Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 2019

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 2019
10.05.2019

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 69

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor

Sev Yeter dizisinde İşita ve Raman arasında buzlar erimiştir. Bu durum herkesi mutlu etmiştir. Bayan Bhalla Ruhi nin bundan sonra Şagun’a gitmesini istemiyor. İşita buna itiraz ediyor. Şagun’un anne olduğunu ve çocuğunu görmeye hakkı olduğunu söylüyor. Bhalla nın kararı nettir. Bundan sonra Ruhi Şagun’u görmeye gitmeyecek. Raman annesine karşı gelmemesini ister. Bhalla gidince İşita Bayan Bhalla yı ikna edeceğini söyleyerek Raman’a meydan okuyor. Raman kabul ediyor.Sev Yeter 70. Bölüm 21 Eylül Cuma Özetibaşlıyor.

İşita Simmi ve Bay Bhalla ile işbirliğine giderek Bayan Bhalla ile konuşuyor. Bhalla yı ikna etmeyi başaran İşita Raman’ı görüyor ve meydan okumayı kazandığını söylüyor. Raman onu odasına götürüyor. Ona aldığı güzel kolyeyi veriyor. Ayrıca İşita nın kendisi için aldığı bilekliği takıyor. İşita çok mutlu oluyor. Ertesi gün Ashok ve Şagun arasında yapılacak olan yüzük takma işlevi gerçekleşecektir. Raman İşita için mavi bir elbise beğeniyor ancak bu elbise Şagun’un da hoşuna gidiyor. Şagun Raman’ı ikna ederek elbiseyi alıyor. İşita ise nikahta sari giyeceğini söyleyerek Raman’ı kızdırıyor. 

Nikah işlevi başladığında Raman İşita yı sari içinde görünce annem gelmiş diye dalga geçiyor. Mihika Mihir’in yakışıklı erkek moduna girmesiyle dalga geçerken bugün özgür olduğunu ve bir kızın telefonunu getirmesini istiyor. Mihir cazibedar bir erkeğin herşeyi yapabileceğini söylüyor. Mihir bir kızla flört ederken numarasını almayı başarıyor. Mihika ya gösterince Mihika sinirleniyor ve tuvalete gidiyor. Gazeteciler Ashok ve Şagun’un etrafında çekim yaparken bir gazeteci İşita nın sari için sade ve çok güzel gözüktüğünü ve Hint Kraliçesi olduğunu söyleyerek iltifatlarda bulunuyor. Şagun onu kıskanıyor. Sev Yeter 70. Bölüm 21 Eylül Cuma Özeti devam ediyor.

Mani elinde çiçeklerle geliyor. İşita yı görüyor. Sari içinde muhteşem göründüğünü söylüyor. Anlayacağınız Raman dışında herkes İşita dan etkilenmiştir. Mani Ashok’un yanına gidiyor ve etkileyici bir şekilde evlilik teklifinde bulunmasını istiyor. Ashok dizlerinin üzerine çöküyor ve kimse beni diz çöktüremez senden başka diyor ve evlenme teklifinde bulunuyor. İşita heyecandan Raman’ın elini sıkıca tutuyor. Şagun evet diyor. Raman İşita nın ellerini bırakıyor ve alkışlayacağını söylüyor. İşita Raman’ın elinde bir kutu görüyor. Raman aynısını Şagun’a hediye ettiğini söylüyor. Şagun Raman dan gelen hediyeyi görünce heyecanlanıyor. Ashok’a hava atarak Raman benim için mücevherler almıştır diyor. 

Şagun hediyeyi açınca içinden tencere çıkıyor. İşita düdüklü tencereyi görünce Şagun’a bunu mu hediye ettin diye gülüyor. Raman pahalı bir şey mi alacaktım diyor. Bundan sonra Şagun’un yemek yapmasını istiyor. Şagun ise mort olmanın huzursuzluğu ve Ashok’a rezil olmanın duygusuyla tencereyi fırlatıyor. Raman İşita dan gözlerini yummasını istiyor. İşita gözlerini açtığında Raman’ın kendisi için nikah yüzüğü aldığını görüyor. Formalite evliliklerinde Ruhi nin teneke yüzüğünü taktığını ancak bu sefer gerçek yüzük takarak yeniden hayat anlaşmalarını mühürlediğini söylüyor. Sev Yeter 70. Bölüm 21 Eylül Cuma Özeti sona erdi.

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 2019

Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 2019

Related news

 • Türkiye ile IMF arasında gizli çatışma mı var
 • Vampir botoksu
 • Bayram Tatlıları-Fıstıklı Baklava Tarifi
 • Evin eğik çatısı ne olmalıdır
 • Adriano Correia, Beşiktaş tarihine geçmek istiyor

 • Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 75

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor


  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 88

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 21

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 65

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 76

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 38

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 6

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 36

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 25

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 62

  Sev Yeter 70. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Raman İşita İle Nikah Tazeliyor 81