Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 53 08.02.2019, 14:47

Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz?

Bir mektup yazmanın geçmişi birden fazlaYüz yıl. Başta Asur, Mısır ve Pers generalleri arasında değiş tokuş edilen bilgi karakterleri vardı. Peygamberlerini teslim etti (şimdi, muhtemelen onları kuryeler diye adlandırırız). Antik Roma'da, Julius Caesar'ın hükümdarlığı döneminde, eyalet düzeyinde, yazışmaların yapılmasına yönelik türünün ilk örneği düzenlendi. Sürücülerin atlarını değiştirdikleri ve dinlendiği posta istasyonları organize edildi. Mektuplar sadece ordu değil, ayrıcalıklı bir hale geldi. Tacirler, patronlar, zengin vatandaşlar çeşitli mesajlar almaya başladı. Roma'nın düşüşüyle ​​postalar kayboldu ve mektuplar yine sadece bilgi taşıyıcıları oldu.

sevilen kişiye kendi kelimelerinde duygular hakkında bir mektup

Postanın tekrar canlandırılması

Yalnızca Ortaçağ'da postanın yeniden başlaması başladı. O zamanlar kültürün taşıyıcıları keşişlerdi. Kilise sürekli olarak yazışmaları sürdürdü ve dolaşan keşişler ilk postmen oldu ve sadece değil; rahiplerin mesajlarını taşıyan keşişler soyluların kalelerinde kalmaya ve konukseverliğe teşekkür ederek çeşitli mesajlar hazırlamaya yardım etti. Büyük ihtimalle, o zaman sevgi hakkında mektup yazma geleneği ortaya çıktı.

Zamanla harfler en erişilebilir hale geldi veEn sevdiğim iletişim biçimi. Dedikleri gibi, her şey akar, her şey değişir. Uygarlık gelişimiyle harfler konusundaki tutum da değişti. Birçok yazı tipi anlatılabilir, ancak en çok tartışılan ve hala sevgi ve hislerle ilgili harfler vardır. Sevgi dolu birçok öykü bugüne kadar yalnızca aşk mektubu ile sağ kurtuldu.

Sevgili oğlanlara duygular hakkında bir mektup

Edebiyatta Aşk Mektupları

Sevilen kişiye duygularla ilgili nasıl mektup yazacağına dair tüm tezler derlendi. Kendi sözleriyle, hazır şablonları tekrar yazmak daha kolay oldu.

On sekizinci ve on dokuzuncu yüzyıllarda yazım denetimiaşk mektupları bütün bir sanattı. Grandees, mesajlar oluşturmak için rahiplerin yardımına başvurdu, tutku nesnesinin sevgisini ayette anlatan şairlere çevirdi. Ve sadece bir erkek bir sevgi ilanı yazabilir, aynı zamanda bir kadının sevdiği kişiye duygular hakkında kısa bir mektup yazmış olabilir.

O zamanlardaki kızlar için, bu gibi harflerin hareketiAlexander Pushkin'in eseriydi. "Eugene Onegin" şiiri, birçok zihni heyecanlandırdı - düşünme konusunda bir devrimdi. Sevilen herkese, bu şiirden alıntılar anlatarak, kendi kelimeleri ile, duygular hakkında bir mektup göndererek aşık olan her kadın yazabilir.

Yirminci yüzyıldan itibaren, tüm kadın nüfusta aşk mektupları yazmaya başladı: Bu sevgi ve duygu itiraflarında artık kötü bir ton görmediler.

Sevgililere duygular hakkında kısa mektup

Askerlere destek

Savaş döneminde sevgi mektupları başladıBirçok asker destek ve destek vermektedir. Kız sevgilisine duygular hakkında bir mektup yazdı, kendi kelimeleri ile sevginin derinliğini iletmeye çalıştı. Böyle bir mektup her zaman kalbe yakın giyilirdi, sevilenlerin yazdığı çizgiyi sık sık alıp tekrar okuyordu. Beni soğuk ve soğukta ısıttılar.

Sevdiğiniz çocuğa duygular hakkında bir mektup yazınOnu, belki de barış zamanındaki bir kızı destekleyin. Orduya girdikten sonra, belki de, ilk defa kendisini evden uzakta bulduğu ve unutulduğunu hissettiğinde, ona bir aşk mesajı yardımcı olacaktır. O bilecek: sevilmiş ve bekliyor.

Günümüzde, birçokları hizmetleri kullanmadığındaposta ile sevdiklerinize kendi kelimelerinizle duygular hakkında bir mektup yazınız kolay oldu. Internet'te, birkaç uygun cümlecığı, cümlecikleri seçebilir, şiirleri toplayabilir, e-postayla gönderebileceğiniz biraz doğru ve hazır olabilir. Ancak yapmamak daha iyidir - bunlar cansız cümleler; duygularınızın derinliğini ifade etmeyeceklerdir. Postaya bir sevgi bildirimi aldıktan sonra hissedilebilir, etrafında taşınır, tekrar okunur - basılı değil, elle yazılmışsa, sizi uzun süre memnun edecektir.Related news

 • Nohutlu Ve Köfteli Patlıcan Tarifi
 • Ahmet Hakan: Akşener ile Kılıçdaroğlu, 6 maddede anlaştı
 • Şekeri Düşüren Yiyecekler
 • Kendi elleriyle paskalya kartları
 • Antep Fıstıklı Mozaik Pasta Tarifi
 • Okul öncesi bir kurumu inceleme eylemi lisanslama için temeldir

 • Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 65

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz


  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 32

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 65

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 72

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 53

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 90

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 13

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 52

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 5

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 98

  Sevdiklerinize kendi kelimelerinizde duygular hakkında nasıl mektup yazabilirsiniz 97