Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludurServikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur


Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 4 20.02.2019, 11:42

Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur.

Kadın vücudunun özelliklerinden biriBir doktor tarafından görsel muayene için üreme sistemi organlarının erişilemezliği. Spesifik lokasyonları sıklıkla kadınlarda üreme organları hastalıklarının zamansız, hatta çok geç tespit edilmesinin nedenidir. Serviks ile tamamen farklı. Her zamanki araştırmada jinekolog, mukoza yüzeyinde meydana gelen değişiklikleri ve sonuç olarak, tüm neoplazmları mukus üzerinde fark edebilecek ve onkolojik hastalıklarda gelişme veya tırmanma şansını önleyecek yetenekli doktor jinekoloğuna gözlemleyebilir.

En sık tespit edilenlerden biriMuayeneler hastalık servikal erozyon. erozyon tanımlanması ayrıntılı bir tıbbi muayene nedeni olmalıdır. aslında iyi huylu tümörlerin doğada olan bu, erozyon dejenere eğilimindedir ve bir süre sonra, rahim ağzı kanseri, bir nedeni olabilir. hastalık için Tedaviler çeşitli vardır ama bunların en etkili şimdi cryodestruction servikal erozyon olarak kabul edilir.

Ayakta tedavi görenKadınlara göre kriyo-yıkım, lokal anestezi için bile, herhangi bir araç gerektirmeyen tamamen ağrısız bir işlemdir. Yüzeyin soğuması sürecinin sinir uçlarının ve dokuların duyarlılığının zayıflamasına neden olduğu, damarlarda spastik bir etkiye sahip olduğu ve kanama oluşumunu önlediği düşünülmektedir. Bu prosedürün tüm avantajları değildir, servikal erozyonun kriyo-enfeksiyonu hastalığı doğrudan etkileme fırsatı verir, yakın dokular yaralanmaz veya zarar görmez.

Ayakta bir ayaktan yürütülür, işgalkelimenin tam anlamıyla birkaç dakikalık bir operasyon, bir kadının derhal tam bir hayata dönmesine izin verir. Soğutulmuş nitrojen ile erozyon kaynağının tedavisinin bir sonucu olarak, rahim dokularında ödem gelişir. Ayrıca, kadınlar bazen serviks kriyodestruction sonra taburculuktan şikayetçi. Bu fenomen - vücudun doğal bir savunması, taburculuk hakkında endişelenmeye değmez. Kuru erik erozyonunun iyileşmesi ay boyunca, bazen biraz daha uzun süre oluşur. Operasyon süresi doktor ile tartışılmalıdır - genellikle adet döngüsünün ilk evresini seçmek için tavsiye edilir, yaklaşık 7-10 gün.

Operasyon önce kapsamlı bir inceleme ile yapılır.jinekolog, kolposkopi. Ayrıca vajina ve serviksden yayma çalışmaları da gerekli olacaktır. Bir enfeksiyon veya patojenik mikrofloranın varlığını tanımlamak ve bir ön tedavi terapisi üretmek için operasyondan önce çok önemlidir.

Erozyonun zamanında cryodestructionÇoğu zaman serviks dokularda tam bir restorasyona yol açar ve hiç bir iz bırakmaz. Çok önemli bir nokta - operasyon fallop tüplerinin elastisite bir bozulmaya yol açmaz, kadının gebe olursa özellikle önemlidir. Cryodestruction servikal erozyon sonradan doğum sırasında rahim açılmasıyla komplikasyonlara neden olabilir. Bu tür erozyon tedavisi tüm nulliparous kadınlara gösterilmiştir.

Aslında, servikal erozyonun kriyodestrasyonubazı kontraendikasyonlara sahip olan bir operatif girişimdir: üreme organlarının akut enflamatuar süreçlerinin varlığı, endometriyoz, üçüncü dereceden displazinin saptanması - bu gibi durumlarda servikal erozyonun kriyo-önlenmesi gerçekleştirilmez. Kadının prosedür hakkındaki yorumları genellikle olumludur. Özellikle tedaviden sonra gebe kalmayı ve güvenli bir şekilde güzel çocuk doğurmayı başarmış olanlara cevap verdi.

Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludurServikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur

Related news

 • Cara Deleving Makyajı Nasıl Yapılır
 • Ham petrolden damıtma yoluyla elde edilen bileşenler nelerdir
 • Merkez Haberleri: Muşta, çığ düşünce mahsur kalan 11 kişi kurtarıldı
 • AB: OHALin kaldırılması memnun edici bir adım
 • Amigurumi Yavru Köpek Yapılışı
 • Kışın dinlenmek için nereye gidebilirim Sıcak, renkli ve konforlu nerede

 • Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 73

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur


  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 19

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 28

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 4

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 9

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 13

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 69

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 84

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 19

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 16

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 48

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 88

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 94

  Servikal erozyonun kriyo-üretilmesi, yaygın bir hastalığı tedavi etmenin etkili bir yoludur 90