Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlarShodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar


Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 51 06.02.2019, 08:51

Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar

Skhodnya Şehir Hastanesi - devletİki mikro-bölge sakinlerine hizmet veren bir belediye kurumu. Klinik, MHI politikaları veya ticari bir sözleşme kapsamında her türlü tıbbi yardım sağlar.

tanım

Shodnenskaya şehir hastanesi kuruldu70'li yılların başlarında. Başlangıç ​​aktivitesi poliklinikte hastaları almakla sınırlıydı. 1981 yılında, tıbbi tesis hastane departmanı tarafından genişletildi ve kapsamlı hasta bakımı başlatıldı. Operasyon yılları boyunca hastane adını defalarca değiştirdi, 2014 yılında mevcut adını aldı.

Shodnenskaya şehir hastanesi yapısı vardır:

 • İki poliklinik bölümü.
 • Kırtasiye departmanı.
 • Sabit günlük bakım ünitesi.
 • Pediatri Anabilim Dalı.
 • Kadın konsültasyonu

Klinik mikrodistrict sakinleri hizmet vermektedirSkhodnya-Firsanovka, OMI politikaları veya hizmetlerin ticari maliyeti temelinde. Sağlık personeli 53 uzmandan oluşur, birçoğu en yüksek ve ilk profesyonel niteliklere sahiptir.

Obninsk'deki şehir hastanesi

klinik

Shodnenskaya şehir hastanesinde iki tane varPoliklinik bölümleri, bunlardan biri büyükşehir mikro bölge Firsanovka (6, Rechnaya Str.) sakinleri hizmet vermektedir. Ana poliklinik bölümü, vardiya başına 375 hastaya kadar kabul eder.

Poliklinik bölümleri:

 • 10 yataklı gün hastanesi.
 • Terapi.
 • Diş hekimliği, nöroloji, kardiyoloji.
 • Jinekoloji, endokrinoloji, cerrahi.
 • Otolaringoloji, oftalmoloji, fizyoterapi.
 • İhtisas odalar - prosedürel, inokulum, masaj, egzersiz terapisi, bulaşıcı, önleyici.
 • Tanı odaları - mamografi, florografi, fonksiyonel teşhis, X-ışını, klinik laboratuvar.

cerrahi departmanı

etkinlik

Poliklinikte ana yardım yönleri:

 • Birincil - hastane öncesi, medikal, ayaktan tedavi kapsamında uzmanlaşmıştır.
 • Yetişkinler için acil bakım.
 • Reçetelerin reçetesi, nüfusun ayrıcalıklı kategorilerinin vatandaşları için ilaç sağlanması.
 • Kronik hastalık formları olan hastaların dispensal gözlemi.
 • Popülasyonun önleyici muayeneleri.

Poliklinik, eğitim faaliyetlerini yürütür ve ziyaretçilerin aktif olarak çalışmasını sağlar; buradaki okullar aşağıdaki alanlarda çalışır:

 • Sağlıklı yaşam tarzı.
 • Bronşiyal astım.
 • Kronik kalp yetmezliği.
 • Arteriyel hipertansiyon.
 • Sigara içmeyi reddetme.

Resepsiyon, randevu kaydıyla ya da kliniklerin elektronik servisi aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. 1 Eylül 2019'den bu yana, resepsiyona giriş sadece elektronik servis üzerinden gerçekleştirilmektedir.

şehir hastanesi

Poliklinik hakkında yorumlar

Microdistrict şehir hastanesinin birçok doktorSkhodnya minnettar hastalardan olumlu geribildirim aldı. Hastalar, hastalığın isminden kurtulmaya yardımcı olan ve hastalığın ilerleyişini önlemek için, yaşam tarzı değişiklikleri konusunda tavsiyelerde bulunan uzmanları - göz doktorları, jinekologlar, terapistler olarak adlandırılır. Teşhis bürosuna şükran sözleri var.

