Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 2019

Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 2019

Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 48 08.02.2019, 00:02

"Sınıf arkadaşları" ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma

Şimdi nasıl konuşacağız"Sınıf arkadaşları". Aslında, kesinlikle ilginizi çekecek birkaç ilginç yaklaşım var. Acemi bir kullanıcı bile her şeyle baş edebilir. Yani "Sınıf arkadaşları" nı nasıl yakınlaştıracağınızı görelim.sınıf arkadaşları nasıl büyütülür

fare

Şimdi sizinle en çok konuşacağızpopüler, kullanışlı ve popüler bir yöntem. Birçok kullanıcı tarafından kullanılır. "Sınıf arkadaşları" nı yakınlaştırmayı düşünüyorsanız, bir bilgisayar faresi kullanabilirsiniz.

Ayrıca, bir klavyeye de ihtiyacımız var. Sosyal ağ sayfasına gidin ve ardından Ctrl ile tıklayın. Daha sonra, yakınlaştırmak için fare tekerleğini sizden uzak bir yöne çevirmeniz gerekir. Sonuçtan memnun olana kadar bunu yapın. Ardından düğmelerini bırakın - ve bitti. Hiçbir şey karmaşık veya özel bilgi gerektirmez. Artık "Sınıf arkadaşları" nı yakınlaştırmayı biliyorsunuz.

Bu arada, bu seçenek (hepsi gibidinlenme) herhangi bir web sayfasında çalışır. Bu yüzden, önce herhangi bir siteyi ziyaret edip sonra işe koyulursun. Ne yapabileceğini görmeye çalış. Ve biz şu anda birkaç ilginç tekniği ele alacağız.

klavye

"Sınıf arkadaşları" nda ölçek nasıl değiştirilir? Örneğin, bir klavyeyi kullanarak başvurabilirsiniz. Ayrıca ek bir dijital panele ihtiyacımız olacak. Bu sadece sayıların (sembolsüz) yanı sıra "num lock" tuşunun bulunduğu kısımdır. Kural olarak, bazen dizüstü bilgisayarlarda yoktur.sınıf arkadaşları nasıl büyütülür

Bundan sonra siteye "Odnoklassniki" gidin. Ctrl tuşunu basılı tutmalı ve sonra "+" ve "-" dijital panelinde bulmalıyız. "Kontrolü" tutarken, ilgili düğmeye birkaç kez tıklamanız gerekecektir. "+" Ölçeğini arttırmak ve "-" yi azaltmak için. Yazı tipi boyutu, resimler ve tarayıcıdaki diğer tüm nesnelerin nasıl değişeceğini göreceksiniz. Sonuç sizi tatmin edene kadar "prosedürü" tekrarlayın. Ardından düğmeleri serbest bırak. Bütün problemler bu. Artık İnternet'teki sayfaların ölçeğini değiştirebileceğiniz bir yol daha biliyorsunuz.

Dürüst olmak gerekirse, bu seçenek daha az popülerBir öncekinden çok. Şey, fare ve klavyeyi kontrol etmek çok daha kolay. Yine de, bazı insanlar bu yöntemi kullanır. Ama bir tane daha yaklaşım var. Bakalım başka neler yapabilirsin.

Yardım için tarayıcı

"Odnoklassniki" de nasıl bir ölçek yapılacağını düşünür müsün? Ardından tarayıcınızın ayarlarına erişmeyi deneyebilirsiniz. Şimdi gerekli işleve sahipler.

Doğru, bu yöntem çok popüler değil. Daha doğrusu, zaten neredeyse hiç kimse kullanmıyorlar. Mesele, çok uzun bir zaman alması. 2 tuşa basmak veya bilgisayar fare tekerleğini döndürmek çok daha kolay ve hızlıdır. Yine de, tarayıcının sunabileceği şeyi görelim.

Web sitesine gidin ve ardından ayarlara gidin.tarayıcı. Bazı durumlarda, hemen altında bulunan sayfanın "uygun" olduğu "ölçek" satırını görürsünüz. Orada sürgüyü istenen konuma hareket ettirmeniz gerekecektir (veya "+" veya "-" - üzerine tıklayın). Hepsi bu kadar.

Bu parametreyi bulamadıysanız, o zamansayfa görüntüleme bölümüne gidin. Orada ölçekleme bulacaksınız. Tam da ihtiyacımız olan şey bu. Önceden olduğu gibi, gerekli değerleri ayarlayın ve değişiklikleri kaydedin. Bütün problemler bu.sınıf arkadaşlarında ölçek nasıl yapılır

Tüm geri

Peki ya ölçekle biraz oynarsak ve şimdi tüm varsayılan ayarları geri getirmek istiyorsak? Size yardımcı olacak çeşitli yaklaşımlar var.

İlk yol, ayarlarda ayarlamaktır"% 100" değerinin "Ölçek" bölümünde tarayıcı. Değişiklikleri onayladıktan sonra, her şey orijinal konumuna geri dönecektir. Ctrl tuşunu basılı tutup fare tekerleğini kendiniz döndürdüğünüzde de aynı sonucu elde edebilirsiniz. Veya aynı "kontrol" e basın ve sonra "% 100" değerine ulaşmak için dijital paneldeki "+" ve "-" yardımıyla.

Dürüst olmak gerekirse, bir tane daha yaklaşım var. Ctrl tuşunu basılı tutun ve ardından sayısal tuş takımında "0" a tıklayın. Bu tuş kombinasyonu ölçeği orijinal konumuna döndürür. Hepsi bu kadar.

Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 2019

Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 2019

Related news

 • Fetusun pelvik ve sefalik sunumu
 • El Yapımı Bol Köpüklü Susurluk Ayranı Tarifi Videosu
 • Hayrabolu Tatlısı
 • Fırında Çıtır Tavuk Tarifi
 • Hurghadadaki Albatross Beach Hotel - Mısır tatilinin kollarındaki incilerden biri

 • Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 36

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma


  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 78

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 60

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 59

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 24

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 93

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 88

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 7

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 91

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 42

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 71

  Sınıf arkadaşları ya da sayfa ölçeklendirme hakkında tümüne yakınlaştırma 78