Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 2019

Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 2019
19.07.2019

Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 33

Sanal harita "Tinkoff": fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi

Yani, bugün sanal olarak ilgileneceğizTinkoff haritası. Bu, Rusya'daki tüm bankaların övünebileceği tamamen yeni bir olasılık. Herhangi bir sorun olmadan ödeme yapmanıza yardımcı olacaktır. Tek ihtiyacınız olan bir sanal kart. Ve daha fazlası değil. Banka Tinkoff'un birçok müşterisinin kullanmayı denediği çok uygun bir fırsat. Ama ne veriyor? Nasıl böyle bir şey elde edilir? Bu fırsatı kullanan müşterilerin izlenimi nedir?

sanal harita tinkoff

tanım

Sanal bankacılık nedirkart "Tinkoff"? Bu mesele, örgütün önerisiyle ilgilenenler için önemlidir. Neyle uğraşacağınızı anlamak her zaman önemlidir. Bu sanal kart en yaygın banka plastiğidir. Sadece sanal modda. Bunun Tinkoff Bank'tan tüm gereklilikler ve verilerle sadece sanal formatta bir banka kartı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanmak için sadece mobil internete bağlanmanız gerekir.

Pek çoğu için anlaşılmaz olan tek şey: alımlar için bir ödeme olduğu gibi. Sanal kart "Tinkoff" (nominal, hepsi böyle), ters tarafa sahip değildir. Mağazadaki bilgilerin okunmasını kolaylaştıran daha hassas bağlantılar. Öyleyse nasıl ödeme yapılır? Bu süreç göründüğü kadar zor değil. Sonuçta, malları ödemek için yeni teknolojiler kullanılmaktadır.

Temassız ödeme

Sanal kart kullanmayı düşünmek"Tinkoff"? Önce sipariş etmeli ve sonra etkinleştirmelisin. Ama daha sonra bu konuda daha fazlası. Çoğu zaman, müşteriler satın almalar için ödemenin nasıl yapıldığıyla ilgilenir. Sonuçta, bu sanal plastikte bilgi okumak için hiç kişi yok.

Aslında, bu hiç de gerekli değildir. Sonuçta, bu kart NFC teknolojileri için temassız bir hesaplama sağlar. Lütfen unutmayın - bu süreç şimdiye kadar sadece Rusya'daki test modunda başlatılmıştır. Bu kart için en iyi müşteri geri bildirimi almaz. Belirli bir mağazada ödeme yapamayacağınız yüksek bir olasılık var.

sanal harita tinkoff mobil

Bunu kullanmak zor değil. Verilerin okunabilmesi için, cep telefonuna "Tinkoff" sanal kartının önceden açılacağı cep telefonu ile dokunulması gerekmektedir. Daha fazla bir şey yok. Ödeme çek üzerindeki kişisel imzanız ile teyit edilir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler için ödeme

Müşterilerine ne gibi fırsatlar sunuyor?Sanal kart ile "Tinkoff"? Birçoğu var. Müşteriler, ilk önce bu "plastik" in ne kadar kolay ve pratik olduğunu bulmaya çalışırlar. Yapabileceğiniz ilk şey sadece birkaç tıklamayla internette alışveriş yapmaktır. Bu veya hemen hemen her çevrimiçi mağazada kolayca ödeme yapabilirsiniz. Sadece kart numaranıza ve son kullanma tarihine ihtiyaç duyacaktır. Daha doğrusu, işin bitiş tarihi. Bu, ürünün sunduğu ilk fırsattır. Kullanıcılar bundan memnun. Aslında, sanal kart "Tinkoff" ile her yerde alımlar için ödeme yapabilirsiniz: gerçek hayatta ve internette.

sanal kart tinkoff kişisel

Gerçek alışveriş

Bu olasılığın ana amacıBanka Tinkoff - NFC teknolojisini kullanarak yaptığınız tüm satın almaların ödemesidir. Şu anda sadece test ediliyor. Yani, sanal kart "Tinkoff" normal bir borç "plastik" olarak kullanılabilir, ancak kendi özellikleri ile. Özel bir amacı yok. Sanal dünyada bir kart yaratılmış olmasına rağmen, gerçek dünyada oldukça başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Satın almalar için bu ödeme yönteminin dezavantajlarıOrada. Örneğin, NFC teknolojisi henüz tüm satış noktalarında mevcut değildir. Dolayısıyla, bu tür bir kartın sadece belirli yerlerde ödenmesi gerekmektedir. Kurumda PayPass tarafından girişte veya ödeme terminalinde temassız bir ödeme sistemi olup olmadığını öğrenin. Bu sanal kart için "Tinkoff" en iyi değerlendirmeleri almaz. Ancak, şu ana kadar teknolojinin sadece test modunda çalıştığını unutmayın. Zaman içinde, her yerde temassız bir şekilde ödeme yapmak mümkün olacak. Bu arada, bazı rahatsızlıklara katlanmak zorundayız.