Olumsuz yorumlar hakkındaidari bozukluk - doktorlara giriş, iyi bir başlangıç ​​olan elektronik formda gerçekleştirilir. Ancak, uygulama söz konusu olduğunda, başarısızlıklar başlıyor - doktorlar hastayı zamanında değil, çoğu zaman alımı geciktiriyor, neden birinin sıra için uzun bir süre beklemesi gerekiyor. Ayrıca birçok hasta kuponsuz gelir ve "canlı" bir çizgi oluşturmaya çalışırlar ve idare müdahale etmez, bu da sinirlilik yaratır, hoşnutsuzluk yaratır.

Çoğu ziyaretçi zorunludurUzmanlarla ilgili yorumları okuyun: birçok bölümde vicdansız doktorlar vardır, ancak mesleği, hastalara karşı duyarlılık, bilgi, deneyim ve sorumlu tutuma dayanan kişiler vardır.

Sabit bölüm

Shodnenskaya şehir hastanesi, sabitBölüm, hastaları polikliniğe giden doktordan veya acil durum kanallarından yönlendirir. Hastaneye yatış, federal bütçe pahasına yapılır ve Rusya Federasyonu'nun tüm vatandaşlarına açıktır.

Birçok hasta Shodnenskaya şehir hastanesine sağlık kazandırdı. Hastanedeki bölümler aşağıdaki gibidir:

 • kardiyoloji. Bölümde aynı anda yardım alabilirsiniz50 hastaya kadar. Tedavi endikasyonları - iskemi, kardiyomiyopati, perikardit, romatizmal kalp hastalıkları, miyokardit, endokardit, arteriyel hipertansiyon, ritim bozuklukları vb.
 • ofisotolarengolojiyuvarlak saatte 40 hastaya kadar kabul ederHastane ve günde 10 hastaya kadar konaklama. Her türlü profil yardımı burada yapılmakta, modern yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla karmaşık işlemler gerçekleştirilmektedir.
 • Iki oftalmikyılda 1500 cerrahi kadar yürütmektediroperasyonları. Hastane fonu, yuvarlak gözlem için 80 hastaya kadar kabul eder. Hastalar modern ekipmanlara ve Mechnikov Madalyası'nın göz mikrocerrahisinde kullanılan sütür materyali elde etmek için yenilikçi bir yöntemle dikkat çeken çok sayıda minnettar inceleme ve meslektaşları olan en iyi uzmanlara sahiptir.
 • Nöroloji Anabilim DalıHastane (Khimki, Skhodnya microdistrict) 35 yatak yatak kapasitesine sahiptir. Temel miktar, günün her saati kalmak için tasarlanmıştır ve bir günlük hastanenin hastalarına 5 yer verilir.
 • terapi- En büyük dallardan biri. yönlerde Asist - hipertansiyon, astım, karaciğer sirozu, mide-bağırsak hastalıkları, çeşitli etiyolojilere, artrit, artrit alerji, pnömoni, vb ...

Himki md geçidi

Yatan bölüm hakkında geribildirim

Yatarak tedavi gören hastalar,Hastanenin tüm bölümlerine iyi bir cevap bırakırken, profesyonel yardımları istenen iyileşmeyi sağlayan doktorlara işaret etti. Kliniğimizde cerrahi departman yoktur, ancak oftalmolojik yardım, cerrahi müdahaleleri ve pek çok hastanın restore edilmiş vizyonuna başarılı operasyonları içerir.

Hastalar bir bütün olarak klinik personelinin hastaların ihtiyaçlarına dikkat ettiklerini, ilaç tedariğinin kesintisiz ve eksiksiz olduğunu, servislerde düzenli temizlik yapıldığını belirtmektedirler.

Doktorlar hakkında olumsuz geribildirim yazılmıştır,Hastalara gereken önemi vermediği, yanlış bir tanının neden yapıldığı ve tedaviye kötüleşen bir durumun neden verildiği belirlendi. Birçoğu, bazı personelin ve doktorların hizmetlerine ek ödeme konusunda ısrar ettiklerini, ancak bu fenomenin sık olmadığına dikkat çekti. Nötr raporlar, doktorların bütçeden ayrılan sınırlı fonlarla ellerinden gelenin en iyisini yaptığında, hastanedeki standart durum hakkında bilgi verir.

