Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulurRusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur

26.05.2019

Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 83

Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek? Aliexpress adresi nasıl doldurulur?

Çin'den malların alaka düzeyi her biri ile büyüyoröğleden sonra Çevrimiçi mağaza sayesinde Aliexpress, ister kıyafet ister ayakkabı ister elektronik olsun, ucuz ve kaliteli bir şey satın alabilirsiniz. Bu makalede, sadece bir satıcının nasıl seçileceğini ve siparişin nasıl verildiğini değil, aynı zamanda, Aliexpress'deki adresi nasıl dolduracağınızı ve başarısız bir satın alma durumunda bir anlaşmazlığı nasıl açacağınızı ve paranızı geri alacağınızı da öğreneceksiniz.

Aliexpress nedir

aliexpress adres doldurmak nasıl

En büyük online mağaza ünlü oldu2019 yılında Runet kullanıcıları, sitenin Rusça konuşan kitleye tam olarak uyum sağlaması ve fiyatların ruble haline getirilmesiyle mümkün. Rusça'daki web sitesi, alıcıların ve satıcıların, kârlı anlaşmalar yapmak için buluştuğu büyük bir portaldır. Bu çevrimiçi mağazanın avantajı, dünyanın her yerinde ücretsiz teslimat ile çok yüksek kaliteli ve ucuz mallar bulabilmesidir.

Saatini 1 dolar mı sevdin? Onları satıcıdan cesurca sipariş edin ve nakliye için ödeme yapmak zorunda kalmayacağınızdan emin olun. Çin online mağazasının Rusya ve BDT ülkelerinde bu kadar popüler bir karlı alım kaynağı haline gelmesinin nedeni budur.

Bugün aliexpress sadeceperakende, ama aynı zamanda toptan alımlar. Bireysel girişimcilerin perakende zincirlerinde ve mağazalarında satışa sunulan birçok ucuz mal satın almaları avantajlıdır. Buna ek olarak, Alibaba'da, yüksek talep gören ünlü giyim, saat ve ekipman markalarının kopyalarını bulabilirsiniz.

Kaliteli ürün nasıl seçilir?

Herkes Çin mallarının olmadığını biliyorkalitesi için ünlüdür. Bu yüzden aliexpress alışverişi konusunda çok dikkatli olmalısınız. Ancak site, malların kalitesine ve satıcının iyi niyetine kolayca gitmeye yardımcı olur. Yani, dikkat etmeye değer nedir:

 • Kişisel profilinde kontrol edilebilen satıcının notu.
 • Seçilen ürünle ilgili diğer müşterilerin geri bildirimleri.
 • Teslimat şartları ve ödeme.
 • Benzer malların diğer satıcılarındaki fiyatların analizi, mümkün olanı bulmak, bir sitede arama formunu kullanmaktır.

Aliexpress üzerinde bir sipariş nasıl?

aliexpress kargo adresiİlk önce basit bir prosedürden geçmelisiniz.güvenilir iletişim bilgilerini gösteren kayıt. Beğendiğiniz malların sayfasında, rengi, boyutu, vb. Seçmeniz ve siparişin teslim koşullarını dikkatle incelemeniz gerekir. Çoğu durumda satıcı ücretsiz gönderim sağlar.

Düğmesine basmanız gereken tüm parametreleri seçtikten sonra«Hemen Al». Formu dolduran sayfada, adresi ve telefon numarasını doğru bir şekilde belirtmeniz gerekir. Aliexpress'deki teslimat adresi, başarılı bir satın alma işleminin ana parametrelerinden biridir. Yanlış verileri belirterek parseli hiç alma riskiniz vardır.

Aliexpress adresi nasıl doldurulur?

