Sütunlar SVEN MS-1820: DeğerlendirmelerSütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler

20.05.2019

Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 98

Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler

Kaset teypler, CD çalarlar ve diğerleridoksanlı yılların ve iki binin ilk yıllarının gerçek ekipmanı uzun geçmişe dayanıyordu. Artık "sayı" çağına girdi ve tüm bu araçlar bir bilgisayar yerine geçti. Bununla birlikte, müziklerin (ve herhangi bir ses içeriğinin) kaliteli çalınması için, az ya da çok hoparlöre ihtiyaç vardır. Standart "pishchalkov" dizüstü yeterli değildir. Bu nedenle 2.1 hoparlöre bakmak mantıklı. İyi bir fikir şirketi SVEN sunmaktadır. Onların akustiği SVEN MS-1820 özel bir önemi hak ediyor.

sven ms 1820

konumlandırma

Şirket, bu sütunları bir bütçe olarak konumlandırıyorgelişmiş işlevselliğe sahip akustik sistem standardı 2.1. Benzer şekilde fiyatlandırılmış "sınıf arkadaşları" nın arka planına karşı bu "Sven" gerçekten çok değerli görünüyor. Tüm üreticiler hiçbir şey için böyle yüksek kaliteli akustiği vermeye hazır değildir. Sven bir Fin şirketidir, ancak ürünleri Çin ve Kore'de üretilmektedir. Ve hiçbir şey yanlış değil. Orta Krallık sakinleri uzun zamandır yüksek kaliteli ekipman yapmayı öğrendi.

sven ms 1820 yorumlar

SVEN MS-1820 her ikisi için de kullanılabilirmüzik çalmak ve film izlemek için. Bu ev için neredeyse mükemmel giriş seviyesi akustik bir sistemdir. Bir subwooferın varlığı nedeniyle, sulu ve derin bas elde edebilirsiniz. Ve tam olarak, standart 2.0 eksikliğinin bütçe sütunları budur. Bu nedenle, tam olarak SVEN MS-1820'yi satın almaya değer. İnceleme başlar. Sıkı tutun.

Paket İçeriği

Hoparlör sistemi bir kutuyageri dönüştürülmüş mukavva. Zaten paketleme aşamasında üretici potansiyel alıcılara modelin neredeyse tüm teknik özelliklerini sunmaktadır. İçinde iki uydular, yerleşik amplifikatörlü bir subwoofer ve RCA formatında bir bağlantı kablosu var - 3,5 (lale - mini jak). Kutuda ayrıca bir garanti kartı ve kullanım talimatları bulunmaktadır. Yine de uzaktan kumanda var. SVEN MS-1820 standarttır. Birçok üretici aynı şekilde bütçe ürünlerinde çalışıyor.

sven ms 1820 incelemesi

Peki, paket o kadar da değil. Uzaktan kumanda bile var. Fakat daha fazla bonus isterim. Ancak ucuz akustikten başka ne bekleyebilirsiniz? Ve Sven en cömert şirket değil. Fakat ürün kalitesi bakımından, bu üreticinin eşitliği yoktur.

Görünüş ve tasarım

Ve burada eğlence başlıyor. Uydular, hoparlörlerin entegre olduğu ahşap kutular biçiminde yapılır. Zaten en azından bir ağaca benzeyen kullanılan malzeme bir artı. Ancak ön panellerin parlak plastikten yapılmış olması çok da iyi değil. Evet, çok güzel fakat pratik değil. Parlak bir yüzey parmak izlerini toplar. SVEN MS-1820 hoparlörleri açıkça sıkışacak şekilde tasarlanmamıştır.

hopperler sven ms 1820 yorumlar

Subwoofer ahşap bir kasaya da konur. Ön parlak panelde aynı zamanda kontrol düğmeleri, bas ve ton kontrolleri ve Mini SD ve USB bellek çubukları için konektörler bulunur. Hoparlör sisteminin ekran tasarımı yok. Siyah bir kopyanız var. Akustik açıdan zengin ve etkileyici görünüyor. Güzellik yalnızca lekeli bir parlaklıkla biraz şımarık. Fakat korkunç değil.

