insanların korunması için farklı yöntemlerin uygulandığını varsayabiliriz. İyi bir yaşa rağmen, bugün silikon ürünler, istenmeyen gebeliklere ve cinsel yolla bulaşan bulaşıcı hastalıklara karşı korunmanın en iyi yoludur.

prezervatif

Prezervatifler Sico tarafından nasıl kullanılır?

Bu ürünlerin çoğulateks. Kontraseptif piyasanın asgari kısmı sentetik malzemelerden yapılmış prezervatiflerle kaplanmıştır. Sico tarafından üretilen prezervatifler, ana bileşeni hevea ağacının suyu olan layık kaliteli lateksden yapılır. Bu ağaç Amerika'da ve Asya'da yetişir. Burada malzeme yüksek kalite için ilk kontrollere tabi tutulur. Ardından gerçek lateks, Almanya'ya, lateks ürünlerinin üretimi için en iyi bitki olarak kabul edilen CPR Produktions şirketine nakledilir. Modern bir cihaz yardımı ile şu anda dünya çapında 60'dan fazla ülkede satılan Sico prezervatifler üretilmektedir.

prezervatifler sico incelemeleri

Siko prezervatiflerinin avantajları

Neden yıllarca Sico firmasından sıkı kontrasepsiyon yöntemleri prezervatif olarak kabul edilir?

İlk olarak, prezervatif en eskilerden biridir.sadece istenmeyen gebeliklerden değil aynı zamanda cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan da korunma yöntemleri. Prezervatif doğru kullanılırsa, koruma etkinliği% 100'e eşittir.

En popüler ürünler 52 genişliktedir.mm, 180 mm uzunluğunda. Bu boyut erkeklerin% 80'ine kadar uygundur. Üreticiler, kullanıcı hayallerini tatmin ederek ürünler üretmeye çalışıyorlar. Eczanede bulunan herkes klasik, orijinal, ince, oluklu, farklı renklerde aromalı, benzokain içeren yağlayıcı madde içeren, cinsel ilişki süresini uzatan farklı prezervatif türleri bulabilir.

kontur prezervatifleri

Prezervatifler sürekli kullanılabilir. Hormonların dengesini kırarak tablet satın almaya hiç gerek yok. Ayrıca, hap çalışana kadar 30 dakika beklemek zorunda değilsiniz.

Sico prezervatifin özellikleri

Yeni doğmuş olan kadınlarVücudunuza zarar vermeden kondom kullanın: emzirmeye müdahale etmez ve doğumdan sonra cinsel ilişkiye girmenize izin verir. Yetersiz nem ile ilgili bir sorun varsa, hoş olmayan ve acı veren hisleri, mikro çatlakların ve tahrişlerin ortaya çıkmasını sağlayan jel yağlayıcılarını kullanabilirsiniz.

Prezervatif kullanmak, iltihaplanma riskini, cinsel organların kanserini azaltır.

sico duyarlı prezervatifler

Hangi ülkelerde prezervatif "Siko" satıldı?

Şu anda, tezgahın üzerindeki prezervatiflerBDT, Amerika ve Asya'nın herhangi bir ülkesinde bulmak. Örneğin, Meksika'da, bu markanın ürünlerinin% 70'ine kadar satılıyor. Rusya'da, prezervatif "Siko", 1995'te ortaya çıktı. O zamandan beri, bu markayı Rusya'da popüler hale getirmek için çok fazla para yatırıldı.

Prezervatif Sico: herhangi bir refah üzerinde

Prezervatifler "Siko" bunlardan biriAlmanya'da bir kuruluşta üretilen prezervatifler. Malezya ve Tayland'da üretilen çok sayıda popüler marka prezervatif varken. Sico markası piyasada uzun zamandır var ve makul maliyeti ve yüksek kalitesi nedeniyle popüler hale gelmiştir. Bu nedenle, bu ürünler herhangi bir maddi seviyesi olan kişiler tarafından kullanılabilir.

sico rezervasyonları

En çok kim prezervatif satın alıyor?

Kadınların% 80'inden önce prezervatif satın aldıysa, o zamanBugün, prezervatif satın alan kadın ve erkeklerin sayısı yaklaşık olarak aynı. Silikon ürünler 16 ila 45 yaş arası tüketiciler tarafından kullanılır.

Sico prezervatif modelinizi bulun

prezervatifler sico türleri

Çok sayıda Siko prezervatifleriherkese en uygun modeli bulmak. Bu, hem maddi açıdan güvenli bir kişi hem de öğrenci için inanılmaz bir satın alımdır. Ve şimdi Sico prezervatifleri olan en popüler modelleri hakkında konuşalım. Türler çeşitlidir.

