20.06.2019

Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 10

Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller

VAZ-2121 "Niva" güzel bir otomobilSovyet döneminde üretilen sağlam bir çağ. Bu nedenle, şu an hem ithal edilen rakiplere kıyasla hem SUV'ın harici hem de iç tasarımı önemli ölüde geride. Ancak otomobil tutkunları, VAZ-2121 için ayarlamanın makul bir çözüm bulduklarını belirtti. Bu gelişmiş makinelerin fotoğrafları, herkese gerçek bir zevk ve hayranlık yaratabilir. Özellikle kendiniz de yaparsanız, bu süreç çok heyecan verici ve eğlenceli. Bu yazıda bir salon ayarlamanın nasıl yapılacağı hakkında konuşacağız. VAZ-2121 kendi ellerindendir.

tuning VAZ 2121

Neden yalnız

Harici görünümün aksineprofesyonel hizmet görevlilerini topluyorsanız, aracın iç mekanı yalnızca araba sahibi tarafından yapılabilir. Dolayısıyla, yola çıkmak istediğiniz kendi salonunuzu kendiniz yaratırsınız.

döşeme

Önemli olan, salon ayarlamaya başlamaktırVAZ-2121 yeni bir cilt kurulumu. Bir malzeme olarak cilt veya alcantra kullanabilirsiniz. Cilt oldukça pahalı bir dolap döşeme şeklidir, dokunmaya hoş ve çok dayanıklıdır. Mali kabiliyetleriniz bu malzemeyi satın almanıza izin vermiyorsa alternatif olarak alcantra uygulayabilirsiniz, bu alcantra da dokunmak çok hoş ve çok çeşitli renklere sahiptir.VAZ 2121 kendi elini ayarlama

Döşemeyi değiştirirken hatırlamak önemlidir?

Bu veya bu malzemeyi almadan öncekurulumunun tüm inceliklerini ve nüanslarını incelemelidir. Niteliksel olarak salon ayarı VAZ-2121'i yapmak için belirli çalışma becerilerine sahip olmalısınız, kumaşın nerede ve nasil kesileceğini bilmelisiniz vb. Kurulum sırasında, farklı teknikler, renkler, eklerin kullanımı ve çok daha fazlasıyla birlikte salonun güzel ve orijinal görüneceği çeşitli teknikler bulabilirsin.

Salon ayarı VAZ-2121: araç gövdesi

Bildiğimiz gibi Volga'nın neredeyse tüm makineleriOtomobil santralleri, birkaç yıl çalıştıktan sonra paslanma özelliğine sahiptir. "Niva" gelince, vücuda pas gelmesi (astarın altındaki iç kısımda) doğal bir fenomendir, özellikle SUV 20 ya da daha eski ise. Bu nedenle, makinenin her zaman çekici olduğu, macunun korozyona maruz kalacağı yerlerde uygulanması gereklidir. Gereksiz usulsüzlükleri gizleyip yeni kusurların oluşmasını engelleyebilen macun.

Salon tuning VAZ-2121: son aşama

Bundan sonra, güvenle değiştirmeye devam edebilirsinizyeni olanlar için sürücü ve yolcu koltukları. Rijit yarış seçenekleri burada uygun değildir, çünkü bu sadece bir off-road otomobil olduğundan, jeepler için yeni koltuklar satın almaya odaklanmak en iyisidir (demontaj veya bir online mağaza aracılığıyla). Bundan sonra, zemini aliminyum haline getirebilir ve başlangıçta "Niva" yı engellemeyecek olan ses yalıtımı hakkında daha fazla özen gösterebilirsiniz.VAZ 2121 ayar fotoğrafıVe sonunda direksiyon simidini değiştirebilirsiniz. Seçerken, çok küçük olmaması gereken direksiyon simidinin boyutlarına ve tabii ki, kabinin genel iç kısmına uyumlu bir şekilde uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmeye değer.Related news

 • Akhisarspor yağmur altında çalıştı
 • Burun tıkanıklığı
 • Adilcevaz Haberleri: Adilcevazlı kadınlardan meslek edindirme kurslarına yoğun ilgi
 • BMden Kieve çağrı: Sağ Sektörü silahsızlandırın
 • Ciğer Sarma Tarifi

 • Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 55

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller


  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 30

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 73

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 38

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 96

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 27

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 100

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 14

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 1

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 11

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 79

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 99

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 45

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 76

  Salon ayarlama VAZ-2121 kendi eller 13