şehir hastanesi doktorları

Pediyatri Bölümü

Çocuk kliniği kliniğe çıktıShodnenskaya hastanesinin birleşme ve 1973 yılında Shodnenskaya çocuk polikliniği. Çocuklar yüksek vasıflı doktorlar tarafından alınır ve çok yönlü yardım sağlamak için çaba gösterir.

Bu tür talimatların uzmanları resepsiyonu yönetir:

 • Pediatri.
 • Ameliyat.
 • Oftalmoloji.
 • Otolarengoloji.
 • Nöroloji.

Genç anne ve babalara yardım etmekBebek maması sağlanan bir mutfak. Tıbbi prosedürlerin ve rutin aşıların sağlanması özel olarak donatılmış odalarda gerçekleştirilmektedir. Pediatrik hizmet, şehir hastanesini de içine alan Skhodnya mikro-üssünün tüm küçük hastalarına hizmet vermektedir. Çocuk bölümü, tüm sağlık kurumunun en çok aranan birimlerinden biridir.

bölümün şehir hastanesi

Çocuk bölümü hakkında yorumlar

Shodnenskaya Hastanesi Pediatri BölümüTüm hastane personelinin duyarlılığı için olumlu yorumlar alındı. Bazı anneler, departmanda çocuk sağlığına önem veren, yüksek profesyonellikten sürekli olarak ikna olduklarından, sağlıklarını koruyan doktorların olduğunu bildirmektedir. Çalışanların çalıştığı manipülasyon departmanının hemşirelerine, çocukların stres ve acı yaşamaması için çok fazla söz söylendi.

Bazı küçük hastalara ihtiyaç vardıcerrahi departmanında tedavi, ancak hastanede sadece dar yönlendirilmiş cerrahi yardım var. Hastanenin oftalmolojik, kulak burun boğaz departmanlarında ameliyat edilen çocukların ebeveynleri, bölümlerin başkanlarına anlayış ve sempati duydukları için minnettar kalmıştır. Birçok doktor, hemşire, profesyonelliği sayesinde, çocuklar sağlığını iyileştirdi, hoş olmayan hastalıklardan ve sonuçlarından kurtuldu.

Olumsuz geri bildirim, kullanıcının adresinde kaldıhizmet, birçok anneler uzun bir annelik evinden bir özüt sonra kız kardeş ve doktor bekledi. Herkes kayıt ofisi hakkında şikayette bulunmakta ve hastaları doktor görmek için kayıt ettirmek için zayıf organize bir sistemden şikayetçi olmaktadır. Bazen doktorların kişisel para için tedavi için ilaç ve ilaç satın almak istedikleri yorumları vardır.

şehir hastanesi çocuk bölümü

adres

Shodnenskaya şehir hastanesi ve pediatrikİlçe Geçit (Khimki şehir.), Michurin Caddesi'nde bulunan şube, 31-A oluşturma. Resepsiyon saat 08: 00'de başlar ve saat 20: 00'de sona erer.

Firsanov polikliniği, Firsanovka mikro bölgesi (Khimki kasabası), Rechnaya caddesi, bina 6 adresinde yer almaktadır. Resepsiyon 08: 00-20: 00 saatleri arasında açıktır.

Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlarShodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar

Related news

 • Acun Ilıcalıdan Survivor 2019 paylaşımı
 • YANLARI SAÇ ÖRGÜ TURUNCU KADIN PATİĞİ AÇIKLAMALI
 • Bir bilgisayara bulaşmadan nasıl geçinirsiniz yoksa birçok virüs yok sayılır
 • FİNCAN PORSELEN KUPA NASIL BOYANIR
 • IMF Sözcüsü Gerry Rice

 • Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 40

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar


  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 34

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 47

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 35

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 66

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 91

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 23

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 53

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 16

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 41

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 11

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 95

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 87

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 68

  Shodnenskaya şehir hastanesi: adres ve yorumlar 89