Hesap yenileme

Sanal kart "Tinkoff" (banka) sağlar"Plastik" in sahip olduğu mali kaynaklarla herhangi bir eylemde bulunma problemi yaşamadan. Satın almalar için ödeme tek hedef değildir. Buna ek olarak, bir arkadaşının hesabına para transfer etme, yoldaşlardan borç sorma ve hesapların dengesini yenilemek için sosyal ağlarda hakkınız var.

sanal kart tinkoff mobil cüzdan

Bütün bunlar, bilindik gerçeklerin oldukça sıradan fonksiyonlarıbanka kartı Krediler talep edilemez ve sosyal ağlarda, ikmal karmaşık bir şekilde yapılır. Ve bu tür görevlerin uygulanması için, sanal kart "Tinkoff", son derece basit ve hızlı bir eylemler algoritması sağlar.

Örneğin, birisinin hesabını yenilemek içinTelefon numarasını, alıcının sahip olduğu sayfanın adresini veya e-postasını öğrenin. Zor bir şey yok. İşlev için bir istekte bulunun, gerekli verileri girin ve bekleyin. Yakında, sanal hesaptan fonları yazacak, arkadaşınıza geçecekler. Çok uygun! Şimdi transfer alıcılarının banka detaylarını bilmek gerekli değil! Para transfer etmek istediğiniz kişinin sosyal ağlarında, e-postalarında ve cep telefonlarında sayfalar hakkında bilgi sahibi olmak yeterlidir!

Kamu hizmetlerinin ödenmesi

Bir kart olan başka bir olasılık"Tinkoff", konut ve toplumsal hizmetlerin ödenmesidir. Şimdi, gerçek bir bankacılık "plastik" olmadan internet üzerinden, ışık, su, gaz, internet ve benzeri için ödeme ve makbuz ödemek için her türlü hakkınız var. Şimdiye kadar, böyle bir girişim çok sık kullanılan sanal kart "Tinkoff" değildir. Şu anda, bu tür deneyler genellikle müşteriler tarafından tutulmamaktadır.

Çok daha sık ödenen maaş faturaları normaldirbanka plastiği. Ancak, banka "Tinkoff" tarafından sunulan sanal fırsatları zaten denediler, memnun. İnternet üzerinden yapılan tüm ödemeler, şikayet yok. Herhangi bir korku olmadan sanal kart "Tinkoff" kullanabilirsiniz. Ödemeler alıcıya ulaşacaktır. Panik için bir sebep yok.

Elektronik cüzdanlarla etkileşim

Bir başka hoş ve zevkli an iseBu kart herhangi bir sanal cüzdanına kolayca bağlanabilir. Örneğin, "WebMoney" ya da "Yandex.Money" servisine. Burada çok işlevli bir sanal kart "Tinkoff". Ayrıca herhangi bir sorun yaşamadan PayPal'a da bağlayabilirsiniz.

sanal banka kartı tinkoff

Bu süreç nasıl gidiyor? Kullanıcılar genellikle sadeliğine hayran kalırlar. Verileri karttan (numara, adınız, geçerlilik) bankadaki "plastik" bankanın elektronik çantasına yapıştırmak için girmeniz yeterlidir ve işlemi onaylayın. Artık "Tinkoff" kartınız ile elektronik ödeme sisteminiz arasında işlem yapabilirsiniz. Bu kolay ve basit. Müşteriler işlerinden memnunlar.

Mobil Cüzdan

Bankadan sanal kart nasıl alınır?"Tinkoff"? Bunu yapmak için, bu kuruluştan çevrimiçi bir cüzdan oluşturmanız gerekir. Daha sonra "plastik" yapışır hesabın bir tür olarak görev yapacak. Bu yüzden bazen adı "sanal kart" Tinkoff "Mobil bulabilirsiniz var. Eğer çalışmaz elektronik cüzdan olmadan Sonuçta». Ilk şey onun adını kayıt olması Yani. Bunun için, Tinkoff Mobil hizmetin resmi web sitesine gidin ve ardından uygun kayıt alanına yazın cep telefonu. üzerinde kendiniz, talepte bulunan sistem hakkında şu verileri doldurun. cüzdanını etkinleştirmek için bir ileti alırsınız ve daha sonra eylemi teyit edecektir. Şimdi vposled gerektirecektir mobil cüzdan var Doğal sonucu.

Sırada ne var? Şimdi sadece kullanıcıların olumlu görüşlerini kazanan sonraki süreç tarafından beklemektesiniz. "Tinkoff" kartının (sanal) kaydı sadece birkaç dokunuşla gerçekleşir. Kendinize bir mobil cüzdan aldıktan sonra, bankadan kart çıkartma teklifi almak zorunda kalacaksınız. Orada Tinkoff Mobile'ı bulun ve tasarıma devam edin. "Banka kartınızın üzerindeki isim" alanını doldurun ve "Sorgu gönder" i tıklayın. Sadece birkaç dakika bekliyorum - ve kart bırakıldı. Sadece gelecekteki kullanım için etkinleştirmek için kalır.

