Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 2019

Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 2019
16.10.2019

Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 13

Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar

Koçtaş, İstanbul’da Beylikdüzü ve Yenibosna, İzmir’de Mavişehir mağazalarında çocukların sömestir tatilini keyifli geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Eğitim yılının ilk yarısını bitiren çocuklar Koçtaş’ın mağazalarında düzenlediği etkinliklerle yorgunluklarını atma şansı bulacaklar.

Sömestir tatilini en güzel şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar, Koçtaş’ın Beylikdüzü, Yenibosna ve Mavişehir mağazasında hazırlanan etkinliklerle, hem kişisel gelişimlerine katkı sağlayacaklar hem de keyifli saatler geçirecekler.

Beylikdüzü mağazasında araba yarışı ve dart turnuvasını kaçırmayın

Koçtaş’ın Beylikdüzü mağazasında 4-6 Şubat tarihleri arasında araba yarışı, Nintendo Wi ve Dev Jenga gibi kapalı alan yarışmaları düzenlenecek. Çocuklar bu etkinliklerde hünerlerini ortaya koyarken rekabet duygusunu da tatmış olacaklar.

Beylikdüzü mağazadaki bir diğer etkinlik ise; çocukların aileleriyle birlikte yarışabilecekleri ‘Elektronik Dart Turnuvası’. Etkinliğe katılanlar turnuva öncesinde Dart Atölyesi’nde kendi dart oyunlarını tasarlayacak, ardından bir uzman eşliğinde elektronik dartta kıyasıya yarışacaklar. ‘Elektronik Dart Turnuvası’ 10-11 Şubat tarihlerinde Beylikdüzü mağazada olacak.

Yenibosna mağazasında Yoyo Turnuvası’nda kıran kırana rekabet yaşanacak

Koçtaş’ın Yenibosna mağazası sömestir tatilinde 4-6 Şubat tarihleri arasında yüz boyama, sosis balon yapımı ve şeker dağıtımı etkinliğiyle renklenecek, 4 Şubat tarihinde ‘Flash&Dash Araba Yarışı’, 5 Şubat’ta ise ‘Yoyo Turnuvası’ düzenlenecek. Yediden yetmişe herkesin oynayabileceği, aynı zamanda bir beyin jimnastiği olarak da nitelenen yoyo oyununa 7 yaş ve üzeri tüm yoyo severler katılabilecek. Turnuva öncesinde yoyo ustalarından eğitimler alacak olan çocuklar yeteneklerini ortaya koyma fırsatı bulacaklar. Turnuvaya katılan çocuklar bir yandan yarışırken bir yandan da yeni arkadaşlıklar kurma şansı yakalayacaklar.

Mavişehir mağazada sınırsız eğlence

Mavişehir mağazada 4-6 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek yüz boyama, sosis balon showları, “Yo Gabba Gabba” karakterleri ile eğlence ve interaktif yarışmalar çocuklara keyifli saatler yaşatacak. 11 Şubat’ta mağazada kurulacak dev boyama panosu çocuklar tarafından renkli kumlar ile boyanacak. Kum boyama havuzlarıyla sınırsız eğlencenin tadına varan çocuklar mini diskoda danslar ederek sömestir tatilinin keyfine varacak.

Sömestir tatilinde çocuklarınız için farklı etkinlikler arıyorsanız Koçtaş mağazalarında devam eden etkinlikleri takip ederek onların renkli ve eğlenceli bir tatil geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 2019

Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 2019

Related news

 • Kiralık Aşk Dizisi Defne’nin Gelinlik Modeli
 • Fimo Hamuru Kaç Derecede Pişer
 • Patatesli Kozalak Poğaça Tarifi
 • Charlie
 • SATILIK SEPETTE HAVLU VE GÜL ŞEKLİNDE SABUN SETİ

 • Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 66

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar


  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 21

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 17

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 34

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 80

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 49

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 64

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 11

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 33

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 41

  Sömestrede Koçtaş’a gel, tatilin tadını çıkar 85