Birçok kullanıcı belirli ile karşı karşıyateslimat adresinin doldurulmasında zorluklar. Aslında, Aliexpress'de bir adresin nasıl yazılmasında zor bir şey yoktur. Çin sonrası için ana kriter ülkenin, örneğin, Rusya Federasyonu olacağını anlamak için gereklidir. Ve sonra, hangi şehir ya da bölgede parsel gidecek, "Rusya'nın Post" çalışanlarının endişe kaynağıdır. Bu nedenle, adresi aşağıdaki yollarla doldurabilirsiniz:

 • Herhangi bir çevrimiçi çeviricide veriyi girin ve İngilizce versiyonunu edinin, sipariş formuna yazın. Örneğin: İngilizce versiyonunda Gagarin Street, Gagarin Sokağı ve benzeri gibi görünecek.
 • Translit ile adresi doldurun. Başka bir deyişle, Rus harflerini İngiliz harfleriyle yeniden yazınız. Örneğin, ulica Gagarina. Doğru transliterasyon için, çevrimiçi hizmetleri de kullanabilirsiniz.

aliexpress teslimat adresi nasıl doldurulur

Çoğu kullanıcı deneyimi gösteriyor kiİkinci seçenek, her zaman İngilizce konusunda yetkin olmayan "Rusya'nın Post'u" çalışanları için daha kabul edilebilir. Aliexpress üzerinde sipariş ile başka nasıl tanışabilirim? Teslimat adresini nasıl dolduracağınız ve satıcıya nasıl karşılık vereceğiniz, bu iyi bilinen çevrimiçi mağazanın deneyimli alıcılarından da öğrenebilirsiniz.

Satıcı sizin için bir sipariş gönderdikten sonraAdres, parselin hareketini takip edebileceğiniz bir parça kodu göndermek zorundadır. Bununla birlikte, 1-2 dolar değerinde küçük eşyalar için, parça kodu gerekli değildir. Satıcı, müşterilerini önceden bilgilendirmelidir.

Aliexpress sipariş için ödeme şekilleri

Aliexpress adresi doldurduktan sonraDoğru çıktı, hesaplamalara geçebiliriz. Online mağaza Aliexpress bir başka avantajı alıcılar tüm kategoriler için uygun olan komisyon sistemi olmadan sipariş için ödeme çeşitli yolları vardır:

 • Elektronik ticaret ("Qiwi-Cüzdan" ve WebMoney).
 • Visa / Master Card ile ödeme.
 • Uluslararası Western Union çevirisi.

aliexpress olarak yazmak adresi

Aliexpress, için ilginç bir etkinlik tutuyor"Qiwi-Cüzdan" yardımıyla ilk siparişleri için ödeme yapacak yeni kullanıcılar. Ne zaman küçük ama güzel bir nakit bonus satın alırsanız hesabınıza yatırılır - 50 ruble.

Sipariş vermeden önce, lütfen satıcının hangi ödeme yöntemini desteklediğini kontrol edin. Sistemin kurallarına göre, mallar ancak tam değerinin ödenmesinden sonra gönderilir.

Bir anlaşmazlık nasıl açılır ve paranızı geri alırsınız?

Şüphesiz, hiç kimse başarısız olandan bağışık değildir.alışveriş. Bu, hem ürünün kalitesini hem de boyutlarını ve sevkiyat sırasında ambalajın deformasyonunu ilgilendirebilir. Alıcıların haklarını korumak için, Aliexpress sistemi satıcının hesabına para yatırmak için uygun bir sistem sağladı. Yani, alıcı malları almaz ve belirtilen uygunluktan memnun olmazken, satıcı sistemde bloke edilen parayı almayacaktır.

rusça aliexpress

Alıcı şeyden memnun değilse, oBir anlaşmazlık açabilir ve satıcıya taleplerini bildirebilir. Bunu yapmak için, mutlaka fotoğraf çekmeli veya videoda parsel açma işlemini yapmalısınız. Böylelikle alıcı her zaman haklarını savunma fırsatına sahip olacak. Satıcı ile yazışmalar, herhangi bir çevrimiçi çevirmen kullanılarak (İngilizce'yi adresinden yardım alarak nasıl doldurulacağıyla ilgili olarak), İngilizce olarak yapılabilir.

Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulurRusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur

Related news

 • Marina Fedorenko: başarının yolu
 • Oğlak Tandırı
 • Alonso Korkunç Kazadan Yaralanmadan Kurtulmayı Başardı
 • Büyükelçi Diriöz: Türk-Rus ticaret hacmi, 2019 sonunda 30 milyar dolara ulaşacak
 • Balık Yahnisi Tarifi

 • Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 18

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur


  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 10

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 59

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 45

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 95

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 93

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 48

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 90

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 27

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 36

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 92

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 14

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 46

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 24

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 43

  Rusça Aliexpress: nasıl sipariş vermek Aliexpress adresi nasıl doldurulur 94