Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir

Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir


Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 71 27.02.2019, 11:22

Rusya'nın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir

Rusya'nın Domates Yablonka mükemmel bir seçenektirayrılmak için çok fazla zaman ve çaba harcamadan büyük bir hasat almak isteyenler için. Mükemmel bir erken olgunlaşan çeşit, sürgünlerden ilk hasata kadar sadece 85-100 gün geçecek. Bu nedenle, Haziran ayında domateslerinizi süslemek isterseniz, Mart ayı başlarında tohumları ekmelisiniz. Domates "Elma Yablonka" açık yerde dikim için tasarlanmıştır, ancak bir serada yetiştirilebilir.

Bakım ve iniş sitelerinin şartlarına bağlı olarakelde edilen hasat miktarı. açık toprağa ekilen bir çalı, meyve yaklaşık 5.5 kilogram getirecek ve film örtüsü altında dikilmiş fazla 2-3 kilogram verebilmeli. Böylece hangi ürünü istediğinizi seçebilirsiniz.

Domates "Elma Elma" evrenseldirTaze ve konserve olarak tüketime yönelik çeşitlilik. Domatesler "Elma Yablonka", her biri 80-100 gram ağırlığında, yuvarlak parlak meyveleri olan, pürüzsüz parlak kırmızı renkte bahçıvanlar yetiştirecektir. Güçlü bir cilde ve yoğun pulpaya sahip meyveler, teneke kutulara iyi oturur ve büyüme sırasında ve ısıl işlem sırasında çatlamazlar.

Rusya'nın Domates Yablonka - damgalı çeşitli, yükseklikbitki maksimum 80 santimetreye ulaşır. Bu çeşit domatesleri evinize ekledikten sonra pasynkovanie gibi işleri unutacaksınız. Bu durumda, bu gerekli değildir. Çeşitlilik bakımda çok iddiasızdır ve sürekli dikkat gerektirmez. Domatesleri dikerken, hafif ve iyi döllenmiş topraklara tercih vermelisiniz. Her mevsimi dikmek için tasarlanan araziyi değiştirmezseniz, domatesler için en iyi öncülleri bilmelisiniz. Bunlar soğan, baklagiller, havuç, lahana ve salatalıktır.

Dikimden önce tohumlarzayıf bir manganez çözeltisi akabinde akan suyun akışı altında yıkanır. Domates fidanlarına iki kez dalın. İlk kez, fidanları, bitki üzerinde 1 veya 2 gerçek yaprak ortaya çıktığı anda, daha derin tencerelere naklediyoruz. İkinci transplant, bitki küçük bir kapta sıkıştığında gerçekleştirilir. Çoğu zaman, ikinci seçim, fideleri açık zemine dikmeden yaklaşık 30 gün önce gerçekleştirilir.

Karaya çıkmadan bir hafta önce bir öfke başlamalıdırfideler. Frost tehdidi geçinceye kadar fideleri toprağa nakletmek gerekli değildir. Haziran ayının başları, yetişkin fideleri kalıcı bir yere nakletmek için mükemmeldir. Bu zamana kadar, yaşı 60-70 güne ulaştı. Dikimi kalınlaştırmayın. 70х40 santimlik fide dikmek için gerekli olan şema mükemmel bir şekilde yaklaşacaktır.

Sonraki tüm bakımlaryataklar, düzenli sulama ve birkaç ek sargılar ayıklanıyor. İlk yabani otların otlatılmasını ve daha sonra toprağın üzerini ördüğünüzde, yabancı otlara ihtiyaç duymayacağız. Sulamada daha az zaman ve enerji harcayabilirsiniz. Bunu yapmak için, bitkilerin damla sulama sistemlerini yapmanız gerekir. Sırtları boyunca bir boruya su ile bağlayarak eski ve sızdıran hortumların yapılması mümkündür.

Kötü bir seçenek boş değilplastik şişeler. Her iki domates demetinde 2 litrelik bir şişe suya ihtiyacınız olacaktır. Altta birkaç delik açın, şişeyi zemine bastırın ve herhangi bir yönde hafifçe çevirin, böylece delikler zemine göre kapanır. Besleyici solüsyonu veya suyu şişeye dökün ve bir hafta boyunca sulamayı unutun. Bu sulama yöntemi sadece domateslerin köklerini besler ve yabani otları sulamak için kullanılmaz.

Bu çeşitli domatesler bağlanamaz. Burçlar düşük ve güçlü. meyveler birlikte olgunlaşır. Onları yeşil ateş ve evde olgunlaşma devam veya çalı üzerinde olgunlaşması için bekleyebilir. Bir kez domates "Jablonka Rusya" yorumları ona sadece pozitif vermek ve arkadaşlar ve tanıdıklar bildirecektir dikildi.

Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir

Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir

Related news

 • Ekim Ayının Öne Çıkan Kozmetik Ürünleri
 • İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap
 • TARAKLI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
 • Genç Bi Şenlik 16 Konseri 30 Ekim’de
 • Rihanna diyet listesi ile Etiketlenen Konular

 • Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 17

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir


  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 74

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 85

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 94

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 66

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 83

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 38

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 97

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 71

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 18

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 86

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 22

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 31

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 27

  Rusyanın domates elma ağacı tembel insanlar için bir çeşittir 50