Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları

Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları


Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 72 24.03.2019, 03:56

Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları

Kendinizi tüm tonlu hissetmek istiyorumtüm gün Güzel bir ince figürün hayalini kuruyor musun? Sürekli uyuşuk ve uykulu hissetmekten bıktınız mı? Sabah koşusu, sağlığınızı önemli ölçüde iyileştirmek ve kilo vermek için harika bir yoldur. Bu tür bir eğitim herkese açıktır. Koşu, çocuktan yaşlıya kadar herhangi bir kişinin koşabileceği özel fiziksel yetenekler gerektirmez. Bunun için fitness kulüplerine bilet almanıza gerek yoktur. Sadece zayıf, pozitif ve sağlıklı olma arzusuna ihtiyacın var.

Sabah eğitim için en uygun zamandır. Sabah koşusu, bütün iş günü için enerji verir. Sabah kalorileri daha hızlı yakılır. Ayrıca, sabahları hava daha temiz ve taze. Ancak, her zamankinden daha erken kalkması zor olan pek çok "baykuş", bu eğitim istenen faydaları getirmeyecektir. Bu nedenle, koşu için zaman seçerken, vücudunuzun olanaklarını göz önünde bulundurun.

Bir koşu sırasında vücutta ne olur?

Neredeyse hiç kimse geçip geçmediğini sormuyorSabah. Avantajları yadsınamaz. Koşu dayanıklılık geliştirir, kötü duruşunu düzeltir. Koşarken, vücut maksimum oksijen miktarını alır, akciğerleri temizler, kas, kardiyovasküler ve solunum sistemini güçlendirir. Tüm vücut güçlendirilir, bağışıklık yeniden kurulur, hastalıklara direnç gelişir. Kemik yapısını geliştirir, yaralanma olasılığını azaltır.

Kilo vermek isteyenler için sabahları koşmanın faydası nedir?

Yumuşak yürüyüş ile alternatif hızlı koşuhızlıca ekstra kalori yakar. Sonuç birkaç hafta içinde görülecektir. Üç ya da dört haftalık düzenli eğitim, terazilerinizin okunu istenen tarafa kolayca kaydıracaktır. Fazla kilodan kurtulmak için, her gün on beş ile yirmi dakika koşmalısınız. Yumuşak bir yürüyüşle bir dakika çalışın, ama dikkatlice kendi vücudunuzu dinleyin! Eğer boğulmaya başlarsanız veya yanınızda bir karıncalanma varsa - yavaş bir adım atın ve yaklaşık beş dakika sakin bir şekilde birbirine benzeyin. Aşırı yüklerden kaçının! İlk kez nabzınız dakikada 130 atımı geçmemelidir.

Sabah koşmak nasıl ve nerede daha iyi?

Bir yaz sabahı koşusu için ideal zaman 6Sabah. Çoğu insan uyuyor, ama güneş çoktan yükseldi, tüm doğa uyanır. Bu erken zamanda eğitim, özel bir enerji ile doldurulur - uyanışın enerjisi. Doğa ve rahatlama ile hoş bir birliktelik hissediyorsunuz: sabahın erken saatlerinde sokaklarda hiç aşina değil. Sabah koşacak en iyi yer park veya park olabilir. Asfalt - sert asfalt yaralanmaları diz eklemlerinde çalıştırılması önerilmez. Koşu için tasarlanmış özel elastik spor ayakkabılarınızı seçin. Ağır yüklerinizi hafifleten iyi ayakkabılar, ağır yükler için bir ön koşuldur.

Sabah koşmam için kendimi nasıl zorluyorum?

Senin için en büyük engelince bir rakam senin tembelliğin. Bazen sabah erken kalkmak ve koşmak için kendinizi almak çok kolay değil. Ama hayatımızda, bir amaç duygusu geliştirebilecek ve güç kazanacak olanlar. Tam olarak neden sabah koşusuna ihtiyacın olduğunu biliyor musun? İyi bir şekle ve sağlığa iyi bakman gerektiğine emin misin? Kendinizi her sabah kalkmanız ve koşmanız gereken her şeyi tekrarlayın. Bir kişi iyi bir amaç için her şey için gidebilir. Dairenizdeki ince spor kızların fotoğraflarını asın, henüz giyemeyeceğiniz çalar saatin yanında güzel bir elbise giyin. Bu tür uyarıcılar, karakteriniz üzerinde çalışmanıza yardımcı olacak ve istenen rakamı elde etmek için her şeyi yapacağız.

Koşmak için başka bir basit yol -Şirkette yap. Sabahları koşarak sabah koşmayacağınıza söz vererek, arkadaşlarınıza tembelliğinizi yenebileceğinizi kanıtlamaya çalışın. Ve sonra başaracaksın!

Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları

Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları

Related news

 • Vişne Soslu Kemal Paşa Tatlısı Tarifi – Sütlü Tatlı Tarifleri
 • Karın zayıflama veya doğru yemek için diyetler
 • Balık Pulları Şeklinde Şık Yastık Kılıfları Yapımı
 • İştahı Azaltan Yiyecekler: İştah Kesen Besinler
 • Nakit akışı nedir
 • Çilek Motifli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

 • Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 81

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları


  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 26

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 51

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 64

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 16

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 2

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 64

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 56

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 4

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 67

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 13

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 25

  Sabah koşusu: güzellik ve sağlık seçenler için ipuçları 77