Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 2019

Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 2019


Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 96 14.01.2019, 06:30

Tüm Haberler

Show Tv'nin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor

Çukur

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’ için geri sayım sona erdi. Saatler sonra Show TV’de ekranlara gelecek dizi, çarpıcı tanıtımlarıyla şimdiden bu yılın fenomeni olmaya aday oldu. İstanbul’un tam kalbinde yer alan ve ekran başındakilerin kalp atışlarını hızlandıracak ‘Çukur’, dev kadrosu ve etkileyici hikâyesi ile herkesi dünyasına dâhil edecek. 

Son dönemlerin yıldız isimleri Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ı buluşturan ‘Çukur’ başlıyor. Ay Yapım imzalı ‘Çukur’, izleyicileri İstanbul’un tam kalbinde yer alan çarpıcı bir mahalleye davet ediyor.

İdris Koçovalı’nın (Ercan Kesal) kendi elleriyle kurduğu bu mahallede, herkes birbirini tanımasa da bilir. Dışarıdan gelecek tehlikelere kimse göz açtırmaz. Mahallenin gözü kulağı Aliço (Rıza Kocaoğlu) sayesinde İdris, her şeyden haberdardır. Ancak yıllar sonra ‘Çukur’a geri dönecek beklenmedik misafir Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil), tüm düzeni alt üst edecek ve onun gibi başkalarını da yeniden Çukur’un tam kalbine çekecek.
YAMAÇ İLE SENA’NIN AŞKI, İZLEYİCİLERİN AYAKLARINI YERDEN KESECEK
Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyenlik yapan Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) hayatı, kendisi gibi deli dolu Sena (Dilan Çiçek Deniz) ile tanışmasıyla tamamen değişecek. Kendilerini aşka kaptıran Yamaç ve Sena’nın Paris’teki romantizm dolu sahneleri ilk bölüme damgasını vuracak. Çukur’da yaşanan beklenmedik şoke edici bir olay ise hikâyenin başlangıcı olacak ve Yamaç ile Sena’yı bu mahallenin fırtınalı sokaklarına savuracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’un ilk bölümüyle ekran başındakiler, mahallenin sakinlerinden birine dönüşecek. Etkileyici hikâyesi, çarpıcı aksiyon sahneleri, dev oyuncu kadrosu ve yıla damgasını vuracak sürprizleriyle şimdiden fenomen olmaya aday ‘Çukur’, 23 Ekim Pazartesi’den itibaren her pazartesi saat 20:00’de Show TV’de ekranlara gelecek.

Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 2019

Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 2019

Related news

 • Firebird (dövme): sahiplik üzerindeki sembolik anlam ve etki
 • Rusyada gözaltına alınan ABDli Whelan, hırsızlık olayı nedeniyle ABD ordusundan ihraç edildi
 • Kanz’da Etiketin Yarısı’ İndirimi Başladı

 • Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 55

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor


  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 4

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 92

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 95

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 94

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 18

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 19

  Show Tvnin iddialı dizisi Çukur bu akşam başlıyor 91