Sergio Pizzorno: Biyografi 2019

Sergio Pizzorno: Biyografi 2019
14.10.2019

Sergio Pizzorno: Biyografi 37

Sergio Pizzorno: Biyografi

İngiltere, birçok yetenekli sanatçının ve müzisyenin doğduğu yerdir. Sergio Pizzorno, fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz, bunlardan biri. Ve bu yazı da tartışılacağı gibi.

Sergio Pizzorno

doğum

Sergio Pizzorno 15 Aralık'ta doğdu. Ülkenin aşırı güney batısında yer almaktadır Newton Abbot denilen kasabasında, İngiltere'de 1980 yılında oldu ve Devon ilçesinde tarafından yargılanması. Babası İtalyan, dolayısıyla Sergio da İtalyan ismini ve soyadını taşır. Anne ise yerli bir İngiliz kadındı. Başlangıçta, adam futboldan çok hoşlanırdı ve parlak bir kariyere umut veren spor dalında iyi sonuç aldı. Ancak, zaman geçtikçe, genç Sergio gittikçe müzikle doldu.

Sergio Pizzorno'nun karısı

Müzisyen olma dönemi

Saat geldi ve Sergio Pizzorno olmadan fark ettiYaşadığı müzik. Ardından odasına bir ses kayıt istasyonuna benzer bir şey inşa etti ve parçaları kendi başlarına besteledi ve kaydetmeye başladı. Favori işini takip ederek, Sergio bir kez yeni fikirler bulma şansındayken "Oasis" adlı bir grupla karşılaştı. Genç adamın hayat yolunun seçiminde son noktayı koyan bu toplantıydı. O zamandan beri, sadece müzikal bir kariyer hayal etti ve sahneye aşıktı. On beşinci doğum gününde bir süre sonra Sergio, ailesinin hayatında ilk gitarı hediye edildi. Okul yıllarında Sergio, aynı zamanda müzikten hoşlanan Chris Edwards adında biriyle arkadaş oldu. Okuldan mezun olduktan ve üniversiteye kaydolduktan sonra gençler Syracuse adlı bir grubu bir araya getirdi. Chris bir basçı yerine geçti. Ek olarak, ekip iki tane daha çocuğa katıldı: Thomas Meigan ve Christopher Carloff. Sonuncusu Charles Manson'un çetesi hakkında bir kitap okuduğunda, grubun adını "Casabian" olarak değiştirmeyi önerdi. Linda Kokasabian kitabın arsa çetesinin sürücünün bir rol oynamıştır - Bu hikayenin kahramanlarından birinin adı idi. Teklif, çocuklar tarafından desteklendi ve yeni grup çalışmaları başladı. Yakında popüler oldu.

Grubun diskografisi

2004'te "Casabian" aynı adı verdiilk albüm. Rus çevirmek için gerekli değildir fantezi adıyla bandın üçüncü albümünün ışığı gördü, ikinci yoğun iki yıllık çalışma izledi ve 2009 yılında dahi üç yıl sonra "Empire denirdi: .. Batı Ryder Pauper Lunatic Asylum albüm» Bu arada, o müzik ödülü Mercury Ödülü'ne aday gösterildi, ancak onu alamadım. ama açılış sicili Yangın listelerinde birinci oldu ve iki hafta boyunca bu konumda kaldı. Sonuç olarak, tek İngiliz Fonogram Endüstrisi altın onaylanmıştır. 2019- 2011 yılı x grup «Velociraptor!». Bugünün beşinci albümü için Last yeni albümde çalışmaktadır, çok veciz başlığı 14:13 altında 2014 yılında ışıkta serbest bırakıldı.

Sergio Pizzorno ve emi

Müzisyenin popülerliği ve moda dünyasıyla işbirliği

Sergio Pizzorno, "Oasis" grubunun,Bu, İngiliz rock 'n' roll'un neredeyse layık temsilcisi. Dikkati hak eden çizginin tek devamı, Arctic Monkeys ekibini ve tabii ki yerli Kasabian'ı düşünüyor. Sergio Pizzorno'nun moda dünyasında oldukça önemli bir figür olduğu da biliniyor. o birlikte müzik sahnesine yoldaşları ile, dünyaca ünlü marka Prada ve prestijli İngiliz mankenlik ajansı Modelleri ek olarak 1. ile yaptığı bilinen kişiler, o ticari bir etiket Burberry rol aldı. Moda evi Armani'nin yüzü olmak için bile bir teklif aldı.

Bir müzisyenin kişisel yaşamı

Sergio'ya en yakın kişininPizzorno eşidir. Ve adı müzisyen Emmy'nin kocası. 2019'da Sergio Pizzorno ve Amy ebeveyn oldu. Parite çift tarafından Ennio Silva Pizzorno olarak seçildi. Oğlanın beklenen tarihe göre biraz daha erken doğduğu biliniyor ve bu nedenle Sergio karısına ancak Avustralya turundan dönerek başardı. Şimdilik, müzisyen nadiren evde - turne hayatı etkiliyor. Aralarındaki kalıcı sürüşler, konser ve provalar hemen hemen her zaman ondan uzaklaşıyor.

Sergio Pizzorno fotoğrafı

Müzisyen hakkında ilginç gerçekler

Sergio'nun hayranları, müzisyeninonun tercih ettiği iki ana gitar. Onların ilk ve en çok sevdiği, Rickenbacker 481'in kırmızı rengidir. İkinci, daha az sıklıkla kullandığı, aynı parlak kırmızı renkteki Fender Koronası.

Sergio Pizzorno: Biyografi 2019

Sergio Pizzorno: Biyografi 2019

Related news

 • Simetri yasalarına göre güzel bir kız nasıl çizilir
 • Cevizli Örgü Tatlı Tarifi
 • Bikini – Mayo Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
 • Suç türleri: özellikler, türleri
 • Midye Pilaki

 • Sergio Pizzorno: Biyografi 3

  Sergio Pizzorno: Biyografi


  Sergio Pizzorno: Biyografi 47

  Sergio Pizzorno: Biyografi 11

  Sergio Pizzorno: Biyografi 70

  Sergio Pizzorno: Biyografi 30

  Sergio Pizzorno: Biyografi 50

  Sergio Pizzorno: Biyografi 5

  Sergio Pizzorno: Biyografi 68

  Sergio Pizzorno: Biyografi 85

  Sergio Pizzorno: Biyografi 73

  Sergio Pizzorno: Biyografi 44

  Sergio Pizzorno: Biyografi 12