Kart aktivasyonunda

Ama bu nasıl yapılabilir? Etkinleştirme için sanal kart "Tinkoff" yorumları karışık. Bazıları bu süreci yürütmenin çok uygun olduğunu söylüyor, diğerleri ise bunun tersini söylüyor. Her halükarda, fikri uygulamak gereklidir. Aksi takdirde, Tinkoff Mobile kartını satın alımlar için temassız ödeme için kullanamazsınız.

sanal harita tinkoff nasıl kullanılır

Aktivasyon, hesabın yenilenmesi ile gerçekleşir. Burada herhangi bir banka kartı olmayanlar için problemler başlıyor. Sonuçta, hesabınızı bu durumda bir ödeme terminali aracılığıyla doldurmanız gerekir. Hepsi evin dışındadır. Çok uygun değil. Ancak herhangi bir bankanın kartınız varsa, bundan yeniden ikmal yapabilirsiniz. İnternette sanal "plastik" sayısını çevirmek oldukça kolaydır. İlk para alındığı anda Tinkoff Mobile'ı (kart) herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz! Bu ürün için geri bildirim olumludur. Aktivasyonun basitliği müşterileri çok memnun ediyor.

Karttan kurtulmak

Tinkoff Mobile'ı sevmedin mi? Sonra ondan kurtulabilirsiniz. Ama Tinkoff sanal kartını nasıl silebilirim? Bunu yapmak çok kolay değil. Sonuçta, başlangıçta mobil cüzdanınıza bir sanal kart eklenir. Ve bunu kaldırmak için bankanın çalışanları bunu yapamaz. Biraz farklı davranmanız gerektiği ortaya çıkıyor. "Tinkoff" sanal kartını reddetmek için mobil cüzdanı bu bankadan kaldırmanız gerekiyor. Başka bir şekilde, sanal "plastik" reddetmek işe yaramaz. Şu anda bu, müşterileri büyük ölçüde rahatsız eden sistem tarafından sağlanmamaktadır. Kartın süresi dolana kadar bekleyebilir ve sonra tekrar bırakamazsınız. Çok hızlı değil, mevcut seçenek.

Tinkoff Mobile'ı kaldırmak yalnızcaHesabınızda sıfır bakiyeniz nasıl olacak? İlk önce mobil bankada ve kartta bulunan her şeyi harcamanız gerekecektir. Ya da para transfer etmek için bir yer. "Tinkoff Mobile" üzerindeki denge sıfır olduğunda, sistem ayarlarına gidin ve "Reset" öğesini orada bulun. Olacak ya kelimeler "kartı çıkarın" veya "Cüzdan Sil". Uygun işleve tıklayın, ardından işlem için onay kodunu girin. Bitti!

tuzaklar

Sanal kart "Tinkoff. Mobil cüzdan »özelliklerinin bir numarası vardır. Onlar için bu hizmet çok iyi müşteri geri bildirimi almaz. Temassız teknolojinin test modunda çalışan yeni bir özellik olduğu zaten söylenmiştir. Yani, hala dezavantajları var. İlk ve en önemli dezavantaj, tüm mağazaların bu kartla ödeme yapamamasıdır. Sadece bazı organizasyonlarda şimdi NFC-hesaplama sağlanmıştır. Çok uygun değil.

sanal harita tinkoff yorumlar

Ayrıca eksikler tespit edilebilir kiÇıkarma zamanı bazı sorunlara neden olabilir. Şimdiye kadar, mobil cüzdandan vazgeçmeden sanal karttan "Tinkoff" kurtulmak işe yaramıyor. Bu çok sorunlu. Bu hizalama müşterileri hayal kırıklığına uğratır. Yine de tüm akıllı telefonlarda değil, yalnızca NFC desteği olanlarda bir sanal kart kullanabilirsiniz. Tinkoff Bank'ın faaliyet gösterdiği işletim sistemleri: Android ve Windows Phone. IOS ile telefonlara destek sunulması planlanmaktadır.

Ama aksi halde kart çok iyi. Her zamanki Tinkoff banka kartının tüm özelliklerini kullanmanıza izin verir, içerik ve yeniden ödeme için ödeme gerektirmez. 40 000 ruble kadar işlem yaparsanız, komisyon alınmayacaksınız. Bazı artılar! Bir Tinkoff sanal kart açmak zorunda mıyım? PayPass desteğiyle bir mağaza bulmaktan korkmuyorsanız, bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 2019

Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Zebra Kek
 • İştah Kesen Çay
 • Yabancı Damat 106. Bölüm Final izle
 • Mide İltihabı Tedavi Edilmezse Ne Olur Nelere Yol Açar Kanser Yaparmı
 • Maduro askerlerle birlikte koştu

 • Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 23

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi


  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 43

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 58

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 19

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 39

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 34

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 2

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 74

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 73

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 99

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 86

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 62

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 26

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 68

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 39

  Sanal harita Tinkoff: fırsatların ve incelemelerin gözden geçirilmesi 92