Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 23 10.01.2019, 22:00

"Rus büyüklüğü" Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik

Bugün kahramanımız müzisyen ve şarkıcı VictorBondaryuk. "Russian size" grubundaki performanslarıyla ünlendi. Kendisi ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi makalede sunulmuştur. Size keyifli bir okuma diliyoruz!Victor Bondarjuk

Victor Bondaryuk: biyografi, çocukluk

18 Ekim 1967'de doğdu.Kazakistan'ın en büyük şehirleri - Kustanaye. Kahramanımız ortalama bir gelir seviyesi olan normal bir ailede yetiştirildi. Vitya, 5 yaşında piyano eğitimi aldığı bir müzik okuluna gitmeye başladı. Eğitimciler hemen mükemmel kulağını ve ritim duygusunu not ettiler.

Lisede Bondaryuk bir katılımcı olduokul topluluğu. O kadar çabuk bir davul gibi davrandı. Adamın, "Rus büyüklüğü" grubundaki gelecekteki meslektaşı Dmitry Kopotilov ile tanıştığı bir topluluktaydı.

Yetişkin hayat

Victor Bondaryuk Sovyette 2 yıllık hizmetsilahlı kuvvetler. Vatandaşa geri döndüğümüzde, kahramanımız yaratıcılığa ciddi olarak katılmaya karar verdi. 1990 yılında, arkadaşı Paşa Kashin ile birlikte, St. Petersburg'a gitti. Adamların konuşmaları fazla başarı göstermedi. Yerli Kustanai'ye döndüler. Bir gün, Victor uzun zamandır arkadaşı Dima Kopotilov ile tanıştı.

Rus Beden Grubu

Kahramanımız yine Petersburg'a gitti. Bu sefer ona Paşa ve Dima eşlik etti. Terfi alan Sergei Chernykh'le tanıştılar. Şubat 1993'te yeni bir müzik projesi sunuldu - "Rus büyüklüğü". Çocukların performansındaki şarkılar birçok dinleyicinin kalplerine düştü. Kısa bir süre sonra bir toplu albüm albümü vardı. Bu "Yu-ah-yu" olarak adlandırıldı.Victor Bondaruk biyografi

1995 yılında Victor Bondaryuk ve Dmitry Kopotilovişadamı Alexander Levin ile bir araya geldi. Bu adam onların yapımcısı olmaya karar verdi. Kompozisyonu derhal değiştirdi ve ikiliyi bir dörtlüye dönüştürdü. Vitya ve Dima şimdi kız Angela Kuznetsova ve Profesör Lebedinsky ile konuşmak zorunda kaldı. 1996 yılında, "Rus büyüklüğü" grubu popülaritesinin zirvesindeydi. Çocuklar ülkemizi gezdiler, her şehirde satılanları topladılar. Bir süre sonra, Profesör Lebedinsky kollektiften ayrıldı. Onun yerine büyüleyici solist Yulia Kosheleva geldi. 2000 yılına kadar grupta kaldı. Victor ve Dmitry çabucak yerini aldı. Eleonora Filimonova yeni solist oldu.

Bugüne kadar yaratıcı bir kumbarada"Russian size" 14 stüdyo albümü sunuyor. Kolektif hem eski şarkıları hem de yeni hitleri gerçekleştirerek Rusya'yı gezmeye devam ediyor. Victor Bondaryuk, grubun üyesi değil. Şimdi "Rus boyutu" bir trio (Eleonora Filimonova, Lutsenko Igor ve Dmitry Kopotilov) 'dir.

Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlikresim Fotograf fotograflar galeriler

Related news

 • Rosatom, Akkuyu nükleer santrali projesinin yüzde 49luk hissesini tek seferde satmayı düşünmüyor
 • Neye göre hesap 08.08 hesap
 • Wi-Fi aslında zararlı mı
 • Ispanaklı Rulo Börek

 • Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 74

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik


  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 49

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 12

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 89

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 67

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 98

  Rus büyüklüğü Viktor Bondaryuk grubunun katılımcısı: biyografi ve yaratıcı etkinlik 16