Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 2019

Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 2019

Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 44 04.03.2019, 04:32

Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır

Çin ticaretindeAliexpress, diş fırçası için tutuculardan büyük mobilya ve kristal ürünleri ile biten, yararlı ve yararlı şeyler bulabilirsiniz. Aynı zamanda, mal fiyatları çok cazip ve ürün çeşitliliği, cazip ve cazip, zaten çok sayıda alışverişkoliğin Aliexpressde nasıl satın alacağını biliyor. Çin'de alım yapmak kolay ve basittir, ana şey algoritmayı anlamak ve gerçekten yüksek kaliteli şeyleri seçmeyi öğrenmek.aliexpress nasıl alınır

İlk sırada yapmanız gereken şey,Satın almak nasıl satın almak için kayıt olduğunu. Bu sitedeki kayıt kesinlikle komplikasyonsuz, ancak dikkat ve doğruluk gerektirir. Verilerinizi gerekli alanlara ne kadar doğru bir şekilde girdiğinizden, paketinizin gümrüklemeden ne kadar hızlı geçeceğine ve ihtiyacınız olan adrese erişeceğine bağlı olacaktır. Lütfen doldurmanın sadece Latin harfleriyle yapıldığını unutmayın. Bilgi girme kolaylığı için pasaportunuza bakın - bu yüzden kesinlikle harf çevirisi ile yanlış gitmeyeceksiniz.

Bu yüzden, kayıt olduktan sonra, Aliexpressde nasıl satın alınacağımızın yarısı zaten. Talimat aşağıdaki gibidir:

 • aliexpress com satın nasılİlgilenilen ürünü seçmeniz gerekiyor. Tematik bölümlerde veya bir arama hattının yardımıyla İngilizce'de bir şeyin ismini yazılarak bulunabilir. Bir ve aynı şeyin farklı satıcılara satılabilmesi ve farklı bir değere sahip olması dikkat çekicidir - ve bu, Aliexpressde nasıl satın alınacağının özelliklerinden biridir. Satıcılardan birinden daha ucuz bir ürün ya da başka bir ürün, daha kötü kalite ve daha uzun bir teslim süresi olduğuna dair bir görüş var. Bununla birlikte, sadece bir şans alarak ve düşük bir fiyata bir şey sipariş ederek bunu kontrol edebilirsiniz.
 • Yani, aradığınızı bulduğunuzda,sadece malların maliyetine değil, aynı zamanda ülkenize gönderim bedeline de dikkat. Çoğu şey normal postayla gönderilir ve bunun için ödeme yapmanız gerekmez, kural olarak, her şey halihazırda nihai fiyata dahil edilir. Memnun kalırsanız, alışveriş sürecine devam etmek için "Sepete Ekle" düğmesine tıklayabilirsiniz.
 • Unutmayın ki boyut seçimi başkaaliexpress satın almak için önemli bir nokta. Çince'nin kendisinin kısa ve ince olduğunu ve bu nedenle boyutsal ağlarının bizimkinden farklı olabileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, L veya XL'yi seçmeden önce, ürün açıklamasında ne yazıldığını aklınızda bulundurun. Veya daha da iyisi, satıcıya belirli parametreleriniz için bir şey almanızı isteyen bir mesaj yaz. Aynı ayakkabılar için de geçerlidir.
 • Aliexpress üzerinde satın almadan önceWebMoney veya Qiwi sisteminde bir elektronik cüzdanın kaydedilmesi veya paranın kendisine yatırılan bir para birimi kredi kartına sahip olması gerekir. Ödeme sistemi basit - sadece sitede yazılı tüm talimatları uygulamak için adım adım yapmanız gerekir.aliexpress talimatı nasıl alınır
 • Bundan sonra, birkaç gün içinde satıcı,Ödemeyi doğruladıktan sonra, paketinizin konumunu takip edebileceğiniz parça kodu numarasını gönderir. Ve bundan sonra sadece sabırlı olmanız ve posta kutunuzda sevgili bir mesaj beklemeniz gerekecek.

Kural olarak, bunun temel dezavantajlarıAlışveriş, uzun bir süre beklemekte ve bir şeyin dokunulmaması ve kalitesinin değerlendirilememesi gerçeğidir. Ancak, tüm bu düşük fiyatlar ve geniş bir yelpazede telafi edilir. Şimdi Aliexpress nasıl satın alacağını biliyorsunuz. Size kaliteli ve ucuz fırsatlar!

Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 2019

Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 2019

Related news

 • Metallicanın tam diskografisi: nasıl oldu
 • Anadolu kadınını girişimci yapıyor
 • Patatesli ve Havuçlu Salata Tarifi
 • Reçeli armutlardan nasıl pişiririm
 • Rus parası: kağıt paralar ve paralar

 • Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 9

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır


  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 66

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 63

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 31

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 48

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 10

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 25

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 73

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 48

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 28

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 95

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 73

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 23

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 74

  Shopogolizm. veya Aliexpress nasıl satın alınır 73