Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 2019

Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 2019

Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 37 22.02.2019, 00:09

Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı

Kişisel günlüğü bir arkadaşım, bir muhatap, bu bizimikinci "ben" İçinde sevincimizi, kederini, hayalini ve düşüncelerini kaydediyoruz. Bu defter, sizinle aynı kişilik olmayı hak ediyor. Elbette, en yaygın defteri satın alabilirsiniz (tercihleri ​​çok büyük), ancak "en yaygın" olacak. Ve orijinaline ihtiyacımız var! Yalnız kişisel günlüğünüzü kendiniz seçmenizi öneririz. Bunu çeşitli dekoratif tekniklerle uygulayacağız. İyi fikirler ve tavsiyeler bu konuda iyi yardımcı olur.kişisel günlüğü tasarımı

kapak

Kişisel bir günlüğü nasıl başlatabilirim? Kendi kişisel defterinizi hazırlamak bir kapakla başlar. Bunu size uygun bir teknikte uygulayın. Scrapbooking olabilir - dekoratif kağıt ve çeşitli elementleri yapıştırın. Örgü iğneleri veya tığ işi yapanların örgü bir örtü ile kapağı olabilir. Ve demetlerden desenler ve birbirine geçme çok güzel gözükecektir. Kansas tekniğindeki çiçek ve yaylar (saten kurdelelerden) kişisel günlüğünüze parlak renkler katacaktır. Bu ürünün erkek versiyonundaki tasarımı deri, kadife veya süetten yapılabilir. Dekor olarak, kumaştan koyu renkli düğmeler veya aplike kullanın. Günlüğü geri almak için hasır veya karton imi koyun.

İç tasarım

Kişisel günlüğü, kaydını yaptırdın mı?şahsen, sadece dışa doğru değil orijinal olmalı. Dahili doldurma ile deneme yapabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarı birkaç tematik bölgeye bölün. Örneğin, "Hayallerim", "Başarılar", "Hayatta önemli olaylar", "Yararlı tavsiyeler" ve benzeri. Her bölüm, ayrı bir yer imi veya sayfaların yerleştirildiği köşe zarfıyla ayrılır.kişisel günlüğü

Bir günlüğün içinde tarif etmeyi tercih edersenizher gün size olan olaylar, ardından her sayfayı güzel bir yazı tipi veya tarih ve alt bölümlerin bir listesi ile süsleyin: "Sabah", "Gün", "Akşam". Sizin için çok pahalı olan bu öğeleri depolamak için ayrı bir yer seçin: fotoğraflar, tiyatro biletleri, tebrik kartları veya sevdiklerinden sadece bir not. Bu şirin küçük şeylerin bir araya getirileceği bir zarf oluşturmak için sayfalara veya dizüstü bilgisayarın ucuna yapıştırılabilirler.

kişisel günlüğün kaydıBilginin korunması

Dışarıda kimsenin yapmasını istemiyorsunkişisel günlüğünü açıp okudun mu? Bu davadaki tasarımı, bir bağlantı elemanı veya kilidin oluşturulmasını da içerir. İğne işi için eşya mağazalarında, bir anahtar ve sabitlemek için aksesuarlar ile küçük kilitler satın alabilirsiniz. Ayrıca teller, perçinler ve hatta bir fermuar yapabilirsiniz. Tüm bu güvenlik önlemlerinin dizüstü bilgisayarınızı, yabancılardan ve ellerden gelen saldırılara karşı girmekten kurtarması pek mümkün değildir. Bu nedenle, günlük defterini herkesten gizlemek isterseniz, yalnızca güvende bir yerde saklayın veya her zaman cüzdanınızda veya çantanızda taşıyın.

kişisel günlüğün güzel tasarım

Kişisel bir günlük bizim favori muhatabımızdır.kim her şeyi dinleyecek ve anlayacak. Asla seni eleştirmeyecek ve size karşı gelmeyecek, sırlarını kimseye açıklamayacaktır. Ve özgün tasarımın böyle bir şey hak etmiyor mu? Kişisel günlüğünüzün güzel tasarımı size çok eğlenceli ve olumlu duygular getirecektir. Özel ve benzersiz olun.

Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 2019

Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 2019

Related news

 • Pesto soslu peynirli makarna tarifi
 • İrandan İsveçe tepki Büyükelçi bakanlığa çağrıldı
 • Kısaca Samsung hakkında: tarih, başarılar, Samsung imalat ülkesi

 • Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 82

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı


  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 9

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 44

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 71

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 88

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 52

  Sadık arkadaşınız ve asistanınız kişisel bir günlüktir. Sayfaların ve kapakların tasarımı 36