Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiriRuhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri

24.05.2019

Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 96

Ruhlar "Ispahan" - baştan çıkarma iksiri

Ruhlar "Ispahan" - İnanılmaz fenomenlerden biriparfüm dünyası. Onların oryantal tadı, içtenlikle iç içe geçmiş, birçok kadının kalplerini fethetti, ürün çeşitliliğinin tekdüzesinden bıktı. Çünkü bu alkollü karmaşık ve sıradışı yapısını bir akşam için daha uygundur. Bütün Doğu kokular hep tam gövdeli, baştan çıkarıcı ve günün bu saatinde için son derece uygundur olduğunu biliyorum çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Parfüm üreticisi "Ispahan"

Bugün, SSCB'de doğan çocuklarFransız parfüm evi "Yves Rocher" dan bir başyapıt nostaljik bir sesle iç çekip şöyle diyor: "Çocukluğumun aroması!" Ve tüm bunlar 80'lerin sonunda, “Ispahan” ın ruhları en moda ve pahalıydı. Şimdi baştan çıkarıcı oryantal kokunun ilk şişesinin ne zaman piyasaya sürüldüğünü tam olarak söyleyemezsiniz. Bazıları 1977'de, diğerleri 1982 hakkında diyorlar. Ama ruhlar "Ispahan" ın üretimi durdurulduysa neden bu anlamsız anlaşmazlıklara yol açıyor?

parfüm Ispahan

İnternetin genişliğinde pek çok şey bulabilirsinizBir zamanlar soyunma masasının üzerinde koyu mavi bir şişe Ispahana olan şanslı dilencilerin yorumları. Ve her damlasını değerli bulduğu ve sadece tatilde parfüm kullandığı şaşırtıcı değil. Ucuz değillerdi, ancak müsaitlik durumu söz konusu olamazdı.

Cesur Doğu

Bu kokunun hayranları için gerçek bir sürpriz 2008 yılında yeniden piyasaya sürülmesinin haberi tüm dünyaya yayılmıştı. Ama mutluluk uzun sürmedi. Yeni ruhlar "Ispahan" her şeyde farklıydı.

parfüm fiyatı

Şişe kristal bir yüze dönüştüİçinde kokunun saklandığı kare. Etiket altından dökülür ve kordon boyundan sarkar, son kapak kübik bir şekle sahiptir. Evet, sadece ambalajı değil, kokunun kendisi değişti, ama bu kötü olduğu anlamına gelmez mi?

Eski "Ispahan" ın açıklaması

Zaten ilk damla aroma ile zihinsel zihinbüyüleyici ve gizemli Doğu'ya taşındı. İlk başta soğuk, bazen biraz keskin görünecek. Böylece, dünyanın en gizemli kısmının sıkı yasalarını ve geleneklerini göstermektedir.
Güzel bir güzellik gibi hoş kokularScheherazade, bir şişenin siyah örtüsünün arkasına saklanıyor. Fakat yüzün hafifçe açılması gerekiyor (kaptan bahsediyoruz) - ve tüm eğlence başlıyor. Bergamot ve mandalina kabuğunun tatlı kokusu sayesinde, sanki narenciyenin yetiştiği Fas'ın dar sokaklarında yürüyormuşsunuz gibi görünüyor ve piyasada değerli tütsü (tütsü) kokuyorsunuz.

alkollü içki üreticisi"Kalpte" en lezzetli ruhlar sarhoş edicibitki ylang-ylang ve diğer parlak notların ateşli aroması ile iç içe olan yasemin notaları. Bu tandem, çiçeklerin performansında artan bir ritim ile egzotik bir melodi için oryantal bir dans gibidir.
Regal pleksus tütsü dumanını tamamlar.Doğu topraklarında çok zengindir. Nutmeg, vanilya çubuklarıyla kaynaşıyor, aromayı okşuyor ve benzoin ve fasulyeler incedir, baharatlı bir pus sayesinde oryantal kokuların büyüleyici dansını tamamlar.
Bir olasılık varsa, kesinlikle "Ispahan" ruhlarını alacaksınız. Bir vintage kokunun fiyatı yüksektir. 15 ml'lik bir şişe için 6000 rubleden fazla para ödemek zorunda kalacaksınız, ama inan bana, parfüm buna değer.

Kokuları çalmak

"Ispahan" ın ruhları farklı zamanlarda benzersizdir.gün tamamen farklı şekillerde açığa çıkarlar. Örneğin, sonbahar yağmurlu bir günde, damlalarla birleşerek, aroma yüksek bir ses elde eder. Karanlığın başlangıcıyla, ruhlar oyunun kurallarını değiştirir, burada sahibine oryantal bir çekicilik ve gizem verir.
Yeni ispirto "Ispahan", fiyatı önemlibağbozumu (75 ml'lik bir hacme sahip şişe başına 1900 ruble), ayrıca ilginç bir lezzet var. Ana çiçekli baharatlı notalar korunur, ancak müşterilerin dediği gibi, o değil. Fakat buna rağmen, kokulardaki yeni bir çeşitlilik, mega kentlerde yaşayan kadınlar arasında popüler ve çekici bir oryantal kokusuyla gri rutinlerini aydınlatmak istiyor.

en lezzetli parfüm

Sonuç

Sonunda "Ispahan" ruhlarının olduğunu söylemek istiyorum.Bu, baştan çıkarıcı göbek dansları, oryantal güzellikleri, tatlılar ve baharatlar şeklinde arındırma ve egzotiklerin kişileştirilmesidir. Belki de, tek bir parfüm, bu koku gibi akşam görüntüsüne lüks bir katkı olacaktır. Sonuçta, "Ispahan" zaferin sadece sahiplerine ait olduğu bir baştan çıkarma oyunudur.

Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiriRuhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri

Related news

 • TIĞLA DÖNMEDEN TUNUS İŞİ DÜZ ÖRGÜ YAPIMI
 • İki Yaşındaki Çocuğun Beslenmesi
 • Bir çift için bir multivarquet içinde pirzola: lezzetli ve yararlı
 • Miroslav Skoryk. besteci
 • Kaliteli ve öğretici belgesel listesi

 • Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 83

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri


  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 5

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 27

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 30

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 71

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 33

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 65

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 93

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 43

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 33

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 13

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 23

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 85

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 93

  Ruhlar Ispahan - baştan çıkarma iksiri 44