Sıradışı Ojeler 2019

Sıradışı Ojeler 2019 Sıradışı Ojeler

2017 yılı trendleri arasında pek çok farklı oje çeşidini görebilmek mümkündür. Özelliklesıra dışı ojerenkleri bu yıl ön plana çıkan renkler arasında oluyor. Işıltılı renkler bir adım daha öne çıkarken, kadınlara her zamankinden daha renkli bir görünüm katan ayrıntılar arasında oluyor. Yine sonbaharda koyu kırmızı tonlarından vazgeçmiyoruz.. İşte2017 yılının oje trendleri:

Sonbaharın Tonları:

Sonbaharın da gelmesiyle birlikte her üründe ve modanın her dalında rastlayabileceğiniz solmuş yapraklarla özdeşlenen bu renkler tırnaklarımızda da boy gösterecek. Özellikle parıltılarla ışıltılı hale gelen koyu kırmızı, koyu turuncu ve kiremit renkleri vazgeçilmez ojelerimiz arasına girecek. Toprak tonlar da yerini kesinlikle korumaya devam edecek. Koyu yeşil, kahverengi gibi tonları bronzlarla karıştırarak farklı tırnak görünümleri elde edebileceksiniz. Bu şıklığı yine sonbahar renkleri olan makyaj ve kıyafetinizle tamamlamakta zorlanmayacaksınız.

Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar
Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sonbahar Tırnakları

Bronz Şıklığı:

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden biri haline gelen Bronz ojeler, kadınlara daha zarif bir seçenek oluyor. Bu renk ojenin ise yakışmadığı ten tipi hemen hemen yok gibidir. Hem bronz tenlilere, hem de açık tenlilere en çok yakışan oje seçeneklerinden biridir. Ton ton değişiklik göstermesinin yanı sıra, doğal bir renk olması da bu rengin sık tercih edilme sebebidir.  Hafif parıltılı veya çok parıltılı gibi seçenekleri de bizleri bu renkleri kullanmaya iten sebeplerdir. Sizler de oje konusunda çarpıcı ve iddialı bir seçim yapmak istiyorsanız, tercihinizi bronz ojelerden yana kullanabilirsiniz.

Altının Cazibesi:

Altın rengi ojelerin modası geçmek bilmiyor. Zaten altın olan bir şeyin modasının geçmesini düşünemeyiz bile değil mi? Bütün kıyafetlerle çok iyi bir uyum yakalamanıza olanak sağlayan bu oje seçeneği, ellerinizin ön plana çıkmasına neden olan seçeneklerden biridir. Herkesin altın rengini tercih edeceğini düşünmesek de altın renginin ojelerde kullanış şekli altın rengi sevmeyenleri bile cezbedecek nitelikte. Ancak özellikle oje tercihiniz daha çok ışıltılı renklerden yanaysa, bu tercih tam da beklentilerinizi karşılayacak cinsten olacaktır. Altın rengi ojelerin de abiye kıyafetler üzerinde oldukça iyi durduğunu belirtmemiz gerekir. Aksesuarlarınızla birlikte üzerinizde oldukça şık olacağınız ojeleri gece davetlerinde kullanmak üzere edinebilir ve farkı sizler de hissetmeye başlayabilirsiniz.

Gümüşün Yükselişi:

