Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 2019

Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 2019
20.10.2019

Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 34

Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları

Görüntünüzü değiştirmenin bir yolusaç boyama. Ancak bazen bu prosedürün bir çok belaya neden olduğu görülür. Ve her şey renginin nihayetinde çirkin olduğu gerçeğine ve hiç gitmediğine bağlı. Daha sonra ne yapmak, boyayı saçtan nasıl yıkamak? Bizim zamanımızda hiçbir şey imkansız değildir. Bununla birlikte, arzu edilmez, ancak saçtan bir boyayı tamamen yıkamak çabucak sonuçlanmaz - zaman gereklidir. Tüm yöntemler şartlı olarak kuaför salonlarında ve evde yapılanlara bölünebilir. Birincisi, saçı saçlardan nasıl yıkacağımızdan bahsedip, bazı kuaförlere dönelim.

Kuaförlük prosedürlerinde yıkama denirdekapaj. Ağartma, asit ya da doğal yıkama: Normal olarak, aşağıdakilerden birini kullanarak yürütmek için. Çoğu zaman hala kimyasallar uygulamak, nedenle bu karmaşık prosedürü çağırmak için güvenlidir yıkar. kuaförler yaygın «kapalı Renk» Estel, Seçici tarafından «Oxy yükle», «Sanat Renk Kapalı» tarafından Vitalitys dan gibi yüksek kaliteli ürünler kullanılmaktadır gerçeğine rağmen, etkileri genellikle fark edilmeden gitmez: saç kuru ve kırılgan hale gelir. Bu profesyonel uzmanın hiçbiri size boya tamamen kapalı yıkayacak% 100 garanti vermez gerçeğine dikkat değer.

Şimdi saçı boyadan nasıl temizleyeceğimize bakalımevde. Ev yıkama ürünleri, kimyasal katkı maddeleri kullanılmadan, doğal ürünlerden hazırlandıkları için profesyonellerden farklıdır. Bu tariflerin çoğu, çeşitli bitkisel yağlardan ve fermente süt ürünlerinden hazırlanmakta, alkollü içecek ve ev sabunu kullanmak mümkündür. Ev yapımı yıkamaların sadece bir tonla renk değiştirdiği dikkate alınmalıdır, bu yüzden hızlı bir sonuç beklememelisiniz. Bazen, rengi tamamen kaldırmak için birkaç prosedür gerekebilir. Ancak "tamamen" kavramı, tüm saç tipleri için uygun değildir. Burada bir çok yapıya bağlıdır: eğer bir saç rengi ile kolayca ayrılırsa, diğerleri daha uzun bir süre için kurtulur.

Saç yıkama için çeşitli etkili ev ilaçları vardır.

reçeteN1

Çirkin kurtulmak için çok iyi bir yolaşağıdaki gibi renkler: Sabahları saçın bütün uzunluğu boyunca bira ile nemlendirmek, gün boyu geçmek ve akşamları çamaşır sabunuyla saç yıkamak gerekir. Renkli saç veya besleyici kremler için saçların kullanımının iyileştirilmesi.

reçeteN2

Saçtan bir boya yıkamak için mümkün ve böyle: Herhangi bitkisel yağ alın, ama hint veya dulavratotu için daha etkilidir. Buna ek olarak, onlar çirkin bir renk giderilmesine yardım, onlar da saç ve beslenme güçlendirmek için yardımcı olur. Masaj yağı, saçın tüm uzunluğu boyunca sürdü kafasına 4-5 saat bırakın ve daha sonra merhem ile durulaym ve amaçla papatya infüzyon ve su ihtiva eden bir çözelti hazırlamak için gerekmektedir. infüzyon iyi etkiyi elde etmek için durulama için hazırlanan, limon suyu ya da yağın birkaç damla ekleyebilirsiniz.

reçeteN3

Saç boyasını yıkamak zor olmayacakkefir. Daha fazla yağ içeriği, daha iyi, bu nedenle bu amaç için yağsız ürün çalışmayacaktır. Şema aynıdır: saç üzerinde kefir uygulayın, tüm uzunluk boyunca yayılır ve 3-4 saat dayanabilir. Üstüne bir selofan torbası koymak ve hepsini bir havluyla sarmak en iyisidir. Zaten oldukça rahatsız edici renkten tamamen kurtulmak için, prosedür, sonuç elde edilene kadar olan zamana kadar günlük olarak tekrarlanmalıdır.

reçeteN4

Saçları balla nasıl yıkarsınız? Bu çok basit. Balın saç üzerinde oldukça yoğun bir şekilde uygulanması, kafanın bir filmle ve bir miktar sıcak malzeme (havlu) ile sarılması gerekir. Bu karışım daha uzun süre saç üzerinde devam edecek, daha iyi. Bal yıkamak için boyalı olmayan saçlar için balsamın uygulanmasıyla ılık su izler. Prosedürü birkaç gün boyunca tekrarlayın.

Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 2019

Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 2019

Related news

 • Satay Soslu Piliç
 • Fırında Biftek Tarifi Videosu
 • Ruj ile Dudaklarda 3 Boyutlu Etki
 • Burç Uyumu
 • Multimetre ile arabada röle nasıl kontrol edilir: adım adım talimat

 • Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 95

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları


  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 88

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 66

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 46

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 47

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 12

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 90

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 96

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 13

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 96

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 80

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 31

  Saç boyası nasıl yıkar: dekapaj ve halk ilaçları 25