Rus melodramı en iyinin en iyisidir 2019

Rus melodramı en iyinin en iyisidir 2019
26.08.2019

Rus melodramı en iyinin en iyisidir 67

Rus melodramı en iyinin en iyisidir

2013'ün Rus melodramları bizi memnun etti.bolluk ve davranış çeşitliliği. Bu yıl, Rus seyirciler düşük bütçeli resimlerini sıkıcı hayata ve aşka, ve çok ilginç değil yaklaşık olarak yüksek kaliteli zihinsel filmleri sundu. Ama birinde her zaman olduğu gibi benzer bütün filmler - çoğu durumda kendi trajediler ve sıkıntıları, yolda dürüst olmayan insanlar ve kaderin ani dönüşlerde güzel sürprizler ile sıradan Rus kadınların tarihidir.

2013 senesinin 5 ilginç Rus melodramasına, arsanın farklı bir odak noktası ile dikkatinizi sunuyoruz.

Rusça melodram "Babam bir pilottur"

Rus melodramı

Parlak ve güzel harika bir resimSıradan bir çocuğun babasına sahip olma arzusuna dokunmak. Bu sorun ülkemizde çok sayıda çocuğa aşina, kadınlarımıza ve akrabalarımıza yakın. Filmde, eyaletten genç bir güzel anneden ve askeri garnizona giren genç oğlundan oluşan bir aile hakkında bir anlatı var. Genç bir kadın, yemek odasına garson olarak yerleşti ve yüksek askeri rütbeleriyle hizmet ediyor. Kaderinin ne tür beklenmedik dönüşler hazırladığı, hayali iyilikseverlerin ve görünüşte itici olan rascalların kendilerini nasıl gösterecekleri? Film hafif mizahla doyurulur, bir nefes alır, sıcak bir izlenim bırakır.

Rusça melodram 2013 "Sinem"

aşk rusları hakkında melodramalar

Genç bir kadın çok içine atıldıbeklenmedik an. Aile dağıldı, sevgili kocası yakın bir tanıdıkla uzunca bir süre değişti ve sonunda en yakın arkadaşı bir araba kazasında öldü ve sağlık durumu hiç çocuk sahibi olma ihtimaline son verdi.

Hayat anlamını yitirmiş gibi görünüyorsa,Filmin kahramanı, geçmişe dönüp onun günahını düzeltmesi gerektiğini anlıyor - kendi çocuğunu terk ediyor. Resmin tamamı boyunca, izleri iyice dolaşmış bir oğul arıyor. Yolda, destek veren ve hayatına yeni renkler ve bakış açıları getiren harika insanlar var. Muhteşem aktris Natalia Antonova, muhteşem oyunu ve çekici görüntüsü ile resmi dekore etti.

Rusça melodram "Bana biraz sıcaklık ver"

Rus melodramı

Yalnız kırılgan bir kızın hikayesi,Bir yetimhanede yetişen ve hayatının uzun yıllarından beri yalnız olan. Yolundayken, onun yalnız varoluşunu aşkın parlak renklerine boyayan harika, komik biriyle tanışmadı. Trajik bir durum için değilse - adam suç faaliyeti ile uğraşıyordu. Genç bir adam, sevgilisi bir çocuk beklediğini keşfettiğinde hapse girer. Bu genç aşıklar için bir engel olarak hizmet etmez ve gerektiğinde onu beklemeye hazırdır. Ancak, saçma bir kaza genç bir adamın hayatını alır ve kız yine bir üzüntü yükü ve bir baba olmadan bir çocuğu yetiştirme olasılığı ile yalnız kalır. Acı çeken acı ve hayal kırıklığı dolu dünyasında pek de dikkat çekici olmayan, göze çarpmayan ve utangaç bir şekilde aynı yaralı yüce kişiyi düşüyor. Ve hayat yine mantıklı ...

Rus melodram "Dördüncü Yolcu"

aşk rusları hakkında melodramalar

Mükemmel bir performansta güzel bir peri masalıEn sevdiği aktörler, boşanmada uzun bir süre, iyi bir oğlunu yetiştirmek, onu okula göndermek için gönderilen ve modern öğrencilerin kabalık ve kabalıklarıyla yüzleşen bir il öğretmeninden (Tatyana Çerkaşova) bahseder. Kadın, bir yabancıyla (Alexei Zubkov) tanıştığı başkente gitmeye zorlanır. Bu ikisi aşık oldu ve resim sevgisinin güzel hikayesini, uzlaşmanın anlarını ve hayattaki hayal kırıklığı olgunluğundan sonra kalplerini açma korkusunu anlatıyor. Bir aile gecesi için mükemmel bir pozitif film.

"Aşk İçin Kontrol Et" - parlak bir Natalia Rudova ile bir filmRusça melodram 2013

Her zaman olduğu gibi, ünlü aktris,Bizler, başkalarının sessiz aile mutluluğunu yok eden muhteşem bir kalp kırıklığı rolüne girdik. Öte yandan, Glafira Tarkhannova tarafından yapılan dokunaklı ihale kahramanı, küçük mutlu dünyasının ve kocasının (Yuri Baturin) sevgisinin iadesi için sabırla ve sabırla savaşır. Film mükemmel, oyuncuların oyunu doğal ve heyecan verici, hiç de sıkıcı değil. Arsa, Rus melodramı için standart olsa da, kayıtsız kalmıyor. Belki de bütün sır, favori oyuncularınızda.

Aşk hakkında Melodramalar - Rusça, çok gerçek,hayat, bu yıl olumlu ve nazik finalleriyle bizi memnun etti. 2014 yılında, yerli üretimin daha az niteliksel ve etkileyici filmlerini göremeyeceğimizi umalım.

Rus melodramı en iyinin en iyisidir 2019

Rus melodramı en iyinin en iyisidir 2019

Related news

 • Nubuk Çanta Nasıl Temizlenir
 • Uçak motoru kabarıyor - ne oldu Sebepler, sonuçlar, çözümler
 • Dahil olan dönüş. Örnek ve tanım
 • Çocuk 10 ayda ne yapabilir - gelişim
 • Aloe Vera Jeli Ve Faydaları

 • Rus melodramı en iyinin en iyisidir 63

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir


  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 14

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 15

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 9

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 96

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 72

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 76

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 100

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 56

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 32

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 7

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 97

  Rus melodramı en iyinin en iyisidir 10