Teknik özellikler

İşte akustik incelemenin en ilginç kısmı.sistem standardı 2.1 SVEN MS-1820. Yani, akustiğin ilan edilen gücü 22 vattır. Ancak bu rakam biraz soyut. Ancak bu en önemli şey değildir. Hoparlör sisteminin yüksek ses seviyesinde bile net ve net bir ses sağlaması önemlidir. Bununla birlikte, bazı yüksek frekans eksikliği var. Uyduların tek-bantlı oldukları ve yüksek frekanslı bir kafaya sahip olmadıklarından bu şaşırtıcı değildir. Bununla birlikte, bu eksiklik ekolayzır ayarları tarafından kolayca telafi edilebilir.

Bununla birlikte, SVEN MS-1820 iyimüzik dinlerken davranır. Ve bir film seyrederken hiç eşit olmazlar. Özellikle bir subwoofer'ın derin bas işlemesi hissedilir. Ve övünemez, sevinemez. Bir ahşap kutu ve bir şerit rezonatör tasarımı bir şey yapıyor. Ayrıca, sistem standart Mini SD ve USB sürücülerindeki bellek kartlarından MP3 dosyalarını çalabilir. Bu, akustik sistemi çok yönlü yapar. Şirketin hesaplaması buydu. Evrensel cihazlar daha çok talep görüyor. Şimdi bu hoparlör sistemi hakkındaki incelemelere geçelim.

Kullanıcı Yorumları

Herhangi bir ürünü satın alırken özel ödemeyi yapmanız gerekirZaten satın aldıkları kişilerin incelemelerine dikkat edin. Tüm avantaj ve dezavantajlarını değerlendirmek için zamanları vardı. Bu nedenle onların görüşleri dikkate alınmalıdır. Özellikle böyle bir akustik sistem satın alınması durumunda SVEN MS-1820. Bu sütunlar hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumludur. Sahiplerinin çoğu ne aldıklarını biliyorlardı, bu nedenle imkansızı akustikten istemediler. Hemen hemen tüm kullanıcılar, subwoofer'ın mükemmel performansından ve iyi tasarımından bahsederken sulu ve derin bir bas kaydetti. Birçok kullanıcı doğrudan bellek kartından müzik çalma yeteneğini beğendi. Bu hoparlörleri mobil hale getirdi. PC'den kolayca çıkarılabilir ve onlarla birlikte dacha'ya taşınabilirler. Müzikle yeterince sıradan flash sürücü. Uzaktan kumandanın varlığı da bir artı.

Ancak memnuniyetsiz olanlar vardı.hoparlörlerin ses kalitesi. Bu yoldaşlar, "Yamaha" -de seslerinin daha iyi geldiğini belirtti. Ama "Zaporozhets" ile karşılaştırıldığında "Mercedes" benziyor. Bu ürünlerin farklı seviyelerde ve fiyat kategorilerinde olduğu açıktır. Ancak bu tür çok az kullanıcı vardı. Forumun tamamı için bir iki tane. Artık değil. Diğerleri hoparlör sisteminin ses kalitesine ve montajına hayran kaldılar. İkincisi, bu arada, birçok şaşkınlık. İnsanlar hâlâ Çin'de yüksek kaliteli ekipman yapabileceklerine inanmıyorlar.

hoparlörler sven ms 1820

Sonuç

Bu yüzden, SVEN MS-1820 sütunlarına baktık. Bu hoparlör sistemi hakkındaki geri bildirim, bu fiyata ev ve işyeri için en iyi çözüm olduğunu açıkça göstermektedir. Ama ev için daha fazla. Akustik müzikle mükemmel bir şekilde başa çıkmakla birlikte, tüm potansiyelleri bir filmin üremesinde kendini gösterir. Sulu ve derin bas, "yorgun" tablolara bile "yeni" bir şeyler ekliyor. Ve yeniden incelenmek istiyorlar. Evde kullanım için yüksek kaliteli ve düşük maliyetli 2.1 akustik bir sistem arıyorsanız, o zaman SVEN MS-1820'ye dikkat etmeniz gerekir. Daha iyisi hiçbir şey değil.

Sütunlar SVEN MS-1820: DeğerlendirmelerSütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler

Related news

 • Kartopu Kurabiye Tarifi
 • Çalışmalarım için nasıl vergi iadesi alabilirim
 • Üç Renkli Börek Nasıl Yapılır Videosu
 • 5 dakikada sivilceden kurtulma yöntemi
 • Otlu Sarma Ekmek

 • Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 14

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler


  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 45

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 19

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 6

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 86

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 41

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 18

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 29

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 32

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 36

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 90

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 31

  Sütunlar SVEN MS-1820: Değerlendirmeler 53