 • Sico Renk bir renk prezervatifidepolama, lezzetlendirme ve yağlama. Doymuş renk tonları, meyve ve meyve aroması bolluğu, toplantılarınızı tutkulu ve unutulmaz kılar. Muz, nane ve çilekli kokular arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Sico Pearl, oluklu ürünlerdir.akümülatör ve silikon yağı. Sivilce, ürünün tüm temelini etkiler ve ek stimülasyona neden olur. Muazzam bir duygu alacak, ilişkide yeni şeyler yapacak ve partneriniz dışarıda bırakılmayacak. Sico Pearl'ü satın alarak ona daha da zevk vereceksin.
 • Sico nervürlü yüzüklü ürünlerdiroluk ve yağlama. Bu tür prezervatifler, deney yapmayı seven genç ve eksantrik çiftler için idealdir. Eşit olmayan taban, ek orgazm almayı ve sıra dışı duyguları ortaya çıkarmayı sağlar. Eşinizin güvenilir bir koruma altında kalarak yeni hisler edinmesine izin verin.
 • Sico Safety, geleneksel bir kondomdur.akümülatör ve silikon yağı. Sizin için ana şey güvenilirlik ise, o zaman bu prezervatif satın almaya değer. Tamamen ortağa konsantre olmak isteyenler için mükemmeldir. Bu tip ürünler en rahat ve güvenli olarak kabul edilir.
 • Sico Sensitive depolama ve yağlama ile prezervatiflerin kontur versiyonudur. Özel form, ortakla yakın ilişki kurmaya yardımcı olur.
 • Sico Extra - sıkıştırılmış duvarlı ürünler,Depolama ve yağlama size cinsel ilişkinin güvenilirliğini ve güvenliğini sağlayacaktır. Bu prezervatifler, uzun zamandır birlikte olan çiftler için harikadır. Tüm gereksiz detayları bir kenara atmanız ve en sevdiğiniz iş ortağına tamamen konsantre olmanız gerekiyor. Bu, çifte savunma, günaha dünyasına uçmanızı sağlar.
 • Prezervatifler Sico XXL - önemli olanlar içinboyut Bunlar erkeklerin onurunu yükselten gençler için yaratılmış klasik prezervatiflerdir. Hafiflik, özgünlük, öngörülebilirlik - bu tür prezervatifler sizin için bir vahiy olacaktır.
 • Prezervatifler klasik "Marathon" - ile ürünleruzun cinsel ilişkiye izin veren benzokain ile akümülatör ve yağ. Bir erkek cinsel ilişkiye duyarsa ve bir kadın talep ediyorsa, bu tür bir kondom satın almaya değer.

Her alıcı kontraseptif "Siko" bir kabartma taban, farklı şekiller, aromalar, boyutlar, yağlama ile veya yağsız olarak bulabilir.

prezervatifler sico türleri

Uzun ve tutkulu seks sağlanır

Bugün Sico markası altında üretildiprezervatifler en popüler markalardan biri olarak kabul edilir. Onlar, 40 yaşın altındaki kadınlar ve erkekler tarafından satın alınır. Sadece Sico Duyarlı prezervatifler güvenli, şehvetli ve uzun cinsel ilişki garanti edebilir. Prezervatif satın almak, bağımsızlık ve özgürlük olsun, her toplantıda uzun zamandır beklenen, tutkulu olacak.

Sico prezervatif satın almak isterseniz,boyutlar seçilebilir. Şirket "Siko", müşterilerine 3, 6, 12 adetlik ambalajlarda üretilen 13 çeşit lateks ürünü sunmaya hazırdır.

sico klasik prezervatifler

Condoms Sico: Değerlendirmeler

Tüketici anketlerine göre, çoğuinsanlar bu markanın prezervatif kullanımı ile memnun. Sıklıkla kullanan insanlar, örneğin Sico kontur prezervatifleri, aşağıdakilere dikkat edin. Herhangi bir tahriş veya rahatsızlık duymazlar, "lastik bant" yırmaz. Bu lateks ürünleri, diğer üreticilerin prezervatiflerinden çok daha ucuzdur ve farklı ülkelerden gelen insanların takdir ettikleri birçok avantajı vardır.

Birisi büyük bir problemi vardı - bulmakNormal prezervatifler, birçok cinsel ilişkiden sonra, cildin tahriş olması ve sonuç olarak tekrar tekrar sevişme isteksizliği vardı. Fakat Sico klasik prezervatiflerinin böyle dezavantajları yok, günlük geleneksel seks için kullanılıyorlar.

Tüketiciler en çok klasikDikenler ve tatlar olmadan prezervatifler. Yırtılmazlar, rahat bir şekle sahiptirler, yüksek hassasiyet ve uzun yağlama sağlayabilirler. Genel olarak, "Siko" - güvenli ve uzun ömürlü seks için mükemmel bir prezervatif markası.

Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 2019

Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 2019

Related news

 • İkinci Dünya Savaşında İtalya. Savaşın ülke üzerindeki sonuçları
 • Batak Nasıl Oynanır
 • Kendi elleriyle bir sokak tuvaleti nasıl yapılır

 • Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 69

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri


  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 50

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 4

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 79

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 54

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 22

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 19

  Sico (prezervatif): türleri, incelemeleri 68