Ses yükseltici DLS MA41 2019

Ses yükseltici DLS MA41 2019

Ses yükseltici DLS MA41 81 04.02.2019, 13:58

Ses yükseltici DLS MA41

Sürücülerden genellikle böyle duyabilirsiniz.Soru: "Hangi ses yükselteci arabaya takmak daha iyi?" Bu makale, dört kanallı amplifikatör DLS MA41'e ayrılmıştır. Bu cihazlar, tanınmış bir İsveçli DLS şirketi tarafından üretilmektedir. Uzun süredir sürücülere ve profesyonel uzmanlara saygıyı kazandılar. Geçtiğimiz yıl, DLS MA41 amplifikatörlerinin en popüler serileri restyling gerçekleştirdi. Raflarda etkileyici tasarım ve mükemmel ses ile güncellenmiş cihazları görebilirsiniz.
dls ma41

DLS MA41 amplifikatörü,Herhangi bir modern otomobilin akustik sisteminin ses gücünü artırın. 4/2 Ohm'lık bir yük ile böyle bir cihaz, 4x75 / 125 watt verebilir. Ancak, anma gücünün büyük değerinin DLS MA41 amplifikatörünün tek avantajı olmadığını anlamak değerlidir. Bu hoparlör sisteminin en büyük avantajı yüksek ses kalitesi seviyesidir. Bu model AB sınıfının amplifikatörlerine aittir ve mükemmel kalitesini gösterir. Ve bu ifadenin kanıtı, 100 dB olan sinyal-gürültü oranı endeksinin yüksek bir değeri.

Anlaşılmalıdır ki, aracın içi - çokBu nedenle rahatsız edici bir akustik ortam, bu tür koşullarda ses sisteminin kurulumu ve doğru şekilde ayarlanması çok hassas bir konudur. Başararsanız, sonuç tüm beklentileri aşacaktır. Sonuçta, DLS MA41 amplifikatörleri, bas ("GrandBass") geliştirmek için tasarlanmış özel bir sistemin yanı sıra farklı türde filtreler (HF 50-5000Hz ve LF 15-5000Hz) ile donatılmıştır. DLS hoparlör sistemi, her bir kanal için frekansları ayrı ayrı ayrı ayrı tahsis edebilir. Örneğin, bir subwoofer'ın konuşma aralığını gevşetin ve hoparlörler için genişletin. Dahili amplifikatör geçişi, bireysel ayarların yanı sıra kullanıcı tercihlerini yansıtan çeşitli akustik deneyler için muazzam olasılıklar sağlar.

dls amplifikatör ma41

DLS MA41 amplifikatörünün durumu aşağıdakilerden oluşur:dekoratif bir kaplaması olmayan gümüşümlü bir alüminyum alaşımı. Şirketin logosu kırmızı emaye ile boyanmıştır. Kalın duvarlı plakalar elmas aletlerle öğütülür, güçlü bir gövde cihazın çıkış kaskadlarındaki aşırı ısıyı mükemmel şekilde ortadan kaldırır. Bununla birlikte, cihazın ana devre-teknik özellikleri ve çözümleri, anahtarlama, güç ve işlevselliği neredeyse değişmeden kaldı.

DLS amplifikatörleri çok kompaktKurulum sırasında sistemin daha fazla esnekliğini sağlayan tasarım. Hem araba koltuğunun hem de bagaj bölmesinin altına yerleştirilebilir. Kurulumun sadeliği yükseltici DLS MA41'in bir pozitif karakteristiğidir.

dls ma41 yorum

Bu cihazla ilgili sesli kullanıcılardan gelen geribildirimBu sistem son derece güvenilir bir elektronik devre aşırı yük koruması ve çıkış kısa devre kanal, kullanışlı ve pratik bir uzaktan kumanda, hem de ek bağlantı tek tek kontrol kablolar olmadan yüksek girişindeki bir sinyal ile açık veya kapalı uzaktan otomatik şalterin ilginç gerçekleşmesini sahip olduğunu belirtmektedir.

Ses yükseltici DLS MA41 2019

Ses yükseltici DLS MA41 2019

Related news

 • Muhallebili Güllaç Tarifi
 • Rüyada Kuş Yuvası Görmek Ve Bozmak Ne Demek
 • Rüyada Deniz Kızı ile Konuştuğunu Görmek Neye Çıkar
 • Kremalı pastahane poğaçası tarifi
 • Zam geldiğinde oyunların fiyatları nasıl olacak
 • Deniz Manzaralı Ev Dekorasyonları

 • Ses yükseltici DLS MA41 66

  Ses yükseltici DLS MA41


  Ses yükseltici DLS MA41 12

  Ses yükseltici DLS MA41 52

  Ses yükseltici DLS MA41 94

  Ses yükseltici DLS MA41 66

  Ses yükseltici DLS MA41 36

  Ses yükseltici DLS MA41 30

  Ses yükseltici DLS MA41 35

  Ses yükseltici DLS MA41 89

  Ses yükseltici DLS MA41 97

  Ses yükseltici DLS MA41 18

  Ses yükseltici DLS MA41 76