Shkota Adası nasıl alınırım 2019

Shkota Adası nasıl alınırım 2019

Shkota Adası nasıl alınırım 3 05.02.2019, 15:07

Shkota Adası nasıl alınırım?

Shkot Büyük Körfez'de, Japonya Denizi'ndeki ada. Vladivostok'tan yirmi kilometre uzaklıktaki İmparatoriçe Eugenia'nın takımadalarında yer almaktadır. IçindePrimoryeDüşük gelgit sırasında sığabilecekleri en büyük ada. Shkota'nın tarihi ve coğrafi özelliklerigidecekbugünün makalesinde konuşma.

plaka adası

konum

Shkota Adası'na nasıl gidilir? Buraya ulaşmak için motorlu bir tekneye sahip olmak gerekli değildir. Düşük gelgit bu ada bir yarımadaya dönüşür. Vladivostok'tan yaklaşık. Rus otobüsleri düzenli olarak gidiyor. Öncelikle alışveriş merkezine gitmelisin zümrüt, Okeansky Prospekt, 16. adresinde yer alır. Daha sonra 59 numaralı otobüse binin ve yukarıdaki adaya araba sürün. Novy Djigit Körfezi'ne gitmeniz veyaHaluay.

Shkota Adası'na arabayla veya yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ikinci durumdazorunda olmakyolda bir buçuk saat geçirin (eğer Rus adasından gelirseniz). Rekreasyon merkezinde sörfharika bir ada sahip bir koyda yer alırKomik, bir endeks olacak. Üzerinde ve sen gitmelisin. Vladivostok'tan Shkot Island'a arabayla, düz bir çizgideki mesafenin sadece yirmi kilometre olmasına rağmen en az bir saat sürebilirsiniz.

Burada kalıcı bir nüfus yok. Yine de, turistler genellikle adayı ziyaret ediyor. Shkota, Vladivostok'un bir parçasıdır. alan 2.6 metrekaredir. km. Primorsky Krai'nin her sakinleri Vladivostok'tan Shkot Adası'na nasıl gidileceğini biliyor. Peki ya turistler?potansiyel müşterilerbu bölgelerde?

Adanın çoğu kaplıdıryaprak döken ormanlar. İşte, günde birkaç kez değişebilen muhteşem hava. Shkot'un doğu kesiminde taze kaynak var. Bunlar ilginç bir tarihe sahip çok güzel yerlerdir.

Shkota Adası'na yürüyerek nasıl gidilir? Yaz aylarında yapılabilir. Ancak Vladivostok'un birçok sakini kışın bir yürüyüş gezisine gitmeyi tercih ediyor. Rus adası ile Shkotu bir yürüyüş yolu ile bağlanır. Ancak son yıllarda önemli ölçüde değişti. Bugün bu Vladivostok rotasındantabakaArabada birçok üstesinden geldi. Yaz aylarında plaja araba durdurmak için daha iyidir. Sadece yüksek iniş ile araba sürmek kolay olacaktır.

ada adası nasıl gidilir

manzaraları

Buradaki turist altyapısı elbetteyoktur. Adada devlet tarafından korunan tarihi eserler yoktur. Ama belki de bu Shkota'nın güzelliği. Ada onuruna kurulduNikolai Yakovlevich Shkotbir savaş gemisinin kaptanıAmerika. Bugün birçok askeri tesis hayatta kalmıştır. Örneğin, topçu kasabasının kalıntıları. Veya Sahil bataryası # 904.

Vladivostok Adası Nasıl gidilir?

Adanın güney kıyısında

Shkota'nın bu kısmı bir tepede. Dik bankada muhteşem bir manzara açılır. Deniz yüzeyine kuş bakışı den bakabilirsiniz. Güney sahillerinden çok uzak olmayan, eski askeri kışlaların kalıntıları, turistler için en büyük çıkarlar. Burada birçok kaya var. Bu manzaraların sert güzelliği herkes tarafından takdir edilmeyecektir. Yine de, kasvetli zeminin hayranları, çok zenginler. Shkota adasına yapılacak gezinin çok popüler olması tesadüf değildir. Deniz hakkındaturistrota aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Adanın kuzey kesiminde neredeyse hiçbir yükseklik yoktur. İşte yamaçlar sığdır. Shkot'un kuzey kıyısına yakın bir eğlence merkezi sörf. Konuklar genellikle bu yerleri ziyaret eder.

