Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 2019

Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 2019
17.08.2019

Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 56

"Sampa" da bal nasıl gösterilir. harita: talimat

Her yıl oyunların gelişmesine rağmenbüyüdükçe ve iyi sonuçlar verir, tesadüfen tüm yeni ve inanılmaz projeleri yaratır, pek çok taraftar efsanevi oyunlarına sadık kalır. Örneğin, bu oyun GTA: San Andrea's, zaten birkaç bin farklı mods var. Ancak hepsinin arasında ve popülerlik oranlarının yükselmeye başladığı çok merak uyandırıcı bir değişiklik var. "Samp" olarak bilinir ve dünyaca ünlü sanal efsaneye dayanan tamamen yeni bir oyun. Bu yazıda bu modun neyi temsil ettiğini ve "Sampa" da balın nasıl gösterileceğini analiz edeceğiz. kartı. Neden bu konuya dikkat ediyoruz? Çok basit: kullanıcılar kayıp ve sanal dünyada başarılı olmak için gerekli olan bu önemli belgeyi nasıl kullanacaklarını bilmiyorlar.

"Sampa" da bal nasıl gösterilir. harita

Samp nedir

Ancak önce "Sampa" şovunda olduğu gibi sökmeye başlamadan öncebal. kartı kullandığınızda, bu projeyi düşünün ve bunun ne olduğunu anlamalısınız? "Samp", GTA: San Andrea's oyununa çok yönlü bir ektir; bu da, tüm yeni kullanıcılar için sanal bir dünya açmanızı sağlar. Ve bu, GTA'nın şu şartla ki: San Andrea's, tüm koşulların eklenmesiyle tam teşekküllü bir çevrimiçi proje haline geliyor demektir. Kullanıcı, gerçek hayatını simüle eden, her kullanıcının kendi özel rolüne ve hayatına sahip olduğu bir dünyada kendini bulur. Para toplamak, belgeler almak, iş bulmak, suç işlemek ya da suçluları yakalamak vb. Gerekir. Tüm sanal dünya, birbirleriyle etkileşime giren, ilişkiler kuran ve dünyalarını bir araya getiren oyuncuların merkez üssü haline gelir.

Takım "Samp" bal gösterisi. harita

Neden bala ihtiyacın var Kart?

Balını Sampa'da nasıl göstereceğini nerden bildin? map? Her şey oldukça basit: hayatta olduğu gibi dokümanlar edinmek, iş bulmak ve hastanenin tıbbi servislerini kullanabilmek gerekecek. Buna ek olarak, silah taşıma ve sürücü ehliyeti eğitimi için bir lisans almak için yine de yararlı olabilir.

Oyunda nasıl kullanılır?

Çünkü "Sampa" şovunda bal gösterilir. map? Bunu yapmak için oyunda sanal bir kayıt yapmak, bir vatandaş olmak ve elinde tutmak yeterlidir. Daha sonra, göstermeniz istenirse, konsoldaki özel bir komutu çevirip kullanın. Konsoldaki tüm kişisel "Samp" takımları (medikal kart gösterimi, konuşma, belge ve diğerlerini alma) kendi kişisel adlarına sahipler. Bunların hepsi sizin için yararlıdır, ancak derhal değil, dolayısıyla tüm faydalı komutları yazmaya değer. Yani, baltan yararlanmak için. Kartı girmek için konsoldaki girişi "/ me çıkardı ve balı uzattı. kart "olarak anılacaktır. Bundan sonra, karakteriniz bu işlemi yapacak ve sağladığı tüm avantajları alacaksınız.

Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 2019

Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 2019

Related news

 • Hayvanların Korunması İçin Neler Yapılabilir
 • Hakemler testten geçti
 • Rusyadaki ilk yüz nakli operasyonu başarılı geçti
 • Baked Apple Pie Dumplings
 • Uluslararası emek bölüşümü ne

 • Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 41

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat


  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 48

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 5

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 24

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 3

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 21

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 20

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 55

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 74

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 57

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 22

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 54

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 43

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 49

  Sampa da bal nasıl gösterilir. harita: talimat 42