Sarımsak için reçete 2019

Sarımsak için reçete 2019 Sarımsak için reçete

Sarımsak için reçete.

Birçok için sarımsak hazırlanması için reçete - en yüksekmatematiği. Sonuçta, bu insanlar ne olduğunu bile bilmiyorlar. Tatlı kiraz ilk bahar yeşillikleri anlamına gelir. Sapları ve yaprakları yemek için kullanılır. Ve her ikisi de yabani sarımsakları tuzlayabilir, marine edebilir, ekşiniz ve çiğ yiyebilirsiniz. Bu yeşilliklerin kokusu ve tadı, tanıdık sarımsak gibidir. Sarımsak hazırlanması - basit bir süreç, çorbalar, salatalar, salata sosu için eklenir ve hatta turta için bir dolgu olarak kullanılır.

Cheresha halk hekimliğinde kullanılıröksürük, romatizma, ateroskleroz, ateş ve tiroid hastalıkları için ilaçlar. Bu yeşilde, limon veya portakaldan 10 kat daha fazla vitamin. Ayrıca bitki antibiyotikleri fitokitler ve folik asit içerir. Kolesterolü mükemmel bir şekilde mükemmelleştirir, kan basıncını düşürür ve sindirimi artırır. Tuzlu ve turşu yabani sarımsak, et yemekleri için iyi bir baharattır.

İşte salata şeklinde sarımsak yapmak için bir reçete: bir demet yabani sarımsak, iki patates, bir yumurta, iki yemek kaşığı bitkisel yağ ve biberle tuz alın. Patatesler üniformalarda haşlanmış olmalı ve yumurta - kaynatılmış olmalıdır. Kirazları yıkayın, bir kağıt havlu ile ıslatın ve ince ince kesilmiş. Şimdi tüm malzemeleri, karabiber ve tuzu karıştırın, mevsim yağlayın. Çok lezzetli ve sağlıklı bir salata çıktı.

Kuru sucuk ile sarımsak yapmak için reçete veBir yumurta sizi kayıtsız bırakmayacak. 500 gram sarımsak, 200 gram kuru sosis, 3 yumurta ve 50 gram eritilmiş tereyağa ihtiyacınız olacaktır. Sosisleri küçük parçalar halinde doğrayın, eritilmiş tereyağında kızartın, sonra da sarımsakları ekleyip kızarıncaya kadar kızartın. Yumurtalar çalkalanmalı ve kızartma tavasının içerisine dökülmeli, 5 dakika daha kızartılmalıdır.

Tatlı kirazlar etle yenebilir. İşte lezzetli bir tarif: 150 gram domuz eti, 500 gram sarımsak, 50 gram bitkisel yağ, tuz ve kırmızı biber alın. Domuz, yabani vişne gibi, saman şeritleri içine, yıkandıktan ve bir havlu ile kuruduktan sonra kesilmelidir. Tavada bitkisel yağı ısıtmanız, eti buraya koymanız, karabiberleyip tuzlamanız gerekir. Domuzun beyaz olduğu anda, ona yabani sarımsak ekleyebilirsin. Bir dakika sonra gaz kapatılabilir. Bu domuz eti, haşlanmış ya da taze sebze garnitürüyle servis edilir.

Ve burada sarımsak yapmak için başka bir reçetesalata bileşimi. Bir paket yabani sarımsak, yeşil soğan ve dereotu, üç orta salatalık, iki kereviz lahanası, üç yumurta, bitkisel yağ ve tuz gerekir. Tatlı kiraz iyice yıkanır, ardından kökleri kesmek için gerekli olan bir yay bulunur. Şimdi kereviz ve dereotu durulayın. Bütün yeşillikler ince doğranmış olmalıdır. Yıkanmış salatalık ince dilimlere ve sert kaynatılmış yumurtalara kesilir - küçük küpler halinde. Tüm malzemeler karıştırılmalı ve bitkisel yağ ile terbiye edilmelidir. Pansumanda daha fazla sirke ve limon suyu ekleyebilirsin.

Yabani sarımsak hazırlığından ve ilk yemeklerden. İşte yeşillikleri eklenmesiyle lezzetli krem ​​çorbası tarifi. patates yumrusu dört porsiyon hazırlanması için bir, iki karnabahar, sarımsak kiriş sebze suyu 750 mililitre, zeytin yağı, 100 mi, rendelenmiş peynir ve ceviz dört kaşığı, krem, yarı bakla kırmızı biber 150 mililitre, karabiber tuzu alır. Kohlrabi ve patates, kuru, yıkama ve küçük küpler halinde kesmek gerekir. Temiz Bow küpler halinde kesilmiş ve zeytinyağı bir çorba kaşığı üzerine kızartın. Dilimlenmiş sebzeleri ekleyin ve suyu dökün. Bütün bunlar söndürülmeli, bir kapakla kapatılmalıdır, yaklaşık 15 dakika. Kuru, yıkayın ve yabani sarımsak doğrayın, blender yardımıyla bunun dışında püre yapın, fındık ve peynir ekleyin. Tohumsuz tatlı biber, küçük küpler halinde kesilir. krem dökün ve bir taşım kaynatın, püre geri kalanından sebze çorbası yarısını dökün sebze geri veriyor. Bu tarif, ev halkı tarafından beğenilecektir.

Sarımsak için reçete 2019

Sarımsak için reçete 2019

Related news

 • Ev Yapımı Yoğurt Tarifi
 • Bu ne anlama geliyor Bir rüyada bir ayı gördüm: yorumlama
 • Krep için tava: seçim zorluğu
 • Gardırop detoksu nedir, nasıl yapılır
 • Protein Gut Yapar mı

 • Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete


  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete

  Sarımsak için reçete