Novy Djigit Koyu'ndan adanın güney sahiline yürüme mesafesinde.alacakyaklaşık iki buçuk saat. Yani, Shkoty objeleri üzerinde bir çalışma için bilegideceksadece yarım gün.

fener

Yüksek kayalardan vahşi ördekleri gözlemleyebilirsiniz.sıçramak. Güney kıyısında küçük bir mağara bile var. Adaya gittiğinizde, eski deniz fenerine gitmelisiniz. Bu Shkota'nın ana cazibesi.

Adada, her yerde büyümüş,eski siperler. Askeri altyapı kalıntıları bugüne kadar korunmuştur. Harap bir deniz feneri görmek için, küçük bir pelerin etek gerekir. Aşağıdaki fotoğrafta, bu simgesel yapı adası Shkoty'yi görebilirsiniz.

okul adası

Askeri stratejik nesne

Bir zamanlar ada, anaVladivostok. İşte Voroshilov bataryasıydı. Düşman saldırdığında, ezici bir darbe yapıldı. Bugün, sadece siperler ve askeri üssün kalıntıları adanın askeri geçmişinden söz ediyor. Bu yerlerdehakimsessizlik ve barış. Ancak, turistlerin sık sık ziyaretleri sonucunda, adadaki bazı alanlar oldukça kirlidir.

ada adası nasıl gidilir

"Surf"

Fr'nin güney-batı ucunun kıyısında küçük bir koyda bir üs var. Rusça. Uzun zamandır bu bölge kapatıldı. Sonuç olarak,dokunulmamışfaunaflora, en saf deniz suyu. Üssünde dinlen sörfuygun olacakEtkin yaz tatillerini tercih edenler. veana şeyBuradan, Shkota adasına çok yakın, sadece bilgilendirici değil, aynı zamanda yararlı olacak bir yürüyüş.

Tatilcilerin sunduğu hizmetler sörf birkaç bakımlı ev ve bir ahşapbanyosu. Burada bir tekne kiralayabilirsiniz, her zaman deniz ürünleri mevcuttur. Üssün topraklarında bir yaz kafe açıktır. Ve burada Primorsky Krai'deki en ilginç geziler için kayıt olabilirsiniz. Örneğin, Rus Shkot. Turun süresi altı saat Maliyeti 1300 ruble.

Tur grubunun bir parçası olarak Vladivostok'tan Shkota adasına yapılacak bir geziye çıkın. Bu durumda yolculukmal olacakKişi başına iki binden az ruble değil. Turistler Vladivostok setinden bir tekneye gidiyor. Altın Körfez Körfezi'ni, Doğu Boğazı Boğazı'nı, Körfez'i ziyaret edin. Rus ve sonunda, geldiğindetabaka. Deniz yolculuğu yedi saate kadar sürüyor.

Shkota Adası nasıl alınırım 2019

Shkota Adası nasıl alınırım 2019

Related news

 • Cuma günü reyting listesi nasıl şekillendi
 • Rusyadaki en iyi bira nedir Rusyadaki en iyi bira: derecelendirme
 • NPP Zaporozhskaya: 2014te radyasyon sızıntısı
 • KAYISI BİSKÜVİSİ Tarifi
 • Leopar Kurabiye

 • Shkota Adası nasıl alınırım 54

  Shkota Adası nasıl alınırım


  Shkota Adası nasıl alınırım 30

  Shkota Adası nasıl alınırım 28

  Shkota Adası nasıl alınırım 72

  Shkota Adası nasıl alınırım 46

  Shkota Adası nasıl alınırım 67

  Shkota Adası nasıl alınırım 90

  Shkota Adası nasıl alınırım 10

  Shkota Adası nasıl alınırım 35

  Shkota Adası nasıl alınırım 99

  Shkota Adası nasıl alınırım 61

  Shkota Adası nasıl alınırım 38

  Shkota Adası nasıl alınırım 52

  Shkota Adası nasıl alınırım 36

  Shkota Adası nasıl alınırım 99

  Shkota Adası nasıl alınırım 43