Bu seneye damgasını vuran renklerden biri de tabi ki gümüş. Modanın her alanında kuşkusuz karşılaştığımız gümüş renginin tırnaklarda kendini göstermesi çok da şaşırtıcı olmamıştır. Günlük kullanma konusunda özellikle ten makyaj ürünlerinde çok daha fazla kullanımına rastlayabilirsiniz. Bunun yanında gümüş ojeler de gece davetlerinde kıyafetinizle kombin açısından daha çok tercih edebileceğiniz diğer seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Gümüş ojeler her türlü ten tipiyle çok büyük bir uyum yakalıyor. Bu yüzden kuşku içinde satın almanıza hiçbir şekilde gerek kalmaz. Aynı zamanda hem gece için, hem de gündüz için son derece iyi bir seçim olacaktır. Kot kombinlerinizle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bu oje rengi, özellikle bu tarz kıyafetlere yakışmaktadır. Yine minimalist kombin seçimlerinizi gümüş ojelerle süsleyerek, daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Tercihinizi gümüş renginden yana yapmak istiyorsanız ama daha farklı bir çeşit olsun diyorsanız, o zaman aynalı ojelere yönelebilirsiniz.Aynalı ojelerbiraz daha pahalı bir tercih olmasına rağmen, oldukça farklı ve az görülen tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle eğer farklı bir tercih yapmak isterseniz, şansınızı bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz.

Matın Sertliği:

Mat oje seçenekleri sayesinde ellerinize renk getirmeniz mümkün olacaktır. Özellikle ellerde daha asil bir görüntü isteyenlere yönelik mat ojeler çok iyi bir sonuç verir. Hem sert hem de yumuşak bir görüntüyü aynı anda yakalayabilirsiniz. Bu yıl çılgın renklerle karşımıza çıkan mat ojeler sizi korkutmasın tek renk kullanımlarınızda da popülerliği devam etmektedir. Bunların sayesinde hem daha trend, hem de havalı bir görünüm elde etmek mümkündür. Bu alanda ise ten renginize uygun olarak bir seçim yapmanız doğru olur. Her ten rengine yakışacak oje tipi farklı olduğundan dolayı, tercihinizi buna göre yaparsanız görünüm açısından daha memnun edici sonuçlar alabilirsiniz. Bu seneninmat oje renkleriarasında pek çok renk seçeneğini saymamız mümkündür. Özellikle mavi, krem, gümüş, vişne çürüğü gibi renklerin ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. Eğer dilediğiniz renk bulamadıysanız ojelerinizi matlaştırabilecek ürünler de elde edebilirsiniz.

Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar
Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar Sıradışı Tırnaklar

Vazgeçilmez Renk Nude:

Kesinlikle doğru tanımı bulduğumuzu düşünüyoruz..Nude ojelerkesinlikle vazgeçilmez renkler olarak oje dünyasında adını duyurmuştur. Herkesin kendine uygun bir nude rengi vardır bu yüzden de vazgeçilmez olarak görülmekte olabilir. Aynı zamanda zor zamanların kurtarıcısı da olan nude oje seçenekleri de daha sade bir seçim yapmak isteyenler için ideal olan ürünler arasında yer alır. Ellerde renk cümbüşü yapmak yerine daha doğal bir görünüm isteyenler için uygun olacaktır. Üstelik bu oje çeşitlerinin her türlü kıyafet seçeneği için uygun olduğunu söylemek gerekir. Tırnaklarınızda doğallığı arıyorsanız ve özellikle daha uzun ömürlü bir oje tercih etmek istiyorsanız nüde renkler kesinlikle aradığınız ojelerdir.

Tüm renklerin kendine has özellikleri ve güzellikleri var ve sizler de hangisinin daha iyi olacağı konusunda kararsızsanız kendi tarzınıza en yakınını seçmenizi öneririz. Giydiğiniz kıyafetlerin renginden ilham alarak edinebileceğiniz birbirinden farklı ojelerle istersıradışıister alışıldık görünüme kavuşabilirsiniz.


Sıradışı Ojeler 2019

Sıradışı Ojeler 2019

Related news

 • Diş Hassasiyeti Bitkisel Çözüm İçin 4 Tarif
 • İlkbahar İçin Topuz Modelleri
 • Çocuğa Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandırmanın Yolları
 • Ketojenik Diyet Nedir Ketojenik Diyet Listesi Nasıl Uygulanır Ne Yenir
 • Koç burcu nasıl diyet yapmalı ile Etiketlenen Konular

 • Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler

  Sıradışı Ojeler