Süzme peynirli peynir: tarifi

Süzme peynirli peynir: tarifi

Çok çeşitli turtalar arasındatarifi daha sonra farklı versiyonlarda tarif edilecek olan süzme peynir ile, çarpıcı tat nitelikleri için öne çıkıyor. Çok özel bir ihale tadı veren süzme peynirdir.

Süzme peynirli peynir, önce tarifi

Bu yemek için, böyle satın almalısınızürünler: bir buçuk bardak un, üç yemek kaşığı şeker, iki yemek kaşığı tereyağı, yedi kaşık ekşi krema, yumurta, kabartma tozu ve tuz. Doldurma: - 300 gram, şeker - üç kaşık, yumurtadan oluşacaktır. Her şeyden önce, bir hamuru hazırlamanız gerekir, bunun için bir yumurta üç yemek kaşığı şekerle öğütülmelidir. Şimdi elenmiş un, tereyağı, tuz, ekşi krema ekleyebilir ve yoğun ama yumuşak bir hamur yoğurun. Doldurma için, lor, bir elek ile silinmelidir şeker ve bir yumurta ekleyin.

Şimdi hamuru bir tabakaya, kalınlığa doğru yuvarlamanız gerekiyordeğil en fazla beş milimetre, bunun dışında çapında on santimetre Daireler kesmek ve hamur kalıntıları yeni top yapmak ve yine tüm prosedürü tekrarlayın gerekir. Her bir dairenin kenarında dolum bir kaşık koyun, ikinci yarım daire kenarının dolgu ile kapak gerekli değildir zaschipyvat. , Yağlı, bir pişirme levhası üzerine dışarı Sochniki olanağına yumurta sarısı ya da gevşeme yağlanması ve daha sonra, yaklaşık iki yüz derece C'de bir saat fırınlanmıştır.

Süzme peynirli ekşi, ikinci tarifi

Bu seçenek oldukça basit bir tarif sunuyoryemek pişirmek ve sonuç, uzak bir çocukluktan gelen ustaları anımsatan bir lezzet. Test için, ihtiyacınız var: dört bardak un, bir bardak şeker, tereyağı veya margarin paketi, iki yumurta ve yumurta sarısı için yağlama, soda bıçağının ucunda, fazla tuz, ekşi kremadan sekiz kaşık. İhtiyacınız olan doldurma için: bir paket süzme peynir, bir kaşık şeker, bir kaşık dolusu un ve bir kaşık ekşi krema, vanilin. Tuz ve şeker çözülmeden önce yumurta, ekşi krema, tuz ve şeker karıştırın. Ayrı bir eşya yağını yıkmak için, yavaş yavaş ekşi yumurta karışımını içine sokun. Yıkmaya devam et. Artık hamura sodayla un ekleyebilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede karıştırın.

Hamur masanın üzerine serilir ve ince bir tabaka halinde yuvarlanır. Ona bir kupa olun kupalar daha önce hazırlanan doldurma koymak, Juicy yapmak, yumurta ile bunları fırça ve fırında gönderin. 15-20 dakika pişirilmelidirler. lor ile çok yapılabilir "gurme" ile hazırlanmaktadır hangi aynı malzemelerle, yemek tarifi hangi bir zorluk değil. Bunu yapmak için, meyve suyuna giden tüm malzemeler, süzme peynir de dahil olmak üzere, karıştırmanız gerekir ve bu testten 10 mm kalınlığında kabuğu çıkarır ve pişirin.

Bu harika tatlı için başka seçenekler var.

Süzme peynirli peynir, yemek tarifi 3

16 adetlik bir test için şu ürünlere ihtiyacınız var: tereyağı - 100 gram, yumurta, yarım bardak şeker, iki kaşık toz kabartma, yarım bardak ekşi krema, iki bardak un, bir tutam tuz. Doldurma için: 350 gram süzme peynir, iki yemek kaşığı şeker, bir kaşık manga, bir yumurta, iki kaşık ekşi krema. Pişirme. Rendelenmiş yağı şekerle ısıtın, yumurta ve ekşi krema ekleyin, eşit bir kıvama gelinceye kadar öğütün. Elde edilen karışım unu ve kabartma tozu ile karıştırın, hamur yoğurun. Hamuru buzdolabına bir saat çeyrek olarak yerleştirin. Şimdi dolguyu hazırlayabilirsiniz. Proteini yumurta sarısından ayırın, doldurma için tüm malzemeleri bir araya getirin ve bir araya gelinceye kadar karıştırın. Hamuru 16 parçaya bölün, her bir topu açın, dolguyu yerleştirin, bağlantıları kapatın. Kenara bastırın, ancak yırtmayın. Sarısı yağlayın. 200 derece bir saatte bir saat pişirin. Çay için servis yapabilirsiniz.

Başka bir harika tatlı olabilirhiç pişirmek zor değil süzme peynir ile puf kek. Bunu yapmak için, hem meyve suyu üzerinde hem de bir puf böreği ve lor doldurma ihtiyacınız olacak. Açık bir turta yapabilir, yani, hamurun alt kısmına konabilir ve üstte üst üste koyup bir daha hamur tabakası ile kaplayabilirsiniz, kapalı bir kek alırsınız.

Bonet iştahınızı!Related news

 • AK-47yi 1 kutudan veya birkaç kutudan çıkarmak nasıl
 • Fidel Castronun biyografisi. Küba liderinin yolu
 • Ünlü ve harfli harfler ve sesler
 • Salçalı Yumurta Kavurması Nasıl Yapılır Videosu
 • Bir dizüstü bilgisayarında nasıl ilgi çekici hale getirmek için bir hücreye nasıl çizilir

 • Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi


  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi

  Süzme peynirli